Najděte levné lety do Catania

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
út 27/9
út 4/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Catania

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Catania

Nejlepší cena jednosměrné letenky

522 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 144 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 30min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Catania za posledních 72 hodin je 522 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Catania Fontanarossa).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Catania za posledních 72 hodin je 1 144 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Catania Fontanarossa).
Nejrychlejší let Česká republika–Catania trvá 2hod 30min (Praha Letiště Václav Havel–Catania Fontanarossa).
Do destinace Catania nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Ryanair, easyJet a Wizz Air.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Catania

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Catania a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Catania nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Catania je listopad. Ceny letenek, které se pohybují okolo 1 692 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud destinaci Catania nejste schopni navštívit v měsíci listopad, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc leden. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 1 716 Kč.

Který let do destinace Catania je naprosto nejlevnější?

521 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Catania v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Milán, který je o 92 % levnější, než většina letů do destinace Catania. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Catania z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
See prices from:

Který den je pro let do destinace Catania nejlevnější?

Podle našich dat je pondělí nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Catania. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (pondělí), stála 3 186 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není neděle, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Catania s odletem v tento den (neděle) 7 064 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Catania nejlevnější?

Večer je pro lety Česká republika – Catania nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země večer ceny už od 3 442 Kč. Naopak nejdražší denní dobou pro lety do destinace Catania je v poledne, kdy se ceny pohybují okolo 5 605 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Catania?

Délka letu na trase Česká republika–Catania zabere v průměru 2hod 30min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Catania Fontanarossa (nejoblíbenější letiště v destinaci Catania) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Catania Fontanarossa, potom je délka letu přibližně .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Catania?

Nejlepší doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Catania ze země Česká republika je 55 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují okolo 2 809 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Catania

Najděte nejlevnější lety na letiště Catania z města či letiště blízko vás
Praha
Catania

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Catania

Praha (PRG) – Catania (CTA)

Lety Praha - Catania jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Catania Fontanarossa. Průměrná cena je 2 809 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CATANIAlistopadO 40 % levnějšíLet Praha - Catania stojí v měsíci listopad v průměru jen 1 692 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CATANIAčervenecO 49% dražšíCena letů Praha - Catania je v měsíci červenec přibližně 4 179 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CATANIAčervenecO 426 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Catania více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Catania

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Catania není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Catania, zvažte možnost letu na letiště Letiště Comiso (71 km od centra města Catania) nebo Reggio di Calabria Letiště Tito Menniti (80 km od centra města Catania).

Pro letiště Letiště Comiso můžete najít nabídky v průměru za 5 596 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Catania na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Catania, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Wizz Air
19 lis
PRG10:20Praha Letiště Václav Havel
2hod 30min
CTA12:50Catania Fontanarossa
22 lis
CTA12:30Catania Fontanarossa
2hod 35min
PRG15:05Praha Letiště Václav Havel
1 144 Kč
Najít podobné
Wizz Air
5 lis
PRG11:20Praha Letiště Václav Havel
2hod 30min
CTA13:50Catania Fontanarossa
8 lis
CTA12:30Catania Fontanarossa
2hod 35min
PRG15:05Praha Letiště Václav Havel
1 169 Kč
Najít podobné
Wizz Air
5 lis
PRG11:20Praha Letiště Václav Havel
2hod 30min
CTA13:50Catania Fontanarossa
8 lis
CTA12:30Catania Fontanarossa
2hod 35min
PRG15:05Praha Letiště Václav Havel
1 194 Kč
Najít podobné
Wizz Air
19 lis
PRG10:20Praha Letiště Václav Havel
2hod 30min
CTA12:50Catania Fontanarossa
22 lis
CTA12:30Catania Fontanarossa
2hod 35min
PRG15:05Praha Letiště Václav Havel
1 219 Kč
Najít podobné
Wizz Air
5 lis
PRG11:20Praha Letiště Václav Havel
2hod 30min
CTA13:50Catania Fontanarossa
12 lis
CTA07:10Catania Fontanarossa
2hod 35min
PRG09:45Praha Letiště Václav Havel
1 318 Kč
Najít podobné
Wizz Air
8 lis
PRG15:40Praha Letiště Václav Havel
2hod 30min
CTA18:10Catania Fontanarossa
12 lis
CTA07:10Catania Fontanarossa
2hod 35min
PRG09:45Praha Letiště Václav Havel
1 368 Kč
Najít podobné

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Catania

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Catania, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společností Ryanair a Wizz Air
Wizz Air
28 říj
PRG14:55Praha Letiště Václav Havel
2hod 30min
CTA17:25Catania Fontanarossa
Wizz Air
28 říj
PRG14:55Praha Letiště Václav Havel
2hod 30min
CTA17:25Catania Fontanarossa
Více letišť
19 říj
PRG04:15Praha Letiště Václav Havel
6hod 35min
1 přestup
CTA10:50Catania Fontanarossa

Další cestovní třídy letů do destinace Catania

Explore alternative premium cabin options for your flight to Catania

Které letecké společnosti létají do destinace Catania?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Catania

Které letecké společnosti létají do destinace Catania?

Pro let na trase Česká republika–Catania si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Wizz Air, ITA Airways, Austrian Airlines nebo Ryanair. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Smartwings do destinace Catania

Smartwings je oblíbenou volbou uživatelů cestujících do destinace Catania. Každý týden do destinace Catania provozuje 1 let, většinou z odletového místa Praha Letiště Václav Havel. Ceny letenek se společností Smartwings budou záviset na termínu a místě odletu – uživatelé stránek momondo našli lety už od 6 985 Kč (z letiště Praha Letiště Václav Havel). Společnost Smartwings od uživatelů stránek momondo získala průměrné hodnocení 9,1/10, na základě 2 recenzí.

Lety Lufthansa do destinace Catania

Lufthansa (7,2/10, 391 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Catania také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Letiště Václav Havel začínají už od 3 824 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Catania nabízí v průměru 8 Lufthansa letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Oblíbené trasy do destinace Catania

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Catania za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Catania
Nejkratší doba letu2hod 15min
Nejlevnější cena1 169 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Catania


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Catania je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Catania rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Catania lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Catania. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Catania hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Catania a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.