Najděte levné lety do Santa Monica

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
so 25/3
so 1/4

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Santa Monica

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Santa Monica a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Santa Monica je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Santa Monica za 2 704 Kč/osobu, což je o 90 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Santa Monica. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Santa Monica z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jak dlouho trvá let do destinace Santa Monica?

Délka letu Česká republika–Santa Monica se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Los Angeles (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 14hod 30min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Santa Monica je let Brno Letiště Tuřany–Mezinárodní letiště Los Angeles, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Santa Monica

Najděte nejlevnější lety na letiště Santa Monica z města či letiště blízko vás
Praha
Los Angeles

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Santa Monica

Praha (PRG) – Los Angeles (LAX)

Lety Praha - Santa Monica jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Los Angeles. Průměrná cena je 16 096 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Santa Monica

Jako další možné letiště pro let do destinace Santa Monica lze také zvážit Mezinárodní letiště Los Angeles, Letiště Hawthorne, Burbank Letiště Bob Hope, Long Beach Letiště Long Beach Municipal nebo Santa Ana John Wayne Mezinárodní letiště.

Letiště Letiště Santa Monica nabízí průměrnou cenu 19 207 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Santa Monica. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Santa Monica

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Santa Monica

Které letecké společnosti létají do destinace Santa Monica?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Santa Monica

Které letecké společnosti létají do destinace Santa Monica?

Pro let na trase Česká republika–Santa Monica si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: British Airways, LOT, Lufthansa nebo KLM. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.


Letiště nedaleko Santa Monica

Níže naleznete všechna letiště ve městě Santa Monica spolu s jejich vzdáleností od centra

Začněte plánovat cestu do destinace Santa Monica


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Santa Monica, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Santa Monica.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Santa Monica. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.