Najděte levné lety do Trondheim

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
so 25/3
so 1/4

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Trondheim

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Trondheim

Nejlepší cena zpáteční letenky

6 523 Kč

Nejkratší doba letu

5hod 30min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Trondheim za posledních 72 hodin je 6 523 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Trondheim Vaernes).
Nejrychlejší let Česká republika–Trondheim trvá 5hod 30min (Praha Letiště Václav Havel–Trondheim Vaernes).
Do destinace Trondheim nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně KLM a Scandinavian Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Trondheim

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Trondheim a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Trondheim nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Trondheim je listopad. Ceny letenek, které se pohybují okolo 3 901 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci listopad, potom si místo toho můžete let Česká republika – Trondheim zarezervovat v měsíci říjen. Lety do destinace Trondheim v měsíci říjen sice nejsou tak levné jako lety v měsíci listopad, ale průměrná cena je okolo 4 416 Kč.

Který let do destinace Trondheim je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Trondheim za 3 319 Kč/osobu, což je o 70 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Trondheim. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Trondheim z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Který den je pro let do destinace Trondheim nejlevnější?

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Trondheim – Česká republika čtvrtek. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (čtvrtek) už za 4 772 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Trondheim neděle, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 5 996 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

Která denní doba je pro lety do destinace Trondheim nejlevnější?

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Trondheim večer. Lety Česká republika – Trondheim v této denní době mohou stát pouhých 4 722 Kč. Poptávka po letech do destinace Trondheim odpoledne je větší, proto jsou ceny často dražší a pohybují se okolo 7 263 Kč za letenku.

Jak dlouho trvá let do destinace Trondheim?

Průměrná délka letu Česká republika–Trondheim závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Trondheim Vaernes je v průměru 4hod 25min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Trondheim Vaernes zabere v průměru . V destinaci Trondheim je nejoblíbenějším letištěm Trondheim Vaernes.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Trondheim?

Ideální doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Trondheim je 35 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují v průměru okolo 5 662 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Trondheim

Najděte nejlevnější lety na letiště Trondheim z města či letiště blízko vás
Praha
Trondheim

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Trondheim

Praha (PRG) – Trondheim (TRD)

Lety Praha - Trondheim jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Trondheim Vaernes. Průměrná cena je 5 747 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TRONDHEIMlistopadO 31 % levnějšíLet Praha - Trondheim stojí v měsíci listopad v průměru jen 3 901 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TRONDHEIMúnorO 66% dražšíCena letů Praha - Trondheim je v měsíci únor přibližně 9 415 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TRONDHEIMsrpenO 360 % uživatelů navštívilo městoV měsíci srpen vyhledává lety Praha - Trondheim více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Trondheim

Cestující, kteří plánují letět do destinace Trondheim mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Orland (49 km od centra města Trondheim), letišti Letiště Roros (106 km od centra města Trondheim), letišti Letiště Namsos (129 km od centra města Trondheim), letišti Kristiansund Letiště Kvernberget (133 km od centra města Trondheim) nebo letišti Letiště Rorvik Ryumsjoen Aprt (161 km od centra města Trondheim), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Trondheim většinou bývá Letiště Rorvik Ryumsjoen Aprt, kde se ceny pohybují okolo 11 097 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Trondheim na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Trondheim, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
KLM
14 zář
PRG02:05Praha Letiště Václav Havel
16hod 50min
1 přestup
TRD18:55Trondheim Vaernes
20 zář
TRD02:00Trondheim Vaernes
16hod 30min
1 přestup
PRG18:30Praha Letiště Václav Havel
6 523 Kč
Najít podobné
Scandinavian Airlines
14 zář
PRG07:20Praha Letiště Václav Havel
5hod 30min
1 přestup
TRD12:50Trondheim Vaernes
20 zář
TRD02:10Trondheim Vaernes
7hod 35min
2 přestupy
PRG09:45Praha Letiště Václav Havel
6 815 Kč
Najít podobné
Scandinavian Airlines
14 zář
PRG07:20Praha Letiště Václav Havel
5hod 55min
2 přestupy
TRD13:15Trondheim Vaernes
20 zář
TRD02:10Trondheim Vaernes
7hod 35min
2 přestupy
PRG09:45Praha Letiště Václav Havel
7 465 Kč
Najít podobné

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Trondheim

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Trondheim, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společnosti Finnair
Finnair
PRGPraha Letiště Václav Havel
4hod 25min
TRDTrondheim Vaernes

Další cestovní třídy letů do destinace Trondheim

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Trondheim

Které letecké společnosti létají do destinace Trondheim?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Trondheim

Které letecké společnosti létají do destinace Trondheim?

Norwegian je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Trondheim vybere většina uživatelů stránek momondo. Finnair je pro let Česká republika–Trondheim také oblíbenou možností. Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Trondheim na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety Finnair do destinace Trondheim

Do destinace Trondheim lze v běžném týdnu najít 8 Finnair letů. Nejčastějším místem odletu bývá Oslo Letiště Oslo Gardermoen a nejvýhodnější cena letu s Finnair nalezená na stránkách momondo je 5 118 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Letiště Václav Havel–Trondheim). Společnost Finnair získala hodnocení 7,7 na základě 336 recenzí uživatelů na stránkách momondo.

Lety Norwegian do destinace Trondheim

Lety Norwegian lze najít už od 2 640 Kč (zpáteční letenka z letiště Praha Letiště Václav Havel, nalezená v posledních 72 hodinách). Norwegian do destinace Trondheim v běžném týdnu provozuje více než 47 letů a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa Norwegian do destinace Trondheim je z letiště Oslo Letiště Oslo Gardermoen. Uživatelé stránek momondo Norwegian ohodnotili 6,6/10, na základě 88 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Trondheim

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Trondheim za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Trondheim
Nejkratší doba letu4hod 25min
Nejlevnější cena4 977 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Trondheim


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Trondheim je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Trondheim.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Trondheim podle možnosti flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Trondheim díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Cenová upozornění na lety do destinace Trondheim lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.