Najděte levné lety na letiště Rostock-Laage

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
pá 9/12
pá 16/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Rostock

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Rostock a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Rostock?

Průměrná délka letu Česká republika–Rostock závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Letiště Hamburk je v průměru 4hod 10min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Letiště Hamburk zabere v průměru . V destinaci Rostock je nejoblíbenějším letištěm Letiště Hamburk.

Nejlevnější letenky na letiště Rostock

Najděte nejlevnější lety na letiště Rostock z města či letiště blízko vás
Praha
Hamburk

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Rostock

Praha (PRG) – Hamburk (HAM)

Lety Praha - Rostock jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Hamburk. Průměrná cena je 4 328 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Rostock-Laage

Cestující, kteří plánují letět do destinace Rostock mohou případně najít levnější ceny na letišti Hamburk Letiště Lübeck (96 km od centra města Rostock), letišti Letiště Heringsdorf (136 km od centra města Rostock) nebo letišti Letiště Hamburk (148 km od centra města Rostock), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.


Které letecké společnosti létají do destinace Rostock?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Rostock

Které letecké společnosti létají do destinace Rostock?

Na základě našich dat jsou Czech Airlines, Eurowings a Lufthansa nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Rostock. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Rostock .


Začněte plánovat cestu do destinace Rostock


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Rostock je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Rostock.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Rostock lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Rostock vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Rostock. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.