Najděte levné letenky Miami

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 5/7
út 12/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Miami

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Miami

Nejlepší cena jednosměrné letenky

7 433 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

13 113 Kč

Nejkratší doba letu

18hod 30min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Miami za posledních 72 hodin je 7 433 Kč (Praha Václav Havel–Mezinárodní letiště Miami).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Miami za posledních 72 hodin je 13 113 Kč (Praha Václav Havel–Mezinárodní letiště Miami).
Nejrychlejší let Česká republika–Miami trvá 18hod 30min (Praha Václav Havel–Mezinárodní letiště Miami).
Do destinace Miami nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně British Airways, Air Canada a LOT.

Nejlevnější letenky na letiště Miami

Najděte nejlevnější lety na letiště Miami z města či letiště blízko vás
Praha
Miami

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Miami

Praha (PRG) – Miami (MIA)

Lety Praha - Miami jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Miami. Průměrná cena je 15 111 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MIAMIledenO 12 % levnějšíLet Praha - Miami stojí v měsíci leden v průměru jen 13 255 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MIAMIprosinecO 15% dražšíCena letů Praha - Miami je v měsíci prosinec přibližně 17 398 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MIAMIdubenO 377 % uživatelů navštívilo městoV měsíci duben vyhledává lety Praha - Miami více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Miami?

1 961 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Miami v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Newark, který je o 83 % levnější, než většina letů do destinace Miami. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Miami z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

Pokud nejste do destinace Miami schopni cestovat v měsíci leden, potom druhou nejlepší možností je únor. Ceny letů Česká republika – Miami se v měsíci únor pohybují okolo 13 776 Kč.

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Miami rezervovaly 53 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Miami v průměru za 15 111 Kč. Mějte na paměti, že můžete najít levné letenky do destinace Miami mimo toto časové rozmezí. Uživatelé stránek momondo nedávno našli lety Česká republika – Miami za 13 113 Kč.

Podle našich dat je sobota nejméně drahým dnem pro let do destinace Miami. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 14 584 Kč. Pokud je váš cestovní itinerář flexibilní, vyhněte se tomu, aby dnem vašeho odletu byl/a čtvrtek protože letenky většinou přijdou na 16 766 Kč. Tyto ceny se však mohou lišit, proto si nastavte Cenové upozornění pro lety do destinace Miami.

Podle našich dat je odpoledne nejlevnějším časem během dne pro lety do destinace Miami odpoledne. Uživatelé stránek momondo našli lety, Česká republika – Miami, s odletem odpoledne, za pouhých 13 345 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou měnit v závislosti na vámi zvolené letecké společnosti a na roční době. Poptávka po letech do destinace Miami večer je větší, proto jsou ceny často dražší a pohybují se okolo 17 056 Kč za letenku.

Jako další možné letiště pro let do destinace Miami lze také zvážit letiště Letiště Miami Opa Locka, Letiště Fort Lauderdale-Hollywood nebo West Palm Beach Palm Beach Mezinárodní letiště.

Pro letiště Letiště Fort Lauderdale-Hollywood můžete najít nabídky v průměru za 11 272 Kč na osobu, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Miami na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Miami, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Miami?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Miami

Které letecké společnosti létají do destinace Miami?

LOT je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Miami vybere většina uživatelů stránek momondo. SWISS, Lufthansa a British Airways jsou pro let Česká republika–Miami také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Miami na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety SWISS do destinace Miami

SWISS nabízí přibližně 7 letů do destinace Miami týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Curych Zürich a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti SWISS přijde na 12 437 Kč (Praha Václav Havel–Miami). Uživatelé společnosti SWISS udělili hodnocení 8,4/10 v rámci více než 134 recenzí na stránkách momondo.

Lety Turkish Airlines do destinace Miami

Lety Turkish Airlines lze najít už od 16 076 Kč (zpáteční letenka z letiště Praha Václav Havel, nalezená v posledních 72 hodinách). Turkish Airlines do destinace Miami v běžném týdnu provozuje více než 12 letů a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa Turkish Airlines do destinace Miami je z letiště Istanbul. Uživatelé stránek momondo Turkish Airlines ohodnotili 8,3/10, na základě 128 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Miami

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Miami za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Miami
Nejkratší doba letu13hod 30min
Nejlevnější cena14 794 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Miami


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Miami.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Miami lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Miami mohli učinit informované rozhodnutí.

Cenová upozornění na lety do destinace Miami lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.