Najděte levné lety do Pescara

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Pescara

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Pescara a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Pescara je naprosto nejlevnější?

408 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Pescara v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Milán, který je o 81 % levnější, než většina letů do destinace Pescara. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Pescara z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Která denní doba je pro lety do destinace Pescara nejlevnější?

Podle našich dat jsou lety Česká republika – Pescara většinou nejlevnější, pokud je odlet ráno. Naši uživatelé našli lety do destinace Pescara, které jsou ráno, už od 1 759 Kč. Pokuste se vyhnout nákupu letenek odpoledne, protože stojí okolo 2 695 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Jak dlouho trvá let do destinace Pescara?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Pescara (Řím Letiště Řím-Fiumicino), můžete očekávat délku letu v průměru 1hod 40min v prvním případě a v druhém případě.


Nejčastější dotazy ohledně letů do Pescara

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Pescara není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Pescara, zvažte možnost letu na letiště Letiště San Domino Island (112 km od centra města Pescara), Ancona Letiště Falconara (146 km od centra města Pescara), Řím Letiště Řím Ciampino (153 km od centra města Pescara), Letiště Perugia Sant Egidio (156 km od centra města Pescara) nebo Řím Letiště Řím-Fiumicino (178 km od centra města Pescara).

Letiště Letiště Perugia Sant Egidio nabízí průměrnou cenu 584 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Pescara. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Pescara

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Pescara

Které letecké společnosti létají do destinace Pescara?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Pescara

Které letecké společnosti létají do destinace Pescara?

Ryanair je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Pescara vybere většina uživatelů stránek momondo. Wizz Air, Vueling a Czech Airlines jsou pro let Česká republika–Pescara také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Pescara na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety Ryanair do destinace Pescara

Ryanair je oblíbenou volbou uživatelů cestujících do destinace Pescara. Každý týden do destinace Pescara provozuje 3 lety, většinou z odletového místa Bergamo Letiště Orio al Serio. Ceny letenek se společností Ryanair budou záviset na termínu a místě odletu – uživatelé stránek momondo našli lety už od 626 Kč (z letiště Praha Letiště Václav Havel). Společnost Ryanair od uživatelů stránek momondo získala průměrné hodnocení 7,0/10, na základě 1 077 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Pescara


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Pescara. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Pescara, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Pescara vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Pescara hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Pescara a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.