Najděte levné lety do Frankfurtu nad Mohanem

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 5/10
st 12/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Frankfurtu nad Mohanem

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Frankfurtu nad Mohanem

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 593 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

3 464 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 10min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Frankfurt nad Mohanem za posledních 72 hodin je 1 593 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Frankfurt nad Mohanem).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Frankfurt nad Mohanem za posledních 72 hodin je 3 464 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Frankfurt nad Mohanem).
Nejrychlejší let Česká republika–Frankfurt nad Mohanem trvá 1hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Frankfurt nad Mohanem).
Do destinace Frankfurt nad Mohanem nabízí lety 5 leteckých společností, včetně Lufthansa, SWISS a LOT.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Frankfurt nad Mohanem

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Frankfurt nad Mohanem a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Frankfurt nad Mohanem nejlevnější?

Obecně lze říct, že leden je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Frankfurt nad Mohanem. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 3 540 Kč. Pokud destinaci Frankfurt nad Mohanem nejste schopni navštívit v měsíci leden, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc prosinec. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 3 768 Kč.

Který let do destinace Frankfurt nad Mohanem je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Katovice - Frankfurt nad Mohanem našli lety o 82 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Frankfurt nad Mohanem. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Frankfurt nad Mohanem z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
See prices from:

Jak dlouho trvá let do destinace Frankfurt nad Mohanem?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Frankfurt nad Mohanem přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Letiště Frankfurt nad Mohanem zabere v průměru 1hod 10min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Letiště Frankfurt nad Mohanem zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Frankfurt nad Mohanem?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Frankfurt nad Mohanem přibližně 36 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 4 339 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Frankfurt nad Mohanem

Najděte nejlevnější lety na letiště Frankfurt nad Mohanem z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Frankfurt nad Mohanem

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Frankfurt nad Mohanem

Praha (PRG) – Kolín nad Rýnem (CGN)

Lety Praha - Frankfurt nad Mohanem jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Kolín nad Rýnem Letiště Kolín/Bonn. Průměrná cena je 4 101 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FRANKFURT NAD MOHANEMledenO 18 % levnějšíLet Praha - Frankfurt nad Mohanem stojí v měsíci leden v průměru jen 3 540 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FRANKFURT NAD MOHANEMčervenO 22% dražšíCena letů Praha - Frankfurt nad Mohanem je v měsíci červen přibližně 5 285 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FRANKFURT NAD MOHANEMčervenO 264 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červen vyhledává lety Praha - Frankfurt nad Mohanem více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Frankfurtu nad Mohanem

Cestující, kteří plánují letět do destinace Frankfurt nad Mohanem mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Mannheim (72 km od centra města Frankfurt nad Mohanem), letišti Frankfurt nad Mohanem Letiště Frankfurt Hahn (103 km od centra města Frankfurt nad Mohanem), letišti Kolín nad Rýnem Letiště Kolín/Bonn (138 km od centra města Frankfurt nad Mohanem), letišti Letiště Saarbruecken Ensheim (151 km od centra města Frankfurt nad Mohanem) nebo letišti Letiště Karlsruhe Söllingen (154 km od centra města Frankfurt nad Mohanem), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Pro letiště Frankfurt nad Mohanem Letiště Frankfurt Hahn můžete najít nabídky v průměru za 1 912 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Chcete-li se dostat do čtvrti Westend-Süd, zarezervujte si let na letiště Letiště Frankfurt nad Mohanem. Jedná se o nejbližší letiště v destinaci Frankfurt nad Mohanem (vzdálené 11,3 km).

Letiště Letiště Frankfurt nad Mohanem ve městě Frankfurt nad Mohanem je nejblíže turistické atrakci Frankfurt (Main) Hauptbahnhof, ve vzdálenosti 10,6 km.Nabídky letenek do destinace Frankfurt nad Mohanem na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Frankfurt nad Mohanem, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Frankfurt nad Mohanem

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Frankfurt nad Mohanem

Které letecké společnosti létají do destinace Frankfurt nad Mohanem?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Frankfurt nad Mohanem

Které letecké společnosti létají do destinace Frankfurt nad Mohanem?

Pro let na trase Česká republika–Frankfurt nad Mohanem si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Lufthansa, Czech Airlines, Eurowings nebo Ryanair. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.


Letiště nedaleko Frankfurt nad Mohanem

Níže naleznete všechna letiště ve městě Frankfurt nad Mohanem spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Frankfurt nad Mohanem

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Frankfurt nad Mohanem za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Frankfurt nad Mohanem
Nejkratší doba letu1hod 10min
Nejlevnější cena3 161 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Frankfurt nad Mohanem


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Frankfurt nad Mohanem je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Frankfurt nad Mohanem.

Ano, Všechny lety do destinace Frankfurt nad Mohanem lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Frankfurt nad Mohanem vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Frankfurt nad Mohanem a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.