Najděte levné letenky Londýn

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 30/5
po 6/6

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Londýn

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Londýn

Nejlepší cena jednosměrné letenky

23 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

669 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 50min

Dopravce:

1 letecká společnost
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Londýn za posledních 72 hodin je 23 Kč (Brno Tuřany–Londýn London Stansted).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Londýn za posledních 72 hodin je 669 Kč (Brno Tuřany–Londýn London Stansted).
Nejrychlejší let Česká republika–Londýn trvá 1hod 50min (Praha Václav Havel–Londýn London Stansted).
Do destinace Londýn nabízí lety 1 letecká společnost, včetně Ryanair.

Nejlevnější letenky na letiště Londýn

Najděte nejlevnější lety na letiště Londýn z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Londýn Luton

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Londýn

Praha (PRG) – Letiště Londýn London Stansted (STN)

Lety Praha - Londýn jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Londýn London Stansted. Průměrná cena je 1 720 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LONDÝNbřezenO 32 % levnějšíLet Praha - Londýn stojí v měsíci březen v průměru jen 1 545 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LONDÝNsrpenO 28% dražšíCena letů Praha - Londýn je v měsíci srpen přibližně 2 906 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LONDÝNříjenO 456 % uživatelů navštívilo městoV měsíci říjen vyhledává lety Praha - Londýn více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Londýn?

591 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Londýn v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Vídeň, který je o 69 % levnější, než většina letů do destinace Londýn. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Londýn z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Londýn je březen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 1 545 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. leden je další skvělou volbou pro cestu do destinace Londýn, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 1 615 Kč.

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Londýn rezervovaly 57 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Londýn v průměru za 2 269 Kč. Za posledních 72 hodin ostatní narazili na lety ze země Česká republika za pouhých 669 Kč.

Nejlepší den pro let Česká republika – Londýn je sobota. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Londýn letět v tento den (sobota) často najdou letenky už od 1 843 Kč. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není neděle, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Londýn s odletem v tento den (neděle) 2 581 Kč.

Odpoledne je pro lety Česká republika – Londýn nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země odpoledne ceny už od 1 700 Kč. Je-li váš cestovní itinerář flexibilní, pokuste se vyhnout letům v poledne, kdy jsou ceny v průměru 3 071 Kč. Lety Česká republika – Londýn, které odlétají v poledne, bývají obecně dražší, protože tato denní doba je pro cestující pohodlná.

Jako další možné letiště pro let do destinace Londýn lze také zvážit letiště Letiště Londýn Heathrow, Letiště Londýn London Gatwick, Letiště Londýn Luton, Letiště Londýn London Stansted nebo Letiště Londýn London Southend.

Letiště Letiště Londýn London Southend nabízí průměrnou cenu 260 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Londýn. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.

Ano, poletíte-li na letiště Londýn London City v destinaci Londýn, což je nejbližší dostupné letiště od čtvrti Hackney (vzdálené 9,9 km).Nabídky letenek do destinace Londýn na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Londýn, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Ryanair
14 čvn
BRQ17:55Brno Tuřany
2hod 05min
STN20:00Londýn London Stansted
21 čvn
STN14:30Londýn London Stansted
2hod 00min
BRQ16:30Brno Tuřany
Ryanair
14 čvn
BRQ17:55Brno Tuřany
2hod 05min
STN20:00Londýn London Stansted
22 čvn
STN10:05Londýn London Stansted
2hod 00min
BRQ12:05Brno Tuřany
Ryanair
14 čvn
BRQ17:55Brno Tuřany
2hod 05min
STN20:00Londýn London Stansted
20 čvn
STN11:50Londýn London Stansted
2hod 00min
BRQ13:50Brno Tuřany
Ryanair
11 čvn
BRQ17:55Brno Tuřany
2hod 05min
STN20:00Londýn London Stansted
15 čvn
STN10:05Londýn London Stansted
2hod 00min
BRQ12:05Brno Tuřany
Ryanair
25 čvn
PRG11:40Praha Václav Havel
8hod 45min
1 přestup
STN20:25Londýn London Stansted
28 čvn
STN11:50Londýn London Stansted
18hod 55min
1 přestup
PRG06:45Praha Václav Havel
Ryanair
11 čvn
BRQ17:55Brno Tuřany
2hod 05min
STN20:00Londýn London Stansted
14 čvn
STN14:30Londýn London Stansted
2hod 00min
BRQ16:30Brno Tuřany

