Najděte levné letenky Kristiansand

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
pá 21/1
pá 28/1

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky na letiště Kristiansand

Najděte nejlevnější lety na letiště Kristiansand z města či letiště blízko vás
Praha
Stavanger

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Kristiansand

Praha (PRG) – Stavanger (SVG)

Lety Praha - Kristiansand jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Stavanger Sola. Průměrná cena je 6 505 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Kristiansand?

 • Který let do destinace Kristiansand je naprosto nejlevnější?

  1 629 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Kristiansand v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Praha, který je o 57 % levnější, než většina letů do destinace Kristiansand. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Kristiansand z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

 • Nachází se v blízkosti destinace Kristiansand nějaké další letiště?

  Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Kristiansand není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Kristiansand, zvažte možnost letu na letiště Letiště Stavanger Sola (159 km od centra města Kristiansand).

 • Je k dispozici levnější varianta letu do destinace Kristiansand?

  Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Kristiansand letiště Letiště Kristiansand Kjevik, kde se průměrná cena pohybuje okolo 3 795 Kč na osobu. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Kristiansand?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Kristiansand
 • Které letecké společnosti létají do destinace Kristiansand?

  Pro let na trase Česká republika–Kristiansand si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako je KLM. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Kristiansand


Lety do ostatních měst Norsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Kristiansand? Podívejte se na letenky do dalších měst Norsko