Najděte levné letenky Ottawa

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 30/5
po 6/6

Nejlevnější letenky na letiště Ottawa

Najděte nejlevnější lety na letiště Ottawa z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Montreal-Trudeau

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Ottawa

Praha (PRG) – Letiště Montreal-Trudeau (YUL)

Lety Praha - Ottawa jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Montreal-Trudeau. Průměrná cena je 13 657 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OTTAWAbřezenO 22 % levnějšíLet Praha - Ottawa stojí v měsíci březen v průměru jen 12 352 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OTTAWAdubenO 160% dražšíCena letů Praha - Ottawa je v měsíci duben přibližně 41 473 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OTTAWAprosinecO 525 % uživatelů navštívilo městoV měsíci prosinec vyhledává lety Praha - Ottawa více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Ottawa?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Praha - Ottawa našli lety o 14 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Ottawa. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Ottawa z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Ottawa je březen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 12 352 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci březen, potom si místo toho můžete let Česká republika – Ottawa zarezervovat v měsíci leden. Lety do destinace Ottawa v měsíci leden sice nejsou tak levné jako lety v měsíci březen, ale průměrná cena je okolo 13 042 Kč.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Ottawa není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Ottawa, zvažte možnost letu na letiště Letiště Mont Tremblant (131 km od centra města Ottawa), Letiště Kingston (150 km od centra města Ottawa) nebo Letiště Montreal-Trudeau (152 km od centra města Ottawa).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Ottawa většinou bývá Letiště Ottawa, kde se ceny pohybují okolo 25 743 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.Začněte plánovat cestu do destinace Ottawa


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Ottawa je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Ottawa.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Ottawa podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Ottawa mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Ottawa. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.