Najděte levné lety na letiště Edinburgh

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 5/10
st 12/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Edinburgh

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Edinburgh

Nejlepší cena jednosměrné letenky

506 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

101 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 15min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Edinburgh za posledních 72 hodin je 506 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Edinburgh).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Edinburgh za posledních 72 hodin je 101 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Edinburgh).
Nejrychlejší let Česká republika–Edinburgh trvá 2hod 15min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Edinburgh).
Do destinace Edinburgh nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Ryanair a easyJet.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Edinburgh

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Edinburgh a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Edinburgh nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Edinburgh je listopad. Ceny letenek, které se pohybují okolo 936 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud si destinaci Edinburgh nepřejete navštívit v měsíci listopad, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na únor, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 1 720 Kč.

Který let do destinace Edinburgh je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Porto - Edinburgh našli lety o 86 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Edinburgh. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Edinburgh z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
See prices from:

Který den je pro let do destinace Edinburgh nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Edinburgh je neděle. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Edinburgh letět v tento den (neděle) často najdou letenky už od 2 942 Kč. Nejdražším dnem pro lety do destinace Edinburgh je sobota, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 5 560 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Edinburgh nejlevnější?

Nejlepší denní doba pro lety do destinace Edinburgh je večer. Lety v této denní době lze zakoupit už za pouhých 1 978 Kč. Poptávka po letech do destinace Edinburgh v poledne je větší, proto jsou ceny často dražší a pohybují se okolo 4 629 Kč za letenku.

Jak dlouho trvá let do destinace Edinburgh?

Průměrná délka letu Česká republika–Edinburgh závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Letiště Edinburgh je v průměru 2hod 15min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Letiště Edinburgh zabere v průměru . V destinaci Edinburgh je nejoblíbenějším letištěm Letiště Edinburgh.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Edinburgh?

Ideální doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Edinburgh je 16 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují v průměru okolo 3 418 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Edinburgh

Najděte nejlevnější lety na letiště Edinburgh z města či letiště blízko vás
Praha
Edinburgh

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Edinburgh

Praha (PRG) – Edinburgh (EDI)

Lety Praha - Edinburgh jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Edinburgh. Průměrná cena je 3 418 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - EDINBURGHlistopadO 73 % levnějšíLet Praha - Edinburgh stojí v měsíci listopad v průměru jen 936 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - EDINBURGHsrpenO 100% dražšíCena letů Praha - Edinburgh je v měsíci srpen přibližně 6 828 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - EDINBURGHsrpenO 294 % uživatelů navštívilo městoV měsíci srpen vyhledává lety Praha - Edinburgh více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Edinburgh

Jako další možné letiště pro let do destinace Edinburgh lze také zvážit letiště Letiště Dundee, Mezinárodní letiště Glasgow, Letiště Glasgow Prestwick, Letiště Carlisle Lake District nebo Letiště Newcastle upon Tyne.

Letiště Mezinárodní letiště Glasgow nabízí průměrnou cenu 1 307 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Edinburgh. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Edinburgh na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Edinburgh, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Edinburgh

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Edinburgh

Které letecké společnosti létají do destinace Edinburgh?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Edinburgh

Které letecké společnosti létají do destinace Edinburgh?

Na trase Česká republika–Edinburgh mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Ryanair, easyJet, Jet2 a Lufthansa. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Edinburgh nabízet pravidelné lety.

Lety Ryanair do destinace Edinburgh

Ryanair do destinace Edinburgh v průměrném týdnu létá přibližně 15krát. Typ nabídek, které s Ryanair najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Brno Letiště Tuřany–Edinburgh byly nalezeny lety už od 946 Kč. Společnost Ryanair získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 7,0/10.


Oblíbené trasy do destinace Edinburgh

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Edinburgh za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Edinburgh
Nejkratší doba letu2hod 15min
Nejlevnější cena936 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Edinburgh


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Edinburgh. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Edinburgh.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Edinburgh.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Edinburgh hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Edinburgh a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.