Najděte levné lety do Bodø

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 5/12
po 12/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Bodø

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Bodø a naplánujte si cestu co nejlépe

Zobrazit ceny od:


Nejlevnější letenky na letiště Bodø

Najděte nejlevnější lety na letiště Bodø z města či letiště blízko vás
Praha
Bodø

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Bodø

Praha (PRG) – Bodø (BOO)

Lety Praha - Bodø jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Bodø. Průměrná cena je 6 450 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BODØbřezenO 32 % levnějšíLet Praha - Bodø stojí v měsíci březen v průměru jen 3 995 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BODØdubenO 67% dražšíCena letů Praha - Bodø je v měsíci duben přibližně 9 871 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BODØkvětenO 400 % uživatelů navštívilo městoV měsíci květen vyhledává lety Praha - Bodø více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Bodø

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Bodø je březen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 3 995 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud si destinaci Bodø nepřejete navštívit v měsíci březen, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na listopad, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 4 136 Kč.

Jako další možné letiště pro let do destinace Bodø lze také zvážit letiště Letiště Mo I Rana, Rost Letiště Stolport, Letiště Leknes, Svolvær Letiště Helle nebo Stokmarknes Letiště Skagen.


Další cestovní třídy letů do destinace Bodø

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Bodø

Které letecké společnosti létají do destinace Bodø?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Bodø

Které letecké společnosti létají do destinace Bodø?

Pro let na trase Česká republika–Bodø si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako je Norwegian. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Norwegian do destinace Bodø

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Bodø, je Norwegian. Do této destinace provozuje každý týden 19 letů. Většina z nich odlétá z letiště Oslo Letiště Oslo Gardermoen a nejvýhodnější nabídka od společnosti Norwegian je za 3 777 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Bodø, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Norwegian udělili hodnocení 6,6, a to na základě 80 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Bodø


Lety do ostatních měst Norsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Bodø? Podívejte se na letenky do dalších měst Norsko

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Bodø. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Bodø.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Bodø, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Bodø. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.