Najděte levné lety do Wellington

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Wellington

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Wellington

Nejlepší cena zpáteční letenky

43 204 Kč

Nejkratší doba letu

30hod 20min

Dopravce:

1 letecká společnost
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Wellington za posledních 72 hodin je 43 204 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Wellington).
Nejrychlejší let Česká republika–Wellington trvá 30hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Wellington).
Do destinace Wellington nabízí lety 1 letecká společnost, včetně Emirates.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Wellington

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Wellington a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Wellington je naprosto nejlevnější?

1 299 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Wellington v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Queenstown, který je o 96 % levnější, než většina letů do destinace Wellington. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Wellington z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Wellington?

Délka letu na trase Česká republika–Wellington zabere v průměru 30hod 20min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Wellington (nejoblíbenější letiště v destinaci Wellington) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Mezinárodní letiště Wellington, potom je délka letu přibližně .

Nejčastější dotazy ohledně letů do Wellington

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Wellington není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Wellington, zvažte možnost letu na letiště Letiště Paraparaumu (46 km od centra města Wellington), Picton Letiště Koromiko (69 km od centra města Wellington), Letiště Blenheim (80 km od centra města Wellington), Letiště Palmerston North (129 km od centra města Wellington) nebo Letiště Nelson (Nový Zéland) (129 km od centra města Wellington).

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Wellington letiště Letiště Nelson (Nový Zéland), kde se průměrná cena pohybuje okolo 1 704 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Wellington na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Wellington, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Wellington

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Wellington

Které letecké společnosti létají do destinace Wellington?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Wellington

Které letecké společnosti létají do destinace Wellington?

Emirates je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Wellington vybere většina uživatelů stránek momondo. Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Wellington na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.


Oblíbené trasy do destinace Wellington

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Wellington za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Wellington
Nejkratší doba letu30hod 20min
Nejlevnější cena43 204 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Wellington


Lety do ostatních měst Nový Zéland

Odezněla vaše láska pro destinaci Wellington? Podívejte se na letenky do dalších měst Nový Zéland

Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Wellington.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Wellington, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Wellington, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Wellington a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.