Najděte levné letenky Krakov

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 11/7
po 18/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Krakov

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Krakov

Nejlepší cena jednosměrné letenky

168 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

383 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 05min

Dopravce:

1 letecká společnost
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Krakov za posledních 72 hodin je 168 Kč (Praha Václav Havel–Krakov J. Paul II Balice).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Krakov za posledních 72 hodin je 383 Kč (Praha Václav Havel–Krakov J. Paul II Balice).
Nejrychlejší let Česká republika–Krakov trvá 1hod 05min (Praha Václav Havel–Krakov J. Paul II Balice).
Do destinace Krakov nabízí lety 1 letecká společnost, včetně Ryanair.

Nejlevnější letenky na letiště Krakov

Najděte nejlevnější lety na letiště Krakov z města či letiště blízko vás
Praha
Krakov

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Krakov

Praha (PRG) – Krakov (KRK)

Lety Praha - Krakov jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Krakov J. Paul II Balice. Průměrná cena je 1 396 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KRAKOVbřezenO 55 % levnějšíLet Praha - Krakov stojí v měsíci březen v průměru jen 623 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KRAKOVčervenecO 113% dražšíCena letů Praha - Krakov je v měsíci červenec přibližně 2 972 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KRAKOVlistopadO 326 % uživatelů navštívilo městoV měsíci listopad vyhledává lety Praha - Krakov více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Krakov?

200 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Krakov v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Pescara, který je o 93 % levnější, než většina letů do destinace Krakov. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Krakov z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

březen bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Krakov. Většina letenek se pohybuje okolo 623 Kč. duben je další skvělou volbou pro cestu do destinace Krakov, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 743 Kč.

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Krakov, pokud si let zarezervujete 15 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Krakov přibližně za 1 396 Kč, pokud vyhledáváte 15 dny/dnů předem. Mějte na paměti, že můžete najít levné letenky do destinace Krakov kdykoliv. Uživatelé našich stránek za posledních 72 hodin našli letenky za pouhých 383 Kč.

Jako další možné letiště pro let do destinace Krakov lze také zvážit letiště Letiště Katowice nebo Letiště Rzeszow Jasionka.

Pro letiště Letiště Katowice můžete najít nabídky v průměru za 3 071 Kč na osobu, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Krakov na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Krakov, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Krakov?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Krakov

Které letecké společnosti létají do destinace Krakov?

Pro let na trase Česká republika–Krakov si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z : Ryanair or LOT. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety LOT do destinace Krakov

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Krakov, je LOT. Do této destinace provozuje každý týden 33 letů. Většina z nich odlétá z letiště Varšava - Frederic Chopin a nejvýhodnější nabídka od společnosti LOT je za 3 407 Kč (zpáteční letenka Praha Václav Havel–Krakov, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti LOT udělili hodnocení 7,3, a to na základě 159 recenzí.

Lety Ryanair do destinace Krakov

Další oblíbenou volbou s ohledem na lety do destinace Krakov je Ryanair (7,0/10, 757 recenzí). Většina letů Ryanair do destinace Krakov odlétá z letiště Londýn Všechna letiště, ale do destinace Krakov lze najít 11 letů Ryanair ze všech odletových míst po celém světě. Ceny se proto mohou výrazně lišit. Nejlepší nabídka od společnosti Ryanair nalezená tento týden na stránkách momondo byla za 287 Kč (zpáteční letPraha Václav Havel–Krakov)


Oblíbené trasy do destinace Krakov

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Krakov za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Krakov
Nejkratší doba letu1hod 05min
Nejlevnější cena383 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Krakov


Lety do ostatních měst Polsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Krakov? Podívejte se na letenky do dalších měst Polsko

Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Krakov je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Krakov.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Krakov, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Krakov.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Krakov a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.