Najděte levné lety do Pescara

1 dospělý
Z?
Kam?
so 9/12
so 16/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Pescara

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Pescara a naplánujte si cestu co nejlépe

Který den je pro let do destinace Pescara nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Pescara je úterý. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Pescara letět v tento den (úterý) často najdou letenky už od 1 574 Kč. Pokud je váš cestovní itinerář flexibilní, vyhněte se tomu, aby dnem vašeho odletu byl/a sobota protože letenky většinou přijdou na 2 734 Kč. Tyto ceny se však mohou lišit, proto si nastavte Cenové upozornění pro lety do destinace Pescara.

Která denní doba je pro lety do destinace Pescara nejlevnější?

Podle našich dat jsou lety Česká republika – Pescara většinou nejlevnější, pokud je odlet ráno. Naši uživatelé našli lety do destinace Pescara, které jsou ráno, už od 1 574 Kč. Pokuste se vyhnout nákupu letenek odpoledne, protože stojí okolo 2 758 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Jak dlouho trvá let do destinace Pescara?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Pescara (Řím Letiště Řím-Fiumicino), můžete očekávat délku letu v průměru 1hod 50min v prvním případě a v druhém případě.


Nejčastější dotazy ohledně letů do Pescara

Který let do destinace Pescara je naprosto nejlevnější?

1 055 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Pescara v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Vídeň, který je o 56 % levnější, než většina letů do destinace Pescara. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Pescara z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

Nachází se v blízkosti destinace Pescara nějaké další letiště?

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Pescara není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Pescara, zvažte možnost letu na letiště Letiště San Domino Island (112 km od centra města Pescara), Ancona Letiště Falconara (146 km od centra města Pescara), Řím Letiště Řím Ciampino (153 km od centra města Pescara), Letiště Perugia Sant Egidio (156 km od centra města Pescara) nebo Řím Letiště Řím-Fiumicino (178 km od centra města Pescara).

Je k dispozici levnější varianta letu do destinace Pescara?

Letiště Letiště Pescara Liberi nabízí průměrnou cenu 2 169 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Pescara. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Letiště Pescara Liberi?

Ceny pro letů do destinace Letiště Pescara Liberi se denně aktualizují.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Letiště Pescara Liberimísta vyhledává?

Od měsíce prosince 2023, si lze pro letů do destinace Letiště Pescara Liberi vybrat 1 dopravce.

V jakém věku lze cestovat do destinace Letiště Pescara Liberi?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Letiště Pescara Liberi zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Pescara Liberi?

Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Letiště Pescara Liberi se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Pescara využít stránky momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Pescara. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Pescara s flexibilní rezervací?

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Pescara, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Pescara?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Pescara vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

S rezervací letu do destinace Pescara chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Pescara hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Pescara a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Pescara

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.