Najděte levné letenky Bali

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 5/7
út 12/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Bali

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Bali

Nejlepší cena jednosměrné letenky

11 270 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

19 710 Kč

Nejkratší doba letu

16hod 55min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Bali za posledních 72 hodin je 11 270 Kč (Praha Václav Havel–Denpasar Ngurah Rai).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Bali za posledních 72 hodin je 19 710 Kč (Praha Václav Havel–Denpasar Ngurah Rai).
Nejrychlejší let Česká republika–Bali trvá 16hod 55min (Praha Václav Havel–Denpasar Ngurah Rai).
Do destinace Bali nabízí lety 5 leteckých společností, včetně KLM, Singapore Airlines a Turkish Airlines.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Bali

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Bali – Česká republika nejlevnější
Denpasar
Denpasar

Užitečné informace týkající se letů do destinace Bali

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Bali

Ceny letů do destinace Bali se mohou lišit v závislosti na letecké společnosti, době rezervace, místa odletu a dalších faktorech, ale uživatelé stránek momondo mohou očekávat, že zaplatí v průměru 17 122 Kč/na osobu. Naprosto nejlevnější letenka do destinace Bali přijde na 2 750 Kč/na osobu.

Bali většinou mívá teploty v rozmezí od 26 °C(červenec) do 28 °C(leden). Chcete-li se během své návštěvy destinace Bali vyhnout sněhu a/nebo dešti, naplánujte si cestu v měsících srpen, září nebo červenec, kdy je pravděpodobnost srážek nejnižší.

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Václav Havel nebo Brno Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Bali (Denpasar Ngurah Rai), můžete očekávat délku letu v průměru 18hod 35min v prvním případě a v druhém případě.

Nejlevnější letenka do destinace Bali nedávno nalezená na stránkách momondo přišla na 11 034 Kč. Pokud se vám nedaří najít takto levný let, berte na vědomí, že jakoukoliv cenu letu do destinace Bali za méně než 34 803 Kč lze považovat za výhodnou. Průměrná cena letu do destinace Bali je 36 267 Kč, zatímco 70 087 Kč je cena nejvyšší.

Na základě dat o cenách letů je čtvrtek nejlepším dnem v týdnu, kdy letět do destinace Bali. pátek je další dostupnou variantou. Chcete-li na letence do destinace Bali ušetřit, sobotu je den, kterému se vyhnout. V tento den totiž bývají ceny letenek nejvyšší.Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Bali

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Bali z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Bali

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Bali, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaDenpasar20hod 05min19 804 Kč

Oblíbené trasy do destinace Bali

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Bali za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Denpasar
Nejkratší doba letu20hod 05min
Nejlevnější cena19 804 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Bali


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Bali. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace Bali s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Bali. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Bali. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.