Najděte levné lety do Londýna

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Londýna

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Londýna

Nejlepší cena jednosměrné letenky

398 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

775 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 55min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Londýn za posledních 72 hodin je 398 Kč (Brno Letiště Tuřany–Londýn Letiště London Stansted).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Londýn za posledních 72 hodin je 775 Kč (Brno Letiště Tuřany–Londýn Letiště London Stansted).
Nejrychlejší let Česká republika–Londýn trvá 1hod 55min (Praha Letiště Václav Havel–Londýn Letiště London Stansted).
Do destinace Londýn nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Wizz Air UK, Ryanair a easyJet.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Londýn

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Londýn a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Londýn nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Londýn je březen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 1 970 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. květen je další skvělou volbou pro cestu do destinace Londýn, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 2 280 Kč.

Který let do destinace Londýn je naprosto nejlevnější?

645 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Londýn v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Katovice, který je o 87 % levnější, než většina letů do destinace Londýn. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Londýn z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Londýn nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Londýn je sobota. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Londýn letět v tento den (sobota) často najdou letenky už od 2 332 Kč. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není neděle, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Londýn s odletem v tento den (neděle) 3 400 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Londýn nejlevnější?

Odpoledne je pro lety Česká republika – Londýn nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země odpoledne ceny už od 2 326 Kč. Je-li váš cestovní itinerář flexibilní, pokuste se vyhnout letům v poledne, kdy jsou ceny v průměru 3 603 Kč. Lety Česká republika – Londýn, které odlétají v poledne, bývají obecně dražší, protože tato denní doba je pro cestující pohodlná.

Jak dlouho trvá let do destinace Londýn?

Délka letu Londýn–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Londýn Letiště Heathrow (nejoblíbenější letiště v destinaci Londýn), potom let zabere v průměru 2hod. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Londýn Letiště Heathrow, potom je průměrná délka letu .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Londýn?

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Londýn rezervovaly 58 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Londýn v průměru za 3 011 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Londýn

Najděte nejlevnější lety na letiště Londýn z města či letiště blízko vás
Praha
Londýn Letiště Luton

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Londýn

Praha (PRG) – Londýn Letiště London Stansted (STN)

Lety Praha - Londýn jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Londýn Letiště London Stansted. Průměrná cena je 2 422 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LONDÝNbřezenO 35 % levnějšíLet Praha - Londýn stojí v měsíci březen v průměru jen 1 970 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LONDÝNsrpenO 43% dražšíCena letů Praha - Londýn je v měsíci srpen přibližně 4 294 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LONDÝNdubenO 490 % uživatelů navštívilo městoV měsíci duben vyhledává lety Praha - Londýn více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Londýna

Jako další možné letiště pro let do destinace Londýn lze také zvážit letiště Londýn Letiště Heathrow, Londýn Letiště London Gatwick, Londýn Letiště Luton, Londýn Letiště London Stansted nebo Londýn Letiště London Southend.

Letiště Londýn Letiště Luton nabízí průměrnou cenu 1 674 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Londýn. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.

Ano, poletíte-li na letiště Londýn Letiště Heathrow v destinaci Londýn, což je nejbližší dostupné letiště od čtvrti Hammersmith and Fulham (vzdálené 16,3 km).

Nejbližší letiště k turistické atrakci je ve vzdálenosti 12,0 km – letiště Londýn Letiště London City v destinaci Londýn.


Nabídky letenek do destinace Londýn na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Londýn, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Londýn

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Londýn

Které letecké společnosti létají do destinace Londýn?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Londýn

Které letecké společnosti létají do destinace Londýn?

Pro let na trase Česká republika–Londýn si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou British Airways, Ryanair, easyJet a Smartwings. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety LOT do destinace Londýn

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Londýn, je LOT. Do této destinace provozuje každý týden 14 letů. Většina z nich odlétá z letiště Varšava Letiště Varšava - Frederic Chopin a nejvýhodnější nabídka od společnosti LOT je za 3 476 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Londýn, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti LOT udělili hodnocení 7,2, a to na základě 210 recenzí.

Lety Ryanair do destinace Londýn

Lety Ryanair lze najít už od 354 Kč (zpáteční letenka z letiště Brno Letiště Tuřany, nalezená v posledních 72 hodinách). Ryanair do destinace Londýn v běžném týdnu provozuje více než 36 letů a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa Ryanair do destinace Londýn je z letiště Letiště Dublin. Uživatelé stránek momondo Ryanair ohodnotili 7,0/10, na základě 1 081 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Londýn

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Londýn za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Londýn
Nejkratší doba letu1hod 55min
Nejlevnější cena930 Kč
Lety Brno - Londýn
Nejkratší doba letu2hod 05min
Nejlevnější cena708 Kč
Lety Ostrava - Londýn
Nejkratší doba letu2hod 15min
Nejlevnější cena863 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Londýn


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Londýn. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace Londýn s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Londýn.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Londýn a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.