Najděte levné letenky Toronto

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 11/7
po 18/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Toronto

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Toronto

Nejlepší cena jednosměrné letenky

6 255 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

10 569 Kč

Nejkratší doba letu

15hod 00min

Dopravce:

7 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Toronto za posledních 72 hodin je 6 255 Kč (Praha Václav Havel–Toronto Mezinárodní letiště Pearson).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Toronto za posledních 72 hodin je 10 569 Kč (Praha Václav Havel–Toronto Mezinárodní letiště Pearson).
Nejrychlejší let Česká republika–Toronto trvá 15hod 00min (Praha Václav Havel–Toronto Mezinárodní letiště Pearson).
Do destinace Toronto nabízí lety 7 leteckých společností, včetně British Airways, Air Canada a Lufthansa.

Nejlevnější letenky na letiště Toronto

Najděte nejlevnější lety na letiště Toronto z města či letiště blízko vás
Praha
Toronto Mezinárodní letiště Pearson

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Toronto

Praha (PRG) – Toronto Mezinárodní letiště Pearson (YYZ)

Lety Praha - Toronto jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Toronto Mezinárodní letiště Pearson. Průměrná cena je 13 444 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TORONTOčervenecO 28 % levnějšíLet Praha - Toronto stojí v měsíci červenec v průměru jen 11 791 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TORONTOúnorO 54% dražšíCena letů Praha - Toronto je v měsíci únor přibližně 25 116 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TORONTOčervenO 621 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červen vyhledává lety Praha - Toronto více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Toronto?

Pokud si destinaci Toronto nepřejete navštívit v měsíci červenec, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na listopad, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 12 486 Kč.

Pro většinu cestujících, kteří si rezervují letenku 60 dny/dnů před plánovaným odletem, je to nejlepší doba, kdy si pořídit levný let do destinace Toronto. V tomto časovém rozmezí se ceny pohybují okolo 16 320 Kč. Neváhejte zkontrolovat ceny nyní, protože uživatelé momondo nedávno našli letenky za pouhých 10 569 Kč.

Nejlevnější den pro váš let destinace Toronto je pondělí, kdy lze najít ceny už od 12 197 Kč. To bývá často proto, že je v tento den týdne menší poptávka po letech. Nejdražším dnem pro lety do destinace Toronto je neděle, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 16 875 Kč.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Toronto mohou případně najít levnější cenny na letišti Toronto Mezinárodní letiště Pearson (19 km od centra města Toronto), letišti Letiště Toronto Hamilton (69 km od centra města Toronto) nebo letišti Letiště Toronto Kitchener-Waterloo Reg (84 km od centra města Toronto), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ano, poletíte-li na letiště Toronto Island v destinaci Toronto, což je nejbližší dostupné letiště od čtvrti Downtown (vzdálené 3,0 km).Nabídky letenek do destinace Toronto na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Toronto, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Toronto?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Toronto

Které letecké společnosti létají do destinace Toronto?

Na trase Česká republika–Toronto mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are LOT, Air Canada, Lufthansa a British Airways. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Toronto nabízet pravidelné lety.

Lety Air Canada do destinace Toronto

Air Canada do destinace Toronto v průměrném týdnu létá přibližně 104krát. Typ nabídek, které s Air Canada najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Václav Havel–Toronto byly nalezeny lety už od 11 956 Kč. Společnost Air Canada získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 7,4/10.

Lety Lufthansa do destinace Toronto

Lufthansa (7,3/10, 317 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Toronto také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Václav Havel začínají už od 10 407 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Toronto nabízí v průměru 24 Lufthansa letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Letiště nedaleko Toronto

Níže naleznete všechna letiště ve městě Toronto spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Toronto

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Toronto za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Toronto
Nejkratší doba letu13hod 50min
Nejlevnější cena11 264 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Toronto


Lety do ostatních měst Kanada

Odezněla vaše láska pro destinaci Toronto? Podívejte se na letenky do dalších měst Kanada

Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Toronto je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Toronto.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Toronto lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Toronto vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Toronto a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.