Najděte levné lety do Punta Cana

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Punta Cana

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Punta Cana

Nejlepší cena jednosměrné letenky

11 169 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

14 753 Kč

Nejkratší doba letu

13hod 25min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Punta Cana za posledních 72 hodin je 11 169 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Punta Cana).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Punta Cana za posledních 72 hodin je 14 753 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Punta Cana).
Nejrychlejší let Česká republika–Punta Cana trvá 13hod 25min (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Punta Cana).
Do destinace Punta Cana nabízí lety 5 leteckých společností, včetně American Airlines, Air Canada a Lufthansa.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Punta Cana

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Punta Cana a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Punta Cana nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Punta Cana je září. Ceny letenek, které se pohybují okolo 17 196 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste do destinace Punta Cana schopni cestovat v měsíci září, potom druhou nejlepší možností je březen. Ceny letů Česká republika – Punta Cana se v měsíci březen pohybují okolo 17 685 Kč.

Který let do destinace Punta Cana je naprosto nejlevnější?

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Punta Cana - Brusel za 6 221 Kč. Je o 67 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Punta Cana. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Punta Cana z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Punta Cana nejlevnější?

Podle našich dat je středa nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Punta Cana. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (středa), stála 16 642 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Nejdražším dnem pro lety do destinace Punta Cana je neděle, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 20 560 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Punta Cana nejlevnější?

Podle našich dat jsou lety Česká republika – Punta Cana většinou nejlevnější, pokud je odlet večer. Naši uživatelé našli lety do destinace Punta Cana, které jsou večer, už od 16 203 Kč. Lety v poledne bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 20 915 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Punta Cana?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Punta Cana přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Punta Cana zabere v průměru 20hod 30min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Mezinárodní letiště Punta Cana zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Punta Cana?

Nejlepší doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Punta Cana ze země Česká republika je 50 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují okolo 20 733 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Punta Cana

Najděte nejlevnější lety na letiště Punta Cana z města či letiště blízko vás
Praha
Punta Cana

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Punta Cana

Praha (PRG) – Punta Cana (PUJ)

Lety Praha - Punta Cana jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Punta Cana. Průměrná cena je 20 733 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PUNTA CANAzáříO 17 % levnějšíLet Praha - Punta Cana stojí v měsíci září v průměru jen 17 196 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PUNTA CANAsrpenO 30% dražšíCena letů Praha - Punta Cana je v měsíci srpen přibližně 26 923 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PUNTA CANAledenO 1 100 % uživatelů navštívilo městoV měsíci leden vyhledává lety Praha - Punta Cana více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Punta Cana

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Punta Cana není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Punta Cana, zvažte možnost letu na letiště Letiště La Romana (58 km od centra města Punta Cana), Letiště Santo Domingo Las Americas (134 km od centra města Punta Cana) nebo Nagua Samaná El Catey Mezinárodní letiště (152 km od centra města Punta Cana).

Letiště Letiště La Romana nabízí průměrnou cenu 18 473 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Punta Cana. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Punta Cana na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Punta Cana, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Punta Cana

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Punta Cana

Které letecké společnosti létají do destinace Punta Cana?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Punta Cana

Které letecké společnosti létají do destinace Punta Cana?

Na základě našich dat jsou Air France, Air Canada, TAP AIR PORTUGAL a Lufthansa nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Punta Cana. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Punta Cana .

Lety SWISS do destinace Punta Cana

SWISS nabízí přibližně 1 let do destinace Punta Cana týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Letiště Frankfurt nad Mohanem a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti SWISS přijde na 20 478 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Punta Cana). Uživatelé společnosti SWISS udělili hodnocení 8,4/10 v rámci více než 142 recenzí na stránkách momondo.

Lety Air France do destinace Punta Cana

Nabídky letů Air France do destinace Punta Cana začínají od 15 477 Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenu, která byla v nedávné době nalezena na stránkách momondo, za zpáteční cestu z letiště Praha Letiště Václav Havel. Během běžného týdne jsou ceny letenek Air France vyšší, ale závisí na tom, odkud letíte – Paříž Letiště Charlese de Gaulla je nejoblíbenějším odletovým místem společnosti Air France do destinace Punta Cana, běžně proto bývá k dispozici větší množství letů. Air France má hodnocení 7,6/10 na základě 277 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Punta Cana

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Punta Cana za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Punta Cana
Nejkratší doba letu20hod 30min
Nejlevnější cena15 870 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Punta Cana


Lety do ostatních měst Dominikánská republika

Odezněla vaše láska pro destinaci Punta Cana? Podívejte se na letenky do dalších měst Dominikánská republika

Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Punta Cana je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Punta Cana.

Lety do destinace Punta Cana s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Punta Cana, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Punta Cana. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.