Najděte levné letenky Katovice

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 5/7
út 12/7

Nejlevnější letenky na letiště Katovice

Najděte nejlevnější lety na letiště Katovice z města či letiště blízko vás
Praha
Krakov

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Katovice

Praha (PRG) – Krakov (KRK)

Lety Praha - Katovice jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Krakov J. Paul II Balice. Průměrná cena je 1 362 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Katovice?

Nejlepší cena letenky do destinace Katovice byla 197 Kč/osobu, z města Pescara, což je o 93 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Katovice. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Katovice z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Jako další možné letiště pro let do destinace Katovice lze také zvážit letiště Letiště Krakov J. Paul II Balice.

Pro letiště Letiště Katowice můžete najít nabídky v průměru za 2 905 Kč na osobu, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Katovice na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Katovice, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
0

Začněte plánovat cestu do destinace Katovice


Lety do ostatních měst Polsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Katovice? Podívejte se na letenky do dalších měst Polsko

Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Katovice.

Lety do destinace Katovice s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Katovice. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Cenová upozornění na lety do destinace Katovice lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.