Najděte levné lety do Bogota

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Bogota

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Bogota

Nejlepší cena jednosměrné letenky

10 867 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

19 011 Kč

Nejkratší doba letu

15hod 30min

Dopravce:

7 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Bogota za posledních 72 hodin je 10 867 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Bogota El Dorado).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Bogota za posledních 72 hodin je 19 011 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Bogota El Dorado).
Nejrychlejší let Česká republika–Bogota trvá 15hod 30min (Praha Letiště Václav Havel–Bogota El Dorado).
Do destinace Bogota nabízí lety 7 leteckých společností, včetně American Airlines, United Airlines a Air Canada.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Bogota

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Bogota a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Bogota nejlevnější?

Obecně lze říct, že březen je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Bogota. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 15 428 Kč. Pokud nejste do destinace Bogota schopni cestovat v měsíci březen, potom druhou nejlepší možností je leden. Ceny letů Česká republika – Bogota se v měsíci leden pohybují okolo 23 525 Kč.

Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Bogota?

Délka letu Česká republika–Bogota se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Bogota El Dorado (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 14hod 30min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Bogota je let Brno Letiště Tuřany–Bogota El Dorado, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Bogota

Najděte nejlevnější lety na letiště Bogota z města či letiště blízko vás
Praha
Bogota

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Bogota

Praha (PRG) – Bogota (BOG)

Lety Praha - Bogota jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Bogota El Dorado. Průměrná cena je 27 058 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BOGOTAbřezenO 43 % levnějšíLet Praha - Bogota stojí v měsíci březen v průměru jen 15 428 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BOGOTAsrpenO 43% dražšíCena letů Praha - Bogota je v měsíci srpen přibližně 38 650 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BOGOTAprosinecO 300 % uživatelů navštívilo městoV měsíci prosinec vyhledává lety Praha - Bogota více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Bogota

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Bogota není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Bogota, zvažte možnost letu na letiště Villavicencio Letiště La Vanguardia (77 km od centra města Bogota), Letiště Ibague (122 km od centra města Bogota) nebo Manizales Letiště Santaguida (159 km od centra města Bogota).


Nabídky letenek do destinace Bogota na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Bogota, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Bogota

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Bogota

Které letecké společnosti létají do destinace Bogota?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Bogota

Které letecké společnosti létají do destinace Bogota?

Na základě našich dat jsou Lufthansa, Air France, KLM a Air Canada nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Bogota. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Bogota .

Lety Lufthansa do destinace Bogota

Lufthansa je oblíbenou volbou uživatelů cestujících do destinace Bogota. Každý týden do destinace Bogota provozuje 7 letů, většinou z odletového místa Londýn Letiště Heathrow. Ceny letenek se společností Lufthansa budou záviset na termínu a místě odletu – uživatelé stránek momondo našli lety už od 13 629 Kč (z letiště Praha Letiště Václav Havel). Společnost Lufthansa od uživatelů stránek momondo získala průměrné hodnocení 7,1/10, na základě 445 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Bogota

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Bogota za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Bogota
Nejkratší doba letu14hod 30min
Nejlevnější cena19 476 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Bogota


Lety do ostatních měst Kolumbie

Odezněla vaše láska pro destinaci Bogota? Podívejte se na letenky do dalších měst Kolumbie

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Bogota lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Bogota vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Bogota. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.