Najděte levné lety do Calgary

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
čt 2/2
čt 9/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Calgary

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Calgary a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Calgary nejlevnější?

Pokud si destinaci Calgary nepřejete navštívit v měsíci květen, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na únor, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 13 728 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Calgary nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Calgary je pátek. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Calgary letět v tento den (pátek) často najdou letenky už od 14 920 Kč. Nejdražším dnem pro lety do destinace Calgary je úterý, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 18 841 Kč.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Calgary?

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Calgary, pokud si let zarezervujete 53 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Calgary přibližně za 16 736 Kč, pokud vyhledáváte 53 dny/dnů předem.

Nejlevnější letenky na letiště Calgary

Najděte nejlevnější lety na letiště Calgary z města či letiště blízko vás
Praha
Calgary

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Calgary

Praha (PRG) – Calgary (YYC)

Lety Praha - Calgary jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Calgary. Průměrná cena je 16 736 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CALGARYkvětenO 18 % levnějšíLet Praha - Calgary stojí v měsíci květen v průměru jen 13 706 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CALGARYprosinecO 25% dražšíCena letů Praha - Calgary je v měsíci prosinec přibližně 20 932 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CALGARYčervenO 584 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červen vyhledává lety Praha - Calgary více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Calgary

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Calgary není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Calgary, zvažte možnost letu na letiště Letiště Red Deer (126 km od centra města Calgary).


Další cestovní třídy letů do destinace Calgary

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Calgary

Které letecké společnosti létají do destinace Calgary?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Calgary

Které letecké společnosti létají do destinace Calgary?

Na základě našich dat jsou Air Canada, Lufthansa, British Airways a KLM nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Calgary. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Calgary .

Lety KLM do destinace Calgary

KLM do destinace Calgary v průměrném týdnu létá přibližně 10krát. Typ nabídek, které s KLM najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Letiště Václav Havel–Calgary byly nalezeny lety už od 14 656 Kč. Společnost KLM získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 7,6/10.

Lety Air Canada do destinace Calgary

Air Canada (7,2/10, 287 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Calgary také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Letiště Václav Havel začínají už od 13 661 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Calgary nabízí v průměru 49 Air Canada letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Začněte plánovat cestu do destinace Calgary


Lety do ostatních měst Kanada

Odezněla vaše láska pro destinaci Calgary? Podívejte se na letenky do dalších měst Kanada

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Calgary podle možnosti flexibilní rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Calgary, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Calgary hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Calgary a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.