Najděte levné lety do Münster

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
pá 9/12
pá 16/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Münster

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Münster a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Münster?

Délka letu Münster–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Düsseldorf (nejoblíbenější letiště v destinaci Münster), potom let zabere v průměru 1hod 20min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Düsseldorf, potom je průměrná délka letu .

Nejlevnější letenky na letiště Münster

Najděte nejlevnější lety na letiště Münster z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Düsseldorf

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Münster

Praha (PRG) – Kolín nad Rýnem (CGN)

Lety Praha - Münster jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Kolín nad Rýnem Letiště Kolín/Bonn. Průměrná cena je 3 304 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Münster

Nejlepší cena letenky do destinace Münster byla 476 Kč/osobu, z města Saarmelleek, což je o 86 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Münster. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Münster z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Münster mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Dortmund (49 km od centra města Münster), letišti Letiště Paderborn (79 km od centra města Münster), letišti Letiště Düsseldorf (96 km od centra města Münster), letišti Düsseldorf Letiště Weeze Niederrhein (109 km od centra města Münster) nebo letišti Kolín nad Rýnem Letiště Kolín/Bonn (126 km od centra města Münster), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Letiště Letiště Dortmund nabízí průměrnou cenu 2 663 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Münster. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Münster?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Münster

Které letecké společnosti létají do destinace Münster?

Na základě našich dat jsou Eurowings, Czech Airlines, Lufthansa a Austrian Airlines nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Münster. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Münster


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Münster.

Lety do destinace Münster s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Münster. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Münster a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.