Najděte levné letenky Stockholm

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 24/5
út 31/5

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Stockholm

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Stockholm

Nejlepší cena jednosměrné letenky

470 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 057 Kč

Nejkratší doba letu

8hod 55min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Stockholm za posledních 72 hodin je 470 Kč (Praha Václav Havel–Stockholm Arlanda).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Stockholm za posledních 72 hodin je 1 057 Kč (Praha Václav Havel–Stockholm Arlanda).
Nejrychlejší let Česká republika–Stockholm trvá 8hod 55min (Praha Václav Havel–Stockholm Arlanda).
Do destinace Stockholm nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Ryanair a Wizz Air.

Nejlevnější letenky na letiště Stockholm

Najděte nejlevnější lety na letiště Stockholm z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Stockholm Arlanda

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Stockholm

Praha (PRG) – Letiště Stockholm Skavsta (NYO)

Lety Praha - Stockholm jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Stockholm Skavsta. Průměrná cena je 1 069 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - STOCKHOLMbřezenO 30 % levnějšíLet Praha - Stockholm stojí v měsíci březen v průměru jen 1 738 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - STOCKHOLMsrpenO 23% dražšíCena letů Praha - Stockholm je v měsíci srpen přibližně 3 053 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - STOCKHOLMprosinecO 294 % uživatelů navštívilo městoV měsíci prosinec vyhledává lety Praha - Stockholm více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Stockholm?

Obecně lze říct, že březen je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Stockholm. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 1 738 Kč. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci březen, potom si místo toho můžete let Česká republika – Stockholm zarezervovat v měsíci říjen. Lety do destinace Stockholm v měsíci říjen sice nejsou tak levné jako lety v měsíci březen, ale průměrná cena je okolo 2 184 Kč.

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Stockholm rezervovaly 60 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Stockholm v průměru za 2 479 Kč. Ceny letenek však mohou být levnější mimo toto časové rozmezí. Ostatní například nedávno našli lety lety Česká republika – Stockholm na stránkách momondo za pouhých 1 057 Kč.

Podle našich dat je pondělí nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Stockholm. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (pondělí), stála 1 871 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Nejdražším dnem pro lety do destinace Stockholm je úterý, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 4 941 Kč.

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Stockholm večer. Lety Česká republika – Stockholm v této denní době mohou stát pouhých 2 546 Kč. Je-li váš cestovní itinerář flexibilní, pokuste se vyhnout letům v poledne, kdy jsou ceny v průměru 3 310 Kč. Lety Česká republika – Stockholm, které odlétají v poledne, bývají obecně dražší, protože tato denní doba je pro cestující pohodlná.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Stockholm není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Stockholm, zvažte možnost letu na letiště Letiště Stockholm Arlanda (36 km od centra města Stockholm), Letiště Stockholm Vasteras (86 km od centra města Stockholm) nebo Letiště Stockholm Skavsta (89 km od centra města Stockholm).

Letiště Letiště Stockholm Skavsta nabízí průměrnou cenu 1 629 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Stockholm. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.

Ano, poletíte-li na letiště Stockholm Bromma v destinaci Stockholm, což je nejbližší dostupné letiště od čtvrti Farsta (vzdálené 14,4 km).Nabídky letenek do destinace Stockholm na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Stockholm, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Ryanair
8 čvn
PRG08:10Praha Václav Havel
20hod 20min
1 přestup
ARN04:30Stockholm Arlanda
12 čvn
ARN03:50Stockholm Arlanda
8hod 00min
1 přestup
PRG11:50Praha Václav Havel
1 057 Kč
Najít podobné
Ryanair
7 čvn
PRG13:30Praha Václav Havel
14hod 50min
1 přestup
ARN04:20Stockholm Arlanda
9 čvn
ARN02:55Stockholm Arlanda
7hod 00min
1 přestup
PRG09:55Praha Václav Havel
1 127 Kč
Najít podobné
Ryanair
1 čvn
PRG02:45Praha Václav Havel
15hod 30min
1 přestup
ARN18:15Stockholm Arlanda
5 čvn
ARN03:50Stockholm Arlanda
8hod 00min
1 přestup
PRG11:50Praha Václav Havel
1 221 Kč
Najít podobné
Ryanair
8 čvn
PRG02:45Praha Václav Havel
15hod 30min
1 přestup
ARN18:15Stockholm Arlanda
9 čvn
ARN02:55Stockholm Arlanda
7hod 00min
1 přestup
PRG09:55Praha Václav Havel
1 245 Kč
Najít podobné
Ryanair
1 čvn
PRG02:45Praha Václav Havel
15hod 30min
1 přestup
ARN18:15Stockholm Arlanda
8 čvn
ARN16:40Stockholm Arlanda
12hod 45min
1 přestup
PRG05:25Praha Václav Havel
1 315 Kč
Najít podobné
Více letišť
14 čvn
PRG05:55Praha Václav Havel
31hod 40min
2 přestupů
NYO13:35Stockholm Skavsta
22 čvn
NYO14:10Stockholm Skavsta
30hod 00min
2 přestupů
PRG20:10Praha Václav Havel
1 315 Kč
Najít podobné

