Najděte levné lety do Honolulu

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
pá 9/12
pá 16/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Honolulu

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Honolulu

Nejlepší cena jednosměrné letenky

33 530 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

20 358 Kč

Nejkratší doba letu

43hod 48min

Dopravce:

6 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Honolulu za posledních 72 hodin je 33 530 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Honolulu).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Honolulu za posledních 72 hodin je 20 358 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Honolulu).
Nejrychlejší let Česká republika–Honolulu trvá 43hod 48min (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Honolulu).
Do destinace Honolulu nabízí lety 6 leteckých společností, včetně American Airlines, United Airlines a British Airways.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Honolulu

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Honolulu a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Honolulu nejlevnější?

duben bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Honolulu. Většina letenek se pohybuje okolo 21 306 Kč. Pokud si destinaci Honolulu nepřejete navštívit v měsíci duben, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na březen, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 21 953 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Honolulu nejlevnější?

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Honolulu – Česká republika pondělí. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (pondělí) už za 22 286 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Honolulu neděle, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 26 800 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

Jak dlouho trvá let do destinace Honolulu?

Délka letu Česká republika–Honolulu se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Honolulu (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 25hod 04min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Honolulu je let Brno Letiště Tuřany–Mezinárodní letiště Honolulu, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Honolulu?

Pro většinu cestujících, kteří si rezervují letenku 25 dny/dnů před plánovaným odletem, je to nejlepší doba, kdy si pořídit levný let do destinace Honolulu. V tomto časovém rozmezí se ceny pohybují okolo 25 511 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Honolulu

Najděte nejlevnější lety na letiště Honolulu z města či letiště blízko vás
Praha
Honolulu

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Honolulu

Praha (PRG) – Honolulu (HNL)

Lety Praha - Honolulu jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Honolulu. Průměrná cena je 25 511 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - HONOLULUdubenO 16 % levnějšíLet Praha - Honolulu stojí v měsíci duben v průměru jen 21 306 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - HONOLULUčervenecO 52% dražšíCena letů Praha - Honolulu je v měsíci červenec přibližně 38 683 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - HONOLULUsrpenO 640 % uživatelů navštívilo městoV měsíci srpen vyhledává lety Praha - Honolulu více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Honolulu

Cestující, kteří plánují letět do destinace Honolulu mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Kapolei Kalaeloa (22 km od centra města Honolulu), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.


Nabídky letenek do destinace Honolulu na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Honolulu, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Honolulu

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Honolulu

Které letecké společnosti létají do destinace Honolulu?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Honolulu

Které letecké společnosti létají do destinace Honolulu?

Na základě našich dat jsou United Airlines, Lufthansa, British Airways a Delta nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Honolulu. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Delta do destinace Honolulu

Do destinace Honolulu v průměrném týdnu najdete 70 letů se společností Delta. Většina do destinace Honolulu odlétá z letiště Kahului, což je nejoblíbenější trasa, kterou Delta do destinace Honolulu provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let Delta do destinace Honolulu na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 15 941 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. Delta na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,8/10.

Lety KLM do destinace Honolulu

KLM (7,5/10, 175 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Honolulu také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Letiště Václav Havel začínají už od 22 279 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Honolulu nabízí v průměru 6 KLM letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Oblíbené trasy do destinace Honolulu

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Honolulu za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Honolulu
Nejkratší doba letu25hod 04min
Nejlevnější cena20 358 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Honolulu


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Honolulu je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Honolulu rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Honolulu podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Honolulu mohli učinit informované rozhodnutí.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Honolulu. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.