Najděte levné lety do Toronta

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 28/11
po 5/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Toronta

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Toronta

Nejlepší cena jednosměrné letenky

6 870 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

11 016 Kč

Nejkratší doba letu

23hod 05min

Dopravce:

6 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Toronto za posledních 72 hodin je 6 870 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Toronto Island).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Toronto za posledních 72 hodin je 11 016 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Toronto Mezinárodní letiště Pearson).
Nejrychlejší let Česká republika–Toronto trvá 23hod 05min (Praha Letiště Václav Havel–Toronto Mezinárodní letiště Pearson).
Do destinace Toronto nabízí lety 6 leteckých společností, včetně American Airlines, Air Canada a Lufthansa.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Toronto

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Toronto a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Toronto nejlevnější?

Pokud si destinaci Toronto nepřejete navštívit v měsíci listopad, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na říjen, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 12 437 Kč.

Který let do destinace Toronto je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Praha - Toronto našli lety o 88 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Toronto. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Toronto z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Toronto nejlevnější?

Nejlevnější den pro váš let destinace Toronto je středa, kdy lze najít ceny už od 12 254 Kč. To bývá často proto, že je v tento den týdne menší poptávka po letech. Nejdražším dnem pro lety do destinace Toronto je úterý, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 17 564 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Toronto nejlevnější?

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Toronto ráno. Lety Česká republika – Toronto v této denní době mohou stát pouhých 13 491 Kč. Naopak nejdražší denní dobou pro lety do destinace Toronto je v poledne, kdy se ceny pohybují okolo 16 923 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Toronto?

Průměrná délka letu Česká republika–Toronto závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Toronto Mezinárodní letiště Pearson je v průměru 11hod 40min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Toronto Mezinárodní letiště Pearson zabere v průměru . V destinaci Toronto je nejoblíbenějším letištěm Toronto Mezinárodní letiště Pearson.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Toronto?

Pro většinu cestujících, kteří si rezervují letenku 60 dny/dnů před plánovaným odletem, je to nejlepší doba, kdy si pořídit levný let do destinace Toronto. V tomto časovém rozmezí se ceny pohybují okolo 16 248 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Toronto

Najděte nejlevnější lety na letiště Toronto z města či letiště blízko vás
Praha
Toronto Mezinárodní letiště Pearson

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Toronto

Praha (PRG) – Toronto Mezinárodní letiště Pearson (YYZ)

Lety Praha - Toronto jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Toronto Mezinárodní letiště Pearson. Průměrná cena je 15 197 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TORONTOlistopadO 24 % levnějšíLet Praha - Toronto stojí v měsíci listopad v průměru jen 12 272 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TORONTOúnorO 53% dražšíCena letů Praha - Toronto je v měsíci únor přibližně 24 827 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TORONTOčervenecO 619 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Toronto více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Toronta

Cestující, kteří plánují letět do destinace Toronto mohou případně najít levnější ceny na letišti Toronto Mezinárodní letiště Pearson (19 km od centra města Toronto), letišti Letiště Toronto Hamilton (69 km od centra města Toronto) nebo letišti Toronto Letiště Kitchener-Waterloo Reg (84 km od centra města Toronto), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Letiště Letiště Toronto Island nabízí průměrnou cenu 93 401 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Toronto. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.

Ano, poletíte-li na letiště Toronto Island v destinaci Toronto, což je nejbližší dostupné letiště od čtvrti Downtown (vzdálené 3,0 km).


Nabídky letenek do destinace Toronto na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Toronto, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Toronto

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Toronto

Které letecké společnosti létají do destinace Toronto?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Toronto

Které letecké společnosti létají do destinace Toronto?

Na trase Česká republika–Toronto mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are LOT, Air Canada, Lufthansa a British Airways. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Toronto nabízet pravidelné lety.

Lety Lufthansa do destinace Toronto

Lufthansa do destinace Toronto v průměrném týdnu létá přibližně 21krát. Typ nabídek, které s Lufthansa najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Letiště Václav Havel–Toronto byly nalezeny lety už od 10 287 Kč. Společnost Lufthansa získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 7,2/10.

Lety LOT do destinace Toronto

LOT (7,2/10, 204 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Toronto také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Letiště Václav Havel začínají už od 10 591 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Toronto nabízí v průměru 7 LOT letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Letiště nedaleko Toronto

Níže naleznete všechna letiště ve městě Toronto spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Toronto

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Toronto za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Toronto
Nejkratší doba letu11hod 40min
Nejlevnější cena12 082 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Toronto


Lety do ostatních měst Kanada

Odezněla vaše láska pro destinaci Toronto? Podívejte se na letenky do dalších měst Kanada

Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Toronto je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Toronto.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Toronto lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Toronto vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Toronto a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.