Najděte levné letenky Trondheim

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 5/7
út 12/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Trondheim

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Trondheim

Nejlepší cena jednosměrné letenky

2 249 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

4 284 Kč

Nejkratší doba letu

4hod 10min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Trondheim za posledních 72 hodin je 2 249 Kč (Praha Václav Havel–Trondheim Vaernes).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Trondheim za posledních 72 hodin je 4 284 Kč (Praha Václav Havel–Trondheim Vaernes).
Nejrychlejší let Česká republika–Trondheim trvá 4hod 10min (Praha Václav Havel–Trondheim Vaernes).
Do destinace Trondheim nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Austrian Airlines, Norwegian a Major Airline.

Nejlevnější letenky na letiště Trondheim

Najděte nejlevnější lety na letiště Trondheim z města či letiště blízko vás
Praha
Trondheim

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Trondheim

Praha (PRG) – Trondheim (TRD)

Lety Praha - Trondheim jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Trondheim Vaernes. Průměrná cena je 5 963 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TRONDHEIMčervenO 45 % levnějšíLet Praha - Trondheim stojí v měsíci červen v průměru jen 3 030 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TRONDHEIMúnorO 189% dražšíCena letů Praha - Trondheim je v měsíci únor přibližně 15 812 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TRONDHEIMdubenO 950 % uživatelů navštívilo městoV měsíci duben vyhledává lety Praha - Trondheim více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Trondheim?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Trondheim je červen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 3 030 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci červen, potom si místo toho můžete let Česká republika – Trondheim zarezervovat v měsíci leden. Lety do destinace Trondheim v měsíci leden sice nejsou tak levné jako lety v měsíci červen, ale průměrná cena je okolo 3 574 Kč.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Trondheim mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Orland (49 km od centra města Trondheim), letišti Letiště Roros (106 km od centra města Trondheim), letišti Letiště Namsos (129 km od centra města Trondheim), letišti Letiště Kristiansund Kvernberget (133 km od centra města Trondheim) nebo letišti Letiště Rorvik Ryumsjoen Aprt (161 km od centra města Trondheim), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.Nabídky letenek do destinace Trondheim na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Trondheim, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Trondheim?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Trondheim

Které letecké společnosti létají do destinace Trondheim?

Norwegian je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Trondheim vybere většina uživatelů stránek momondo. KLM, Scandinavian Airlines a Finnair jsou pro let Česká republika–Trondheim také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Trondheim na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety KLM do destinace Trondheim

Do destinace Trondheim lze v běžném týdnu najít 16 KLM letů. Nejčastějším místem odletu bývá Amsterdam Schiphol a nejvýhodnější cena letu s KLM nalezená na stránkách momondo je 7 176 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Václav Havel–Trondheim). Společnost KLM získala hodnocení 7,7 na základě 133 recenzí uživatelů na stránkách momondo.

Lety Finnair do destinace Trondheim

Lety Finnair lze najít už od 5 404 Kč (zpáteční letenka z letiště Praha Václav Havel, nalezená v posledních 72 hodinách). Finnair do destinace Trondheim v běžném týdnu provozuje více než 7 letů a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa Finnair do destinace Trondheim je z letiště Bergen Flesland. Uživatelé stránek momondo Finnair ohodnotili 7,6/10, na základě 103 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Trondheim

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Trondheim za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Trondheim
Nejkratší doba letu19hod 55min
Nejlevnější cena4 284 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Trondheim


Lety do ostatních měst Norsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Trondheim? Podívejte se na letenky do dalších měst Norsko

Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Trondheim je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Trondheim.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Trondheim podle možnosti flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Trondheim díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Cenová upozornění na lety do destinace Trondheim lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.