Najděte levné lety na letiště Antalya

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Antalya

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Antalya

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 689 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

3 844 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 55min

Dopravce:

6 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Antalya za posledních 72 hodin je 1 689 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Antalya).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Antalya za posledních 72 hodin je 3 844 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Antalya).
Nejrychlejší let Česká republika–Antalya trvá 2hod 55min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Antalya).
Do destinace Antalya nabízí lety 6 leteckých společností, včetně Lufthansa, SWISS a Turkish Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Antalya

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Antalya a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Antalya nejlevnější?

Pokud nejste do destinace Antalya schopni cestovat v měsíci leden, potom druhou nejlepší možností je únor. Ceny letů Česká republika – Antalya se v měsíci únor pohybují okolo 4 778 Kč.

Který let do destinace Antalya je naprosto nejlevnější?

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Antalya - Mnichov za 1 338 Kč. Je o 76 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Antalya. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Antalya z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Antalya nejlevnější?

Podle našich dat je neděle nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Antalya. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (neděle), stála 6 511 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Nejdražším dnem pro lety do destinace Antalya je pondělí, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 7 525 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Antalya nejlevnější?

V poledne je pro lety Česká republika – Antalya nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země v poledne ceny už od 5 949 Kč. Pokuste se vyhnout nákupu letenek večer, protože stojí okolo 7 250 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Jak dlouho trvá let do destinace Antalya?

Délka letu Antalya–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Antalya (nejoblíbenější letiště v destinaci Antalya), potom let zabere v průměru 2hod 55min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Antalya, potom je průměrná délka letu 2hod 35min.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Antalya?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Antalya přibližně 60 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 6 473 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Antalya

Najděte nejlevnější lety na letiště Antalya z města či letiště blízko vás
Praha
Antalya

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Antalya

Praha (PRG) – Antalya (AYT)

Lety Praha - Antalya jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Antalya. Průměrná cena je 6 473 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ANTALYAledenO 35 % levnějšíLet Praha - Antalya stojí v měsíci leden v průměru jen 4 222 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ANTALYAsrpenO 25% dražšíCena letů Praha - Antalya je v měsíci srpen přibližně 8 066 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ANTALYAčervenecO 389 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Antalya více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Antalya

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Antalya není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Antalya, zvažte možnost letu na letiště Letiště Isparta (111 km od centra města Antalya), Letiště Denizli Cardak (133 km od centra města Antalya) nebo Letiště Gazipasa (156 km od centra města Antalya).

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Antalya letiště Letiště Gazipasa, kde se průměrná cena pohybuje okolo 5 001 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Antalya na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Antalya, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Antalya

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Antalya

Které letecké společnosti létají do destinace Antalya?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Antalya

Které letecké společnosti létají do destinace Antalya?

Pro let na trase Česká republika–Antalya si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Czech Airlines, Smartwings, SunExpress a Pegasus Airlines. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Turkish Airlines do destinace Antalya

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Antalya, je Turkish Airlines. Do této destinace provozuje každý týden 52 letů. Většina z nich odlétá z letiště Letiště Istanbul a nejvýhodnější nabídka od společnosti Turkish Airlines je za 5 283 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Antalya, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Turkish Airlines udělili hodnocení 8,1, a to na základě 168 recenzí.

Lety SunExpress do destinace Antalya

SunExpress (7,6/10, 27 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Antalya také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Letiště Václav Havel začínají už od 3 099 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Antalya nabízí v průměru 18 SunExpress letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Oblíbené trasy do destinace Antalya

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Antalya za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Antalya
Nejkratší doba letu2hod 55min
Nejlevnější cena3 378 Kč
Lety Brno - Antalya
Nejkratší doba letu2hod 35min
Nejlevnější cena6 800 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Antalya


Lety do ostatních měst Turecko

Odezněla vaše láska pro destinaci Antalya? Podívejte se na letenky do dalších měst Turecko

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Antalya. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Antalya, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Antalya, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Antalya a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.