Najděte levné lety do Paříže

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Paříže

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Paříže

Nejlepší cena jednosměrné letenky

689 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 533 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 40min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Paříž za posledních 72 hodin je 689 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Paříž Letiště Beauvais-Tille).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Paříž za posledních 72 hodin je 1 533 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Paříž Letiště Beauvais-Tille).
Nejrychlejší let Česká republika–Paříž trvá 1hod 40min (Praha Letiště Václav Havel–Paříž Letiště Beauvais-Tille).
Do destinace Paříž nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Vueling, Transavia France a Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Paříž

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Paříž a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Paříž nejlevnější?

březen bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Paříž. Většina letenek se pohybuje okolo 2 533 Kč. Pokud si destinaci Paříž nepřejete navštívit v měsíci březen, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na leden, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 2 600 Kč.

Který let do destinace Paříž je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Paříž byla 1 564 Kč/osobu, z města Montpellier, což je o 46 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Paříž. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Paříž z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Paříž nejlevnější?

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Paříž – Česká republika úterý. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (úterý) už za 2 578 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není čtvrtek, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Paříž s odletem v tento den (čtvrtek) 3 175 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Paříž nejlevnější?

Večer je pro lety Česká republika – Paříž nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země večer ceny už od 2 567 Kč. Lety do destinace Paříž stojí víc ráno, kdy je průměrná cena letenek 3 386 Kč. Odlety ránospadají do nejrušnější denní doby k cestování, což je důvodem, proč jsou letenky dražší.

Jak dlouho trvá let do destinace Paříž?

Délka letu na trase Česká republika–Paříž zabere v průměru 1hod 50min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Paříž Letiště Charlese de Gaulla (nejoblíbenější letiště v destinaci Paříž) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Paříž Letiště Charlese de Gaulla, potom je délka letu přibližně 7hod 25min.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Paříž?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Paříž přibližně 46 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 3 395 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Paříž

Najděte nejlevnější lety na letiště Paříž z města či letiště blízko vás
Praha
Paříž Letiště Beauvais-Tille

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Paříž

Praha (PRG) – Paříž Letiště Beauvais-Tille (BVA)

Lety Praha - Paříž jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Paříž Letiště Beauvais-Tille. Průměrná cena je 1 945 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PAŘÍŽbřezenO 25 % levnějšíLet Praha - Paříž stojí v měsíci březen v průměru jen 2 533 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PAŘÍŽprosinecO 30% dražšíCena letů Praha - Paříž je v měsíci prosinec přibližně 4 422 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PAŘÍŽdubenO 360 % uživatelů navštívilo městoV měsíci duben vyhledává lety Praha - Paříž více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Paříže

Cestující, kteří plánují letět do destinace Paříž mohou případně najít levnější ceny na letišti Paříž Letiště Paříž-Orly (15 km od centra města Paříž), letišti Paříž Letiště Charlese de Gaulla (23 km od centra města Paříž), letišti Paříž Letiště Beauvais-Tille (68 km od centra města Paříž) nebo letišti Châlons-en-Champagne Letiště Vatry (135 km od centra města Paříž), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Paříž letiště Paříž Letiště Beauvais-Tille, kde se průměrná cena pohybuje okolo 2 423 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.

Ano, poletíte-li na letiště Paříž Letiště Paříž – Le Bourget v destinaci Paříž, což je nejbližší dostupné letiště od čtvrti 8. pařížský obvod (vzdálené 14,6 km).

Nejbližší letiště k turistické atrakci je ve vzdálenosti 14,2 km – letiště Paříž Letiště Paříž – Le Bourget v destinaci Paříž.


Nabídky letenek do destinace Paříž na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Paříž, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Paříž

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Paříž

Které letecké společnosti létají do destinace Paříž?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Paříž

Které letecké společnosti létají do destinace Paříž?

Pro let na trase Česká republika–Paříž si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Air France, Vueling, Transavia France nebo Czech Airlines. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Smartwings do destinace Paříž

Smartwings do destinace Paříž v průměrném týdnu létá přibližně 4krát. Typ nabídek, které s Smartwings najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Letiště Václav Havel–Paříž byly nalezeny lety už od 3 122 Kč. Společnost Smartwings získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 9,1/10.

Lety Transavia France do destinace Paříž

Další oblíbenou volbou s ohledem na lety do destinace Paříž je Transavia France (8,5/10, 50 recenzí). Většina letů Transavia France do destinace Paříž odlétá z letiště Letiště Porto, ale do destinace Paříž lze najít 17 letů Transavia France ze všech odletových míst po celém světě. Ceny se proto mohou výrazně lišit. Nejlepší nabídka od společnosti Transavia France nalezená tento týden na stránkách momondo byla za 1 486 Kč (zpáteční letPraha Letiště Václav Havel–Paříž)


Letiště nedaleko Paříž

Níže naleznete všechna letiště ve městě Paříž spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Paříž

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Paříž za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Paříž
Nejkratší doba letu1hod 40min
Nejlevnější cena1 467 Kč
Lety Brno - Paříž
Nejkratší doba letu7hod 25min
Nejlevnější cena4 511 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Paříž


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Paříž je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Paříž rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano, Všechny lety do destinace Paříž lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Paříž, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Paříž a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.