Najděte levné lety do Baku

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Baku

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Baku

Nejlepší cena jednosměrné letenky

4 135 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

6 508 Kč

Nejkratší doba letu

4hod 10min

Dopravce:

6 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Baku za posledních 72 hodin je 4 135 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Baku Heydar Aliyev Mezinárodní letiště).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Baku za posledních 72 hodin je 6 508 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Baku Heydar Aliyev Mezinárodní letiště).
Nejrychlejší let Česká republika–Baku trvá 4hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Baku Heydar Aliyev Mezinárodní letiště).
Do destinace Baku nabízí lety 6 leteckých společností, včetně Lufthansa, LOT a Turkish Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Baku

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Baku a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Baku nejlevnější?

leden je další skvělou volbou pro cestu do destinace Baku, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 7 331 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Baku nejlevnější?

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Baku – Česká republika sobota. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (sobota) už za 8 506 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Pokud je dnem vašeho odletu neděle, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Baku okolo 11 412 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Baku?

Průměrná délka letu Česká republika–Baku závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Baku Heydar Aliyev Mezinárodní letiště je v průměru 4hod 10min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Baku Heydar Aliyev Mezinárodní letiště zabere v průměru . V destinaci Baku je nejoblíbenějším letištěm Baku Heydar Aliyev Mezinárodní letiště.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Baku?

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Baku rezervovaly 60 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Baku v průměru za 9 822 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Baku

Najděte nejlevnější lety na letiště Baku z města či letiště blízko vás
Praha
Baku Heydar Aliyev Mezinárodní letiště

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Baku

Praha (PRG) – Baku (BAK)

Lety Praha - Baku jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Baku. Průměrná cena je 9 822 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BAKUlistopadO 26 % levnějšíLet Praha - Baku stojí v měsíci listopad v průměru jen 7 284 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BAKUčervenecO 37% dražšíCena letů Praha - Baku je v měsíci červenec přibližně 13 440 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BAKUsrpenO 424 % uživatelů navštívilo městoV měsíci srpen vyhledává lety Praha - Baku více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nabídky letenek do destinace Baku na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Baku, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Baku

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Baku

Které letecké společnosti létají do destinace Baku?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Baku

Které letecké společnosti létají do destinace Baku?

Na základě našich dat jsou Azerbaijan Airlines a Turkish Airlines nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Baku. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Azerbaijan Airlines do destinace Baku

Azerbaijan Airlines nabízí přibližně 42 letů do destinace Baku týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Letiště Istanbul a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Azerbaijan Airlines přijde na 10 221 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Baku). Uživatelé společnosti Azerbaijan Airlines udělili hodnocení 10,0/10 v rámci více než 2 recenzí na stránkách momondo.

Lety Turkish Airlines do destinace Baku

Nabídky letů Turkish Airlines do destinace Baku začínají od 8 386 Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenu, která byla v nedávné době nalezena na stránkách momondo, za zpáteční cestu z letiště Praha Letiště Václav Havel. Během běžného týdne jsou ceny letenek Turkish Airlines vyšší, ale závisí na tom, odkud letíte – Letiště Istanbul je nejoblíbenějším odletovým místem společnosti Turkish Airlines do destinace Baku, běžně proto bývá k dispozici větší množství letů. Turkish Airlines má hodnocení 8,0/10 na základě 158 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Baku

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Baku za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Baku
Nejkratší doba letu4hod 10min
Nejlevnější cena8 388 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Baku


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Baku. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Baku.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Baku, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Baku hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Baku a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.