Najděte levné lety do Kiruna

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
út 9/8
út 16/8

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Jaký je nejlepší termín letu Kiruna?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Stockholm - Kiruna našli lety o 46 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Kiruna. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Kiruna z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Kiruna není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Kiruna, zvažte možnost letu na letiště Letiště Gallivare (84 km od centra města Kiruna).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Kiruna většinou bývá Letiště Gallivare, kde se ceny pohybují okolo 8 749 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.Které letecké společnosti létají do destinace Kiruna?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Kiruna

Které letecké společnosti létají do destinace Kiruna?

Na základě našich dat je Scandinavian Airlines nejoblíbenější leteckou společností, nabízející lety na trase Česká republika–Kiruna. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Scandinavian Airlines do destinace Kiruna

Do destinace Kiruna v průměrném týdnu najdete 9 letů se společností Scandinavian Airlines. Většina do destinace Kiruna odlétá z letiště Stockholm Arlanda, což je nejoblíbenější trasa, kterou Scandinavian Airlines do destinace Kiruna provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let Scandinavian Airlines do destinace Kiruna na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 3 050 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. Scandinavian Airlines na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,0/10.


Začněte plánovat cestu do destinace Kiruna


Lety do ostatních měst Švédsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Kiruna? Podívejte se na letenky do dalších měst Švédsko

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Kiruna. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace Kiruna s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Kiruna mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Kiruna. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Další cestovní třídy letů do destinace Kiruna

Explore alternative premium cabin options for your flight to Kiruna

Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.