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Stockholm

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Stockholm, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společnosti Ryanair
Ryanair
8 čvn
PRG08:10Praha Václav Havel
20hod 20min
1 přestup
ARN04:30Stockholm Arlanda
Ryanair
8 čvn
PRG08:10Praha Václav Havel
20hod 20min
1 přestup
ARN04:30Stockholm Arlanda
Ryanair
14 čvn
PRG05:55Praha Václav Havel
36hod 20min
2 přestupů
ARN18:15Stockholm Arlanda

Které letecké společnosti létají do destinace Stockholm?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Stockholm

Které letecké společnosti létají do destinace Stockholm?

Pro let na trase Česká republika–Stockholm si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Norwegian, Ryanair, Eurowings a Lufthansa. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Scandinavian Airlines do destinace Stockholm

Scandinavian Airlines nabízí přibližně 50 letů do destinace Stockholm týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Kodaň a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Scandinavian Airlines přijde na 2 532 Kč (Praha Václav Havel–Stockholm). Uživatelé společnosti Scandinavian Airlines udělili hodnocení 7,5/10 v rámci více než 158 recenzí na stránkách momondo.

Lety Lufthansa do destinace Stockholm

Nabídky letů Lufthansa do destinace Stockholm začínají od 3 197 Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenu, která byla v nedávné době nalezena na stránkách momondo, za zpáteční cestu z letiště Praha Václav Havel. Během běžného týdne jsou ceny letenek Lufthansa vyšší, ale závisí na tom, odkud letíte – Luleå Kallax je nejoblíbenějším odletovým místem společnosti Lufthansa do destinace Stockholm, běžně proto bývá k dispozici větší množství letů. Lufthansa má hodnocení 7,3/10 na základě 299 recenzí.


Nejlepší letenky v první třídě do destinace Stockholm

Prohlédněte si a porovnejte recenze leteckých společností létajících do destinace Stockholm, které nabízejí exkluzivní cestovní třídy.
Letecká společnostHodnoceníFirst ClassCena
Scandinavian AirlinesCenaOd 2 532 KčFirst ClassHodnocení
7,5
Zobrazit lety Scandinavian Airlines
EurowingsCenaOd 2 287 KčFirst ClassHodnocení
6,7
Zobrazit lety Eurowings

   Letiště nedaleko Stockholm

   Níže naleznete všechna letiště ve městě Stockholm spolu s jejich vzdáleností od centra

   Oblíbené trasy do destinace Stockholm

   Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Stockholm za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
   Lety Praha - Stockholm
   Nejkratší doba letu1hod 55min
   Nejlevnější cena1 221 Kč

   Začněte plánovat cestu do destinace Stockholm


   Lety do ostatních měst Švédsko

   Odezněla vaše láska pro destinaci Stockholm? Podívejte se na letenky do dalších měst Švédsko

   Proč používat momondo?

   Vyhledávání letů do destinace Stockholm je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Stockholm.

   Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Stockholm podle možnosti flexibilní rezervace.

   momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Stockholm díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

   Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Stockholm a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


   Proč cestovatelé volí momondo
   Flexibilní cestování
   momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
   Profesionální tipy
   Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
   Cenová upozornění
   Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.