Najděte levné lety do Ottawa

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 27/3
po 3/4

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Ottawa

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Ottawa a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Ottawa je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Paříž - Ottawa našli lety o 45 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Ottawa. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Ottawa z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Který den je pro let do destinace Ottawa nejlevnější?

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Ottawa – Česká republika pátek. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (pátek) už za 13 408 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Ottawa neděle, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 17 532 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

Která denní doba je pro lety do destinace Ottawa nejlevnější?

Jak dlouho trvá let do destinace Ottawa?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Ottawa (Montreal Letiště Montreal-Trudeau), můžete očekávat délku letu v průměru 10hod 40min v prvním případě a v druhém případě.

Nejlevnější letenky na letiště Ottawa

Najděte nejlevnější lety na letiště Ottawa z města či letiště blízko vás
Praha
Montreal Letiště Montreal-Trudeau

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Ottawa

Praha (PRG) – Montreal Letiště Montreal-Trudeau (YUL)

Lety Praha - Ottawa jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Montreal Letiště Montreal-Trudeau. Průměrná cena je 14 817 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OTTAWAúnorO 8 % levnějšíLet Praha - Ottawa stojí v měsíci únor v průměru jen 12 753 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OTTAWAčervenO 70% dražšíCena letů Praha - Ottawa je v měsíci červen přibližně 23 570 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OTTAWAčervenecO 962 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Ottawa více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Ottawa

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Ottawa je únor. Ceny letenek, které se pohybují okolo 12 753 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci únor, potom si místo toho můžete let Česká republika – Ottawa zarezervovat v měsíci červenec. Lety do destinace Ottawa v měsíci červenec sice nejsou tak levné jako lety v měsíci únor, ale průměrná cena je okolo 13 192 Kč.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Ottawa není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Ottawa, zvažte možnost letu na letiště Letiště Mont Tremblant (131 km od centra města Ottawa), Letiště Kingston (150 km od centra města Ottawa) nebo Montreal Letiště Montreal-Trudeau (152 km od centra města Ottawa).


Další cestovní třídy letů do destinace Ottawa

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Ottawa

Které letecké společnosti létají do destinace Ottawa?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Ottawa

Začněte plánovat cestu do destinace Ottawa


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Ottawa je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Ottawa.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Ottawa podle možnosti flexibilní rezervace.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.