Najděte levné lety na letiště Maribor

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Maribor

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Maribor a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Maribor?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Maribor přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Lublaň Joze Pucnik zabere v průměru 3hod 20min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Lublaň Joze Pucnik zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Nejlevnější letenky na letiště Maribor

Najděte nejlevnější lety na letiště Maribor z města či letiště blízko vás
Praha
Lublaň

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Maribor

Praha (PRG) – Lublaň (LJU)

Lety Praha - Maribor jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Lublaň Joze Pucnik. Průměrná cena je 7 166 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Maribor

Cestující, kteří plánují letět do destinace Maribor mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Lublaň Joze Pucnik (98 km od centra města Maribor), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.


Které letecké společnosti létají do destinace Maribor?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Maribor

Které letecké společnosti létají do destinace Maribor?

Na základě našich dat jsou Adria Airways, Lufthansa, LOT a SWISS nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Maribor. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Maribor


Lety do ostatních měst Slovinsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Maribor? Podívejte se na letenky do dalších měst Slovinsko

Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Maribor je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Maribor.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Maribor lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Maribor díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Maribor a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.