Najděte levné lety do Ottawa

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Ottawa

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Ottawa a naplánujte si cestu co nejlépe

Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Ottawa?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Ottawa (Montreal Letiště Montreal-Trudeau), můžete očekávat délku letu v průměru 11hod 10min v prvním případě a v druhém případě.

Nejčastější dotazy ohledně letů do Ottawa

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Ottawa není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Ottawa, zvažte možnost letu na letiště Letiště Mont Tremblant (131 km od centra města Ottawa), Letiště Kingston (150 km od centra města Ottawa) nebo Montreal Letiště Montreal-Trudeau (152 km od centra města Ottawa).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Ottawa většinou bývá Letiště Ottawa, kde se ceny pohybují okolo 13 426 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Ottawa

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Ottawa

Které letecké společnosti létají do destinace Ottawa?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Ottawa

Které letecké společnosti létají do destinace Ottawa?

Pro let na trase Česká republika–Ottawa si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Air Canada, Lufthansa, British Airways a Air Transat. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Ottawa


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Ottawa je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Ottawa.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Ottawa podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Ottawa mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Ottawa. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.