Najděte levné lety na letiště Marseille Provence

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 28/9
st 5/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Marseille Provence

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Marseille Provence

Nejlepší cena jednosměrné letenky

777 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 478 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 00min

Dopravce:

1 letecká společnost
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Marseille za posledních 72 hodin je 777 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Marseille Letiště Marseille Provence).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Marseille za posledních 72 hodin je 1 478 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Marseille Letiště Marseille Provence).
Nejrychlejší let Česká republika–Marseille trvá 2hod 00min (Praha Letiště Václav Havel–Marseille Letiště Marseille Provence).
Do destinace Marseille nabízí lety 1 letecká společnost, včetně Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Marseille

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Marseille a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Marseille nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Marseille je únor. Ceny letenek, které se pohybují okolo 1 103 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud si destinaci Marseille nepřejete navštívit v měsíci únor, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na prosinec, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 1 128 Kč.

Který let do destinace Marseille je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Marseille byla 1 667 Kč/osobu, z města Amsterdam, což je o 77 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Marseille. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Marseille z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
See prices from:

Který den je pro let do destinace Marseille nejlevnější?

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Marseille – Česká republika neděle. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (neděle) už za 3 169 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Pokud je dnem vašeho odletu sobota, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Marseille okolo 6 799 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Marseille?

Délka letu na trase Česká republika–Marseille zabere v průměru 2hod, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Nice Côte d'Azur (nejoblíbenější letiště v destinaci Marseille) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Nice Côte d'Azur, potom je délka letu přibližně .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Marseille?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Marseille přibližně 28 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 3 059 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Marseille

Najděte nejlevnější lety na letiště Marseille z města či letiště blízko vás
Praha
Marseille

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Marseille

Praha (PRG) – Marseille (MRS)

Lety Praha - Marseille jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Marseille Letiště Marseille Provence. Průměrná cena je 3 059 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MARSEILLEúnorO 64 % levnějšíLet Praha - Marseille stojí v měsíci únor v průměru jen 1 103 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MARSEILLEsrpenO 65% dražšíCena letů Praha - Marseille je v měsíci srpen přibližně 5 062 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MARSEILLEčervenecO 369 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Marseille více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Marseille Provence

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Marseille není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Marseille, zvažte možnost letu na letiště Letiště Toulon Hyeres (66 km od centra města Marseille), Letiště Avignon-Caum (77 km od centra města Marseille), Letiště Nimes Garons (93 km od centra města Marseille), Montpellier Letiště Montpellier Méditerranée (118 km od centra města Marseille) nebo Letiště Nice Côte d'Azur (153 km od centra města Marseille).

Letiště Marseille Letiště Marseille Provence nabízí průměrnou cenu 6 088 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Marseille. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Marseille na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Marseille, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Ryanair
27 lis
PRG01:30Praha Letiště Václav Havel
2hod 00min
MRS03:30Marseille Letiště Marseille Provence
1 pro
MRS14:20Marseille Letiště Marseille Provence
2hod 00min
PRG16:20Praha Letiště Václav Havel
1 478 Kč
Najít podobné
Více letišť
13 říj
PRG10:05Praha Letiště Václav Havel
18hod 55min
1 přestup
MRS05:00Marseille Letiště Marseille Provence
18 říj
MRS05:35Marseille Letiště Marseille Provence
22hod 05min
1 přestup
PRG03:40Praha Letiště Václav Havel
1 729 Kč
Najít podobné
Ryanair
24 lis
PRG16:45Praha Letiště Václav Havel
2hod 00min
MRS18:45Marseille Letiště Marseille Provence
27 lis
MRS03:55Marseille Letiště Marseille Provence
2hod 00min
PRG05:55Praha Letiště Václav Havel
1 804 Kč
Najít podobné
Ryanair
27 lis
PRG01:30Praha Letiště Václav Havel
2hod 00min
MRS03:30Marseille Letiště Marseille Provence
1 pro
MRS03:30Marseille Letiště Marseille Provence
13hod 35min
1 přestup
PRG17:05Praha Letiště Václav Havel
1 854 Kč
Najít podobné
Více letišť
13 říj
PRG10:05Praha Letiště Václav Havel
33hod 10min
2 přestupy
MRS19:15Marseille Letiště Marseille Provence
18 říj
MRS05:35Marseille Letiště Marseille Provence
22hod 05min
1 přestup
PRG03:40Praha Letiště Václav Havel
1 879 Kč
Najít podobné
Ryanair
7 říj
PRG15:55Praha Letiště Václav Havel
23hod 55min
1 přestup
MRS15:50Marseille Letiště Marseille Provence
19 říj
MRS15:50Marseille Letiště Marseille Provence
13hod 35min
1 přestup
PRG05:25Praha Letiště Václav Havel
1 904 Kč
Najít podobné

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Marseille

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Marseille, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společnosti Ryanair
Ryanair
4 říj
PRG02:15Praha Letiště Václav Havel
14hod 05min
1 přestup
MRS16:20Marseille Letiště Marseille Provence
Ryanair
1 říj
PRG02:15Praha Letiště Václav Havel
13hod 35min
1 přestup
MRS15:50Marseille Letiště Marseille Provence
Ryanair
15 říj
PRG02:15Praha Letiště Václav Havel
13hod 35min
1 přestup
MRS15:50Marseille Letiště Marseille Provence

Další cestovní třídy letů do destinace Marseille

Explore alternative premium cabin options for your flight to Marseille

Které letecké společnosti létají do destinace Marseille?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Marseille

Které letecké společnosti létají do destinace Marseille?

Na základě našich dat jsou Lufthansa, Ryanair, Smartwings a Czech Airlines nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Marseille. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Marseille .

Lety Lufthansa do destinace Marseille

Do destinace Marseille v průměrném týdnu najdete 14 letů se společností Lufthansa. Většina do destinace Marseille odlétá z letiště Letiště Mnichov, což je nejoblíbenější trasa, kterou Lufthansa do destinace Marseille provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let Lufthansa do destinace Marseille na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 3 551 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. Lufthansa na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,2/10.

Lety Ryanair do destinace Marseille

Nabídky letů Ryanair do destinace Marseille začínají od 761 Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenu, která byla v nedávné době nalezena na stránkách momondo, za zpáteční cestu z letiště Praha Letiště Václav Havel. Během běžného týdne jsou ceny letenek Ryanair vyšší, ale závisí na tom, odkud letíte – Brusel Letiště Brusel Charleroi je nejoblíbenějším odletovým místem společnosti Ryanair do destinace Marseille, běžně proto bývá k dispozici větší množství letů. Ryanair má hodnocení 7,0/10 na základě 905 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Marseille

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Marseille za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Marseille
Nejkratší doba letu2hod 00min
Nejlevnější cena1 654 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Marseille


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Marseille je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Marseille rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Marseille podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Marseille mohli učinit informované rozhodnutí.

Cenová upozornění na lety do destinace Marseille lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.