Najděte levné lety do Calgary

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 3/12
ne 10/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Calgary

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Calgary a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Calgary nejlevnější?

Pokud si destinaci Calgary nepřejete navštívit v měsíci listopad, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na duben, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 16 957 Kč.

Který den je pro let do destinace Calgary nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Calgary je úterý. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Calgary letět v tento den (úterý) často najdou letenky už od 16 852 Kč. Nejdražším dnem pro lety do destinace Calgary je středa, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 25 310 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Calgary nejlevnější?

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Calgary v poledne. Lety Česká republika – Calgary v této denní době mohou stát pouhých 18 265 Kč. Je-li váš cestovní itinerář flexibilní, pokuste se vyhnout letům ráno, kdy jsou ceny v průměru 22 471 Kč. Lety Česká republika – Calgary, které odlétají ráno, bývají obecně dražší, protože tato denní doba je pro cestující pohodlná.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Calgary?

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Calgary, pokud si let zarezervujete 55 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Calgary přibližně za 21 366 Kč, pokud vyhledáváte 55 dny/dnů předem.

Nejlevnější letenky na letiště Calgary

Najděte nejlevnější lety na letiště Calgary z města či letiště blízko vás
Praha
Calgary

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Calgary

Praha (PRG) – Calgary (YYC)

Lety Praha - Calgary jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Calgary. Průměrná cena je 21 366 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CALGARYlistopadO 23 % levnějšíLet Praha - Calgary stojí v měsíci listopad v průměru jen 16 470 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CALGARYříjenO 18% dražšíCena letů Praha - Calgary je v měsíci říjen přibližně 25 303 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CALGARYčervenecO 509 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Calgary více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Calgary

Nachází se v blízkosti destinace Calgary nějaké další letiště?

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Calgary není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Calgary, zvažte možnost letu na letiště Letiště Red Deer (126 km od centra města Calgary).

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Mezinárodní letiště Calgary?

Ceny pro letů do destinace Mezinárodní letiště Calgary jsou aktualizovány denně.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Mezinárodní letiště Calgarymísta vyhledává?

Od měsíce listopadu 2023, si lze pro letů do destinace Mezinárodní letiště Calgary vybírat z 5 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Mezinárodní letiště Calgary?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Mezinárodní letiště Calgary zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Mezinárodní letiště Calgary?

Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Mezinárodní letiště Calgary se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Calgary využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Calgary s flexibilní rezervací?

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Calgary podle možnosti flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Calgary?

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Calgary, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

S rezervací letu do destinace Calgary chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Calgary hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Calgary a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Calgary

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.