Najděte levné letenky Ottawa

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 7/12
út 14/12

Nejlevnější letenky na letiště Ottawa

Najděte nejlevnější lety na letiště Ottawa z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Montreal-Trudeau

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Ottawa

Praha (PRG) – Letiště Montreal-Trudeau (YUL)

Lety Praha - Ottawa jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Montreal-Trudeau. Průměrná cena je 13 362 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OTTAWAbřezenO 22 % levnějšíLet Praha - Ottawa stojí v měsíci březen v průměru jen 12 085 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OTTAWAdubenO 160% dražšíCena letů Praha - Ottawa je v měsíci duben přibližně 40 577 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OTTAWAprosinecO 525 % uživatelů navštívilo městoV měsíci prosinec vyhledává lety Praha - Ottawa více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Ottawa?

 • Který let do destinace Ottawa je naprosto nejlevnější?

  Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Praha - Ottawa našli lety o 39 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Ottawa. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Ottawa z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

 • Který měsíc je pro let do destinace Ottawa nejlevnější?

  Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Ottawa je březen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 12 085 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci březen, potom si místo toho můžete let Česká republika – Ottawa zarezervovat v měsíci leden. Lety do destinace Ottawa v měsíci leden sice nejsou tak levné jako lety v měsíci březen, ale průměrná cena je okolo 12 761 Kč.

 • Který den je pro let do destinace Ottawa nejlevnější?

  V průměru je nejméně drahým dnem pro let Ottawa – Česká republika pátek. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (pátek) už za 14 040 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Ottawa čtvrtek, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 20 022 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

 • Nachází se v blízkosti destinace Ottawa nějaké další letiště?

  Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Ottawa není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Ottawa, zvažte možnost letu na letiště Letiště Mont Tremblant (131 km od centra města Ottawa), Letiště Kingston (150 km od centra města Ottawa) nebo Letiště Montreal-Trudeau (152 km od centra města Ottawa).

 • Je k dispozici levnější varianta letu do destinace Ottawa?

  Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Ottawa většinou bývá Letiště Ottawa, kde se ceny pohybují okolo 20 967 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Ottawa?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Ottawa
 • Které letecké společnosti létají do destinace Ottawa?

  Pro let na trase Česká republika–Ottawa si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako je Air Canada. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Ottawa