Najděte levné lety na letiště Peretola

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
pá 2/12
pá 9/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Peretola

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Peretola

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 287 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

3 323 Kč

Nejkratší doba letu

3hod 10min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Florencie za posledních 72 hodin je 1 287 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Florencie Letiště Peretola).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Florencie za posledních 72 hodin je 3 323 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Florencie Letiště Peretola).
Nejrychlejší let Česká republika–Florencie trvá 3hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Florencie Letiště Peretola).
Do destinace Florencie nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Lufthansa, SWISS a Austrian Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Florencie

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Florencie a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Florencie nejlevnější?

listopad bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Florencie. Většina letenek se pohybuje okolo 3 065 Kč. Pokud nejste do destinace Florencie schopni cestovat v měsíci listopad, potom druhou nejlepší možností je prosinec. Ceny letů Česká republika – Florencie se v měsíci prosinec pohybují okolo 3 252 Kč.

Který let do destinace Florencie je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Florencie byla 361 Kč/osobu, z města Budapešť, což je o 89 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Florencie. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Florencie z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Florencie nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Florencie je středa. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Florencie letět v tento den (středa) často najdou letenky už od 3 917 Kč. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Florencie čtvrtek, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 5 380 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

Která denní doba je pro lety do destinace Florencie nejlevnější?

V poledne je pro lety Česká republika – Florencie nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země v poledne ceny už od 4 387 Kč. Lety večer bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 5 062 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Florencie?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Florencie přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Boloňa Letiště Guglielmo Marconi zabere v průměru 1hod 25min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Boloňa Letiště Guglielmo Marconi zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Florencie?

Ideální doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Florencie je 43 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují v průměru okolo 4 625 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Florencie

Najděte nejlevnější lety na letiště Florencie z města či letiště blízko vás
Praha
Florencie

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Florencie

Praha (PRG) – Boloňa (BLQ)

Lety Praha - Florencie jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Boloňa Letiště Guglielmo Marconi. Průměrná cena je 1 723 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FLORENCIElistopadO 34 % levnějšíLet Praha - Florencie stojí v měsíci listopad v průměru jen 3 065 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FLORENCIEčervenecO 31% dražšíCena letů Praha - Florencie je v měsíci červenec přibližně 6 037 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FLORENCIEkvětenO 346 % uživatelů navštívilo městoV měsíci květen vyhledává lety Praha - Florencie více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Peretola

Jako další možné letiště pro let do destinace Florencie lze také zvážit letiště Pisa Letiště Galileo Galilei, Boloňa Letiště Guglielmo Marconi, Letiště Rimini Miramare, Letiště Perugia Sant Egidio nebo Campo nell'Elba Letiště Marina Di Campo.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Florencie letiště Letiště Perugia Sant Egidio, kde se průměrná cena pohybuje okolo 617 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Florencie na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Florencie, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Florencie

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Florencie

Které letecké společnosti létají do destinace Florencie?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Florencie

Které letecké společnosti létají do destinace Florencie?

Pro let na trase Česká republika–Florencie si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Ryanair, Lufthansa, Czech Airlines a ITA Airways. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety SWISS do destinace Florencie

Do destinace Florencie lze v běžném týdnu najít 10 SWISS letů. Nejčastějším místem odletu bývá Curych Letiště Zürich a nejvýhodnější cena letu s SWISS nalezená na stránkách momondo je 3 910 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Letiště Václav Havel–Florencie). Společnost SWISS získala hodnocení 8,4 na základě 140 recenzí uživatelů na stránkách momondo.

Lety Vueling do destinace Florencie

Nabídky letů Vueling do destinace Florencie začínají od 1 642 Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenu, která byla v nedávné době nalezena na stránkách momondo, za zpáteční cestu z letiště Praha Letiště Václav Havel. Během běžného týdne jsou ceny letenek Vueling vyšší, ale závisí na tom, odkud letíte – Madrid Letiště Adolfa Suáreze je nejoblíbenějším odletovým místem společnosti Vueling do destinace Florencie, běžně proto bývá k dispozici větší množství letů. Vueling má hodnocení 7,6/10 na základě 158 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Florencie

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Florencie za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Florencie
Nejkratší doba letu3hod 10min
Nejlevnější cena3 323 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Florencie


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Florencie je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Florencie.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Florencie, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Florencie díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Cenová upozornění na lety do destinace Florencie lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.