Najděte levné letenky Kristiansand

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 5/7
út 12/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Jaký je nejlepší termín letu Kristiansand?

1 103 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Kristiansand v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Krakov, který je o 78 % levnější, než většina letů do destinace Kristiansand. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Kristiansand z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Kristiansand není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Kristiansand, zvažte možnost letu na letiště Letiště Stavanger Sola (159 km od centra města Kristiansand).

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Kristiansand letiště Letiště Kristiansand Kjevik, kde se průměrná cena pohybuje okolo 4 964 Kč na osobu. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Kristiansand na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Kristiansand, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
0

Které letecké společnosti létají do destinace Kristiansand?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Kristiansand

Které letecké společnosti létají do destinace Kristiansand?

Pro let na trase Česká republika–Kristiansand si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou KLM a Norwegian. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety KLM do destinace Kristiansand

Do destinace Kristiansand v průměrném týdnu najdete 16 letů se společností KLM. Většina do destinace Kristiansand odlétá z letiště Amsterdam Schiphol, což je nejoblíbenější trasa, kterou KLM do destinace Kristiansand provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let KLM do destinace Kristiansand na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 7 843 Kč a odlétal z letiště Praha Václav Havel. KLM na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,7/10.

Lety Norwegian do destinace Kristiansand

Norwegian (6,4/10, 69 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Kristiansand také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Václav Havel začínají už od 2 620 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Kristiansand nabízí v průměru 2 Norwegian lety týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Začněte plánovat cestu do destinace Kristiansand


Lety do ostatních měst Norsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Kristiansand? Podívejte se na letenky do dalších měst Norsko

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Kristiansand. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Kristiansand.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Kristiansand vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Kristiansand, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Kristiansand a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.