Najděte levné lety na letiště Berlín-Braniborsko

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 11/12
ne 18/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Berlín-Braniborsko

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Berlín-Braniborsko

Nejlepší cena jednosměrné letenky

970 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 825 Kč

Nejkratší doba letu

3hod 55min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Berlín za posledních 72 hodin je 970 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Berlín Letiště Berlín-Braniborsko).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Berlín za posledních 72 hodin je 1 825 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Berlín Letiště Berlín-Braniborsko).
Nejrychlejší let Česká republika–Berlín trvá 3hod 55min (Praha Letiště Václav Havel–Berlín Letiště Berlín-Braniborsko).
Do destinace Berlín nabízí lety 5 leteckých společností, včetně Lufthansa, LOT a Austrian Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Berlín

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Berlín a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Berlín nejlevnější?

Obecně lze říct, že září je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Berlín. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 901 Kč. Pokud si destinaci Berlín nepřejete navštívit v měsíci září, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na listopad, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 947 Kč.

Který let do destinace Berlín je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Podgorica - Berlín našli lety o 66 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Berlín. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Berlín z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Berlín?

Délka letu Berlín–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Berlín Letiště Berlín-Braniborsko (nejoblíbenější letiště v destinaci Berlín), potom let zabere v průměru 3hod 15min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Berlín Letiště Berlín-Braniborsko, potom je průměrná délka letu 23hod 45min.

Nejlevnější letenky na letiště Berlín

Najděte nejlevnější lety na letiště Berlín z města či letiště blízko vás
Praha
Berlín

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Berlín

Praha (PRG) – Berlín (BER)

Lety Praha - Berlín jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Berlín Letiště Berlín-Braniborsko. Průměrná cena je 1 833 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Berlín-Braniborsko

Cestující, kteří plánují letět do destinace Berlín mohou případně najít levnější ceny na letišti Lipsko Letiště Lipsko / Leipzig (147 km od centra města Berlín), letišti Letiště Drážďany Dresden Arpt (156 km od centra města Berlín) nebo letišti Letiště Heringsdorf (159 km od centra města Berlín), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Berlín většinou bývá Lipsko Letiště Lipsko / Leipzig, kde se ceny pohybují okolo 2 617 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Berlín na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Berlín, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Berlín

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Berlín

Které letecké společnosti létají do destinace Berlín?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Berlín

Které letecké společnosti létají do destinace Berlín?

Lufthansa je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Berlín vybere většina uživatelů stránek momondo. Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Berlín na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.


Oblíbené trasy do destinace Berlín

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Berlín za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Berlín
Nejkratší doba letu3hod 15min
Nejlevnější cena2 217 Kč
Lety Brno - Berlín
Nejkratší doba letu23hod 45min
Nejlevnější cena3 973 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Berlín


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Berlín. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, Všechny lety do destinace Berlín lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Berlín vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Berlín, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Berlín a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.