Najděte levné lety do Pescara

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 10/8
st 17/8

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky na letiště Pescara

Najděte nejlevnější lety na letiště Pescara z města či letiště blízko vás
Praha
Řím Letiště Řím Ciampino

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Pescara

Praha (PRG) – Řím (ROM)

Lety Praha - Pescara jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Řím. Průměrná cena je 2 237 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PESCARAříjenO 51 % levnějšíLet Praha - Pescara stojí v měsíci říjen v průměru jen 821 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PESCARAlistopadO 99% dražšíCena letů Praha - Pescara je v měsíci listopad přibližně 3 331 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PESCARAčervenecO 595 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Pescara více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Pescara?

445 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Pescara v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Milán, který je o 89 % levnější, než většina letů do destinace Pescara. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Pescara z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Pescara je říjen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 821 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud destinaci Pescara nejste schopni navštívit v měsíci říjen, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc květen. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 1 110 Kč.

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Pescara, pokud si let zarezervujete 0 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Pescara přibližně za 2 005 Kč, pokud vyhledáváte 0 dny/dnů předem.

Podle našich dat jsou lety Česká republika – Pescara většinou nejlevnější, pokud je odlet ráno. Naši uživatelé našli lety do destinace Pescara, které jsou ráno, už od 1 982 Kč. Pokuste se vyhnout nákupu letenek odpoledne, protože stojí okolo 3 061 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Pescara není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Pescara, zvažte možnost letu na letiště Ancona Letiště Falconara (146 km od centra města Pescara), Řím Letiště Řím Ciampino (153 km od centra města Pescara), Letiště Perugia Sant Egidio (156 km od centra města Pescara), Foggia Letiště Gino Lisa (158 km od centra města Pescara) nebo Řím Letiště Řím-Fiumicino (178 km od centra města Pescara).

Letiště Letiště Perugia Sant Egidio nabízí průměrnou cenu 921 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Pescara. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.Které letecké společnosti létají do destinace Pescara?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Pescara

Které letecké společnosti létají do destinace Pescara?

Ryanair je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Pescara vybere většina uživatelů stránek momondo. Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Pescara na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety Ryanair do destinace Pescara

Ryanair je oblíbenou volbou uživatelů cestujících do destinace Pescara. Každý týden do destinace Pescara provozuje 12 letů, většinou z odletového místa Bergamo Letiště Orio al Serio. Ceny letenek se společností Ryanair budou záviset na termínu a místě odletu – uživatelé stránek momondo našli lety už od 610 Kč (z letiště Praha Letiště Václav Havel). Společnost Ryanair od uživatelů stránek momondo získala průměrné hodnocení 7,0/10, na základě 809 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Pescara


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Pescara. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Pescara, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Pescara vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Pescara hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Pescara a upozorní vás na případné změny.


Další cestovní třídy letů do destinace Pescara

Explore alternative premium cabin options for your flight to Pescara

Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.