Najděte levné letenky Puerto Plata

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 30/5
po 6/6

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Jaký je nejlepší termín letu Puerto Plata?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Puerto Plata za 20 441 Kč/osobu, což je o 7 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Puerto Plata. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Puerto Plata z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Puerto Plata není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Puerto Plata, zvažte možnost letu na letiště Letiště Santiago (44 km od centra města Puerto Plata), Nagua Samaná El Catey Mezinárodní letiště (116 km od centra města Puerto Plata) nebo Letiště Santo Domingo Dr. Joaquin Balaguer (154 km od centra města Puerto Plata).

Letiště Letiště Puerto Plata La Union nabízí průměrnou cenu 21 912 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Puerto Plata. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Které letecké společnosti létají do destinace Puerto Plata?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Puerto Plata

Které letecké společnosti létají do destinace Puerto Plata?

Pro let na trase Česká republika–Puerto Plata si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou United Airlines, American Airlines a Air Canada. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety United Airlines do destinace Puerto Plata

Do destinace Puerto Plata lze v běžném týdnu najít 7 United Airlines letů. Nejčastějším místem odletu bývá Newark Liberty a nejvýhodnější cena letu s United Airlines nalezená na stránkách momondo je 15 302 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Václav Havel–Puerto Plata). Společnost United Airlines získala hodnocení 7,4 na základě 737 recenzí uživatelů na stránkách momondo.


Začněte plánovat cestu do destinace Puerto Plata


Lety do ostatních měst Dominikánská republika

Odezněla vaše láska pro destinaci Puerto Plata? Podívejte se na letenky do dalších měst Dominikánská republika

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano, Všechny lety do destinace Puerto Plata lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Puerto Plata, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Puerto Plata. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.