Najděte levné lety do Palm Springs

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Palm Springs

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Palm Springs a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Palm Springs?

Průměrná délka letu Česká republika–Palm Springs závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Letiště San Diego je v průměru 17hod 20min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Letiště San Diego zabere v průměru . V destinaci Palm Springs je nejoblíbenějším letištěm Letiště San Diego.

Nejlevnější letenky na letiště Palm Springs

Najděte nejlevnější lety na letiště Palm Springs z města či letiště blízko vás
Praha
San Diego

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Palm Springs

Praha (PRG) – San Diego (SAN)

Lety Praha - Palm Springs jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště San Diego. Průměrná cena je 21 037 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Palm Springs

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Palm Springs - Salt Lake City za 1 573 Kč. Je o 90 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Palm Springs. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Palm Springs z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Palm Springs mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště San Bernardino Int (70 km od centra města Palm Springs), letišti Letiště Ontario (100 km od centra města Palm Springs), letišti Letiště San Diego Carlsbad-Palomar (104 km od centra města Palm Springs), letišti Santa Ana John Wayne Mezinárodní letiště (123 km od centra města Palm Springs) nebo letišti Letiště San Diego (136 km od centra města Palm Springs), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Palm Springs většinou bývá Santa Ana John Wayne Mezinárodní letiště, kde se ceny pohybují okolo 16 046 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Palm Springs?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Palm Springs

Které letecké společnosti létají do destinace Palm Springs?

Pro let na trase Česká republika–Palm Springs si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Lufthansa, British Airways a United Airlines. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Palm Springs


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano, Všechny lety do destinace Palm Springs lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Palm Springs mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Palm Springs. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.