Najděte levné lety do Belfastu

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Belfast

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Belfast a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Belfast je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Belfast byla 6 294 Kč/osobu, z města Praha, což je o 51 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Belfast. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Belfast z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Nejlevnější letenky na letiště Belfast

Najděte nejlevnější lety na letiště Belfast z města či letiště blízko vás
Praha
Dublin

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Belfast

Praha (PRG) – Dublin (DUB)

Lety Praha - Belfast jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Dublin. Průměrná cena je 3 115 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Belfastu

Cestující, kteří plánují letět do destinace Belfast mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Belfast (20 km od centra města Belfast), letišti Letiště Hrabství Londonderry Eglinton (93 km od centra města Belfast), letišti Campbeltown Letiště Machrihanish (95 km od centra města Belfast), letišti Isle of