Najděte levné lety na letiště Lipsko / Leipzig

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 6/2
po 13/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky na letiště Lipsko

Najděte nejlevnější lety na letiště Lipsko z města či letiště blízko vás
Praha
Berlín

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Lipsko

Praha (PRG) – Berlín (BER)

Lety Praha - Lipsko jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Berlín Letiště Berlín-Braniborsko. Průměrná cena je 1 878 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Lipsko / Leipzig

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Lipsko za 1 156 Kč/osobu, což je o 84 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Lipsko. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Lipsko z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Lipsko není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Lipsko, zvažte možnost letu na letiště Letiště Drážďany Dresden Arpt (100 km od centra města Lipsko), Letiště Erfurt-Weimar (106 km od centra města Lipsko) nebo Berlín Letiště Berlín-Braniborsko (138 km od centra města Lipsko).

Letiště Letiště Drážďany Dresden Arpt nabízí průměrnou cenu 3 942 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Lipsko. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Lipsko?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Lipsko

Které letecké společnosti létají do destinace Lipsko?

Na základě našich dat je Lufthansa nejoblíbenější letecká společnost nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Lipsko. S touto společností a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Lipsko .


Začněte plánovat cestu do destinace Lipsko


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Lipsko je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Lipsko.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Lipsko, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Lipsko.

Cenová upozornění na lety do destinace Lipsko lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.