Najděte levné letenky Lipsko

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 7/12
út 14/12

Nejlevnější letenky na letiště Lipsko

Najděte nejlevnější lety na letiště Lipsko z města či letiště blízko vás
Praha
Berlín

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Lipsko

Praha (PRG) – Berlín (BER)

Lety Praha - Lipsko jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Berlín-Braniborsko. Průměrná cena je 3 737 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Lipsko?

  • Který let do destinace Lipsko je naprosto nejlevnější?

    Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Lipsko za 692 Kč/osobu, což je o 82 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Lipsko. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Lipsko z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

  • Nachází se v blízkosti destinace Lipsko nějaké další letiště?

    Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Lipsko není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Lipsko, zvažte možnost letu na letiště Letiště Drážďany Dresden Arpt (100 km od centra města Lipsko), Letiště Erfurt Erfurt-Weimar (106 km od centra města Lipsko) nebo Letiště Berlín-Braniborsko (138 km od centra města Lipsko).

  • Je k dispozici levnější varianta letu do destinace Lipsko?

    Letiště Letiště Drážďany Dresden Arpt nabízí průměrnou cenu 2 615 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Lipsko. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Začněte plánovat cestu do destinace Lipsko