Najděte levné letenky Paříž

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
st 6/7
st 13/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Paříž

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Paříž

Nejlepší cena jednosměrné letenky

497 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 184 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 45min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Paříž za posledních 72 hodin je 497 Kč (Praha Václav Havel–Paříž-Orly).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Paříž za posledních 72 hodin je 1 184 Kč (Praha Václav Havel–Paříž Beauvais-Tille).
Nejrychlejší let Česká republika–Paříž trvá 1hod 45min (Praha Václav Havel–Paříž-Orly).
Do destinace Paříž nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Vueling, Transavia France a Ryanair.

Nejlevnější letenky na letiště Paříž

Najděte nejlevnější lety na letiště Paříž z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Paříž-Orly

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Paříž

Praha (PRG) – Letiště Paříž-Orly (ORY)

Lety Praha - Paříž jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Paříž-Orly. Průměrná cena je 3 259 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PAŘÍŽbřezenO 24 % levnějšíLet Praha - Paříž stojí v měsíci březen v průměru jen 2 698 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PAŘÍŽsrpenO 28% dražšíCena letů Praha - Paříž je v měsíci srpen přibližně 4 521 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PAŘÍŽdubenO 395 % uživatelů navštívilo městoV měsíci duben vyhledává lety Praha - Paříž více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Paříž?

Nejlepší cena letenky do destinace Paříž byla 1 643 Kč/osobu, z města Krakov, což je o 29 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Paříž. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Paříž z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

březen bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Paříž. Většina letenek se pohybuje okolo 2 698 Kč. Pokud si destinaci Paříž nepřejete navštívit v měsíci březen, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na únor, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 2 817 Kč.

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Paříž přibližně 44 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 3 536 Kč. Za posledních 72 hodin našli uživatelé stránek momondo lety Česká republika – Paříž za pouhých 1 184 Kč.

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Paříž – Česká republika středa. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (středa) už za 3 107 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není sobota, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Paříž s odletem v tento den (sobota) 3 940 Kč.

Večer je pro lety Česká republika – Paříž nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země večer ceny už od 2 627 Kč. Lety do destinace Paříž stojí víc ráno, kdy je průměrná cena letenek 3 926 Kč. Odlety ránospadají do nejrušnější denní doby k cestování, což je důvodem, proč jsou letenky dražší.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Paříž mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Paříž-Orly (15 km od centra města Paříž), letišti Letiště Paříž Charlese de Gaulla (23 km od centra města Paříž), letišti Letiště Paříž Beauvais-Tille (68 km od centra města Paříž) nebo letišti Letiště Châlons-en-Champagne Vatry (135 km od centra města Paříž), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Paříž letiště Letiště Paříž Beauvais-Tille, kde se průměrná cena pohybuje okolo 1 363 Kč na osobu. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.

Ano, poletíte-li na letiště Paříž – Le Bourget v destinaci Paříž, což je nejbližší dostupné letiště od čtvrti 8. pařížský obvod (vzdálené 14,6 km).Nabídky letenek do destinace Paříž na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Paříž, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Ryanair
1 srp
PRG14:00Praha Václav Havel
1hod 45min
BVA15:45Paříž Beauvais-Tille
22 srp
BVA16:10Paříž Beauvais-Tille
1hod 45min
PRG17:55Praha Václav Havel
1 184 Kč
Najít podobné
Ryanair
19 zář
PRG14:00Praha Václav Havel
1hod 45min
BVA15:45Paříž Beauvais-Tille
26 zář
BVA16:10Paříž Beauvais-Tille
1hod 45min
PRG17:55Praha Václav Havel
1 278 Kč
Najít podobné
Vueling
4 říj
PRG10:05Praha Václav Havel
1hod 45min
ORY11:50Paříž-Orly
11 říj
ORY07:35Paříž-Orly
1hod 45min
PRG09:20Praha Václav Havel
1 349 Kč
Najít podobné
Ryanair
19 zář
PRG14:00Praha Václav Havel
1hod 45min
BVA15:45Paříž Beauvais-Tille
26 zář
BVA16:10Paříž Beauvais-Tille
1hod 45min
PRG17:55Praha Václav Havel
1 349 Kč
Najít podobné
Vueling
6 zář
PRG11:00Praha Václav Havel
1hod 45min
ORY12:45Paříž-Orly
8 zář
ORY07:50Paříž-Orly
1hod 45min
PRG09:35Praha Václav Havel
1 420 Kč
Najít podobné
Vueling
20 zář
PRG10:05Praha Václav Havel
1hod 45min
ORY11:50Paříž-Orly
22 zář
ORY07:50Paříž-Orly
1hod 45min
PRG09:35Praha Václav Havel
1 491 Kč
Najít podobné

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Paříž

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Paříž, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společností Ryanair a Vueling
Vueling
3 srp
PRG05:50Praha Václav Havel
1hod 45min
ORY07:35Paříž-Orly
Vueling
20 zář
PRG10:05Praha Václav Havel
1hod 45min
ORY11:50Paříž-Orly
Vueling
6 zář
PRG11:00Praha Václav Havel
1hod 45min
ORY12:45Paříž-Orly

Které letecké společnosti létají do destinace Paříž?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Paříž

Které letecké společnosti létají do destinace Paříž?

Pro let na trase Česká republika–Paříž si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Air France, Transavia France, Czech Airlines nebo Vueling. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Smartwings do destinace Paříž

Smartwings do destinace Paříž v průměrném týdnu létá přibližně 4krát. Typ nabídek, které s Smartwings najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Václav Havel–Paříž byly nalezeny lety už od 3 049 Kč. Společnost Smartwings získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 9,1/10.

Lety Transavia France do destinace Paříž

Další oblíbenou volbou s ohledem na lety do destinace Paříž je Transavia France (8,4/10, 31 recenzí). Většina letů Transavia France do destinace Paříž odlétá z letiště Biarritz Parme, ale do destinace Paříž lze najít 13 letů Transavia France ze všech odletových míst po celém světě. Ceny se proto mohou výrazně lišit. Nejlepší nabídka od společnosti Transavia France nalezená tento týden na stránkách momondo byla za 1 986 Kč (zpáteční letPraha Václav Havel–Paříž)


Nejlepší letenky v první třídě do destinace Paříž

Prohlédněte si a porovnejte recenze leteckých společností létajících do destinace Paříž, které nabízejí exkluzivní cestovní třídy.
Letecká společnostHodnoceníFirst ClassCena
VuelingCenaOd 1 664 KčFirst ClassHodnocení
8,0
Zobrazit lety Vueling
Air FranceCenaOd 2 660 KčFirst ClassHodnocení
7,7
Zobrazit lety Air France
Czech AirlinesCenaOd 3 212 KčFirst ClassHodnocení
7,0
Zobrazit lety Czech Airlines

   Letiště nedaleko Paříž

   Níže naleznete všechna letiště ve městě Paříž spolu s jejich vzdáleností od centra

   Oblíbené trasy do destinace Paříž

   Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Paříž za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
   Lety Praha - Paříž
   Nejkratší doba letu1hod 45min
   Nejlevnější cena1 278 Kč
   Lety Brno - Paříž
   Nejkratší doba letu14hod 05min
   Nejlevnější cena6 060 Kč

   Začněte plánovat cestu do destinace Paříž


   Proč používat momondo?

   Vyhledání perfektního letu do destinace Paříž je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Paříž rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

   Ano, Všechny lety do destinace Paříž lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

   Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Paříž, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

   Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Paříž a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


   Proč cestovatelé volí momondo
   Flexibilní cestování
   momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
   Profesionální tipy
   Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
   Cenová upozornění
   Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.