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Londýn

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Londýn, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společnosti Ryanair
Ryanair
21 čvn
BRQ17:55Brno Tuřany
2hod 05min
STN20:00Londýn London Stansted
Ryanair
30 kvě
BRQ15:20Brno Tuřany
2hod 05min
STN17:25Londýn London Stansted
Ryanair
21 čvn
BRQ17:55Brno Tuřany
2hod 05min
STN20:00Londýn London Stansted

Které letecké společnosti létají do destinace Londýn?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Londýn

Které letecké společnosti létají do destinace Londýn?

Pro let na trase Česká republika–Londýn si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou British Airways, Ryanair, easyJet a Smartwings. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Wizz Air UK do destinace Londýn

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Londýn, je Wizz Air UK. Do této destinace provozuje každý týden 15 letů. Většina z nich odlétá z letiště Tirana a nejvýhodnější nabídka od společnosti Wizz Air UK je za 1 319 Kč (zpáteční letenka Praha Václav Havel–Londýn, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Wizz Air UK udělili hodnocení 8,3, a to na základě 3 recenzí.

Lety Wizz Air do destinace Londýn

Lety Wizz Air lze najít už od 1 216 Kč (zpáteční letenka z letiště Praha Václav Havel, nalezená v posledních 72 hodinách). Wizz Air do destinace Londýn v běžném týdnu provozuje více než 25 letů a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa Wizz Air do destinace Londýn je z letiště Ference Liszta Budapešť. Uživatelé stránek momondo Wizz Air ohodnotili 7,2/10, na základě 103 recenzí.


Nejlepší letenky v první třídě do destinace Londýn

Prohlédněte si a porovnejte recenze leteckých společností létajících do destinace Londýn, které nabízejí exkluzivní cestovní třídy.
Letecká společnostHodnoceníFirst ClassCena
British AirwaysCenaOd 2 251 KčFirst ClassHodnocení
6,7
Zobrazit lety British Airways
 • 18 015 Kč je průměrná cena letenky Business do destinace Londýn. Pokud si cestující přejí snížit cenu letů v prémiové cestovní třídě, doporučujeme mít s ohledem na výběr letecké společnosti a termínu letu flexibilní přístup. Je však možné, že najdete letenky v cestovní třídě Business už za 18 015 Kč (odletové místo Praha, nalezeno našimi uživateli 1 kvě).

 • Už vás nebaví létat ekonomickou třídou? British Airways, nejlépe hodnocená letecká společnost s lety do destinace Londýn, nabízí následující exkluzivní cestovní třídy: Business. Chcete-li využít více možností cestovních tříd, doporučujeme vyzkoušet další letecké společnosti nebo být flexibilní s ohledem na místo odletu.


  Oblíbené trasy do destinace Londýn

  Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Londýn za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
  Lety Praha - Londýn
  Nejkratší doba letu1hod 50min
  Nejlevnější cena1 061 Kč
  Lety Brno - Londýn
  Nejkratší doba letu2hod 05min
  Nejlevnější cena738 Kč
  Lety Ostrava - Londýn
  Nejkratší doba letu2hod 15min
  Nejlevnější cena1 176 Kč

  Začněte plánovat cestu do destinace Londýn


  Proč používat momondo?

  momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Londýn. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

  Lety do destinace Londýn s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

  momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Londýn.

  Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Londýn a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


  Proč cestovatelé volí momondo
  Flexibilní cestování
  momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
  Profesionální tipy
  Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
  Cenová upozornění
  Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.