Najděte levné lety na letiště Babimost

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 5/10
st 12/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Babimost

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Ostrava - Zielona Góra našli lety o 22 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Zielona Góra. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Zielona Góra z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Zielona Góra mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Poznaň Lawica (105 km od centra města Zielona Góra) nebo letišti Vratislav Letiště Wroclaw (133 km od centra města Zielona Góra), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Letiště Letiště Poznaň Lawica nabízí průměrnou cenu 2 480 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Zielona Góra. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.Další cestovní třídy letů do destinace Zielona Góra

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Zielona Góra

Které letecké společnosti létají do destinace Zielona Góra?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Zielona Góra

Které letecké společnosti létají do destinace Zielona Góra?

Na základě našich dat jsou LOT a Lufthansa nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Zielona Góra. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Zielona Góra


Lety do ostatních měst Polsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Zielona Góra? Podívejte se na letenky do dalších měst Polsko

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Zielona Góra podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Zielona Góra vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Zielona Góra, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Zielona Góra a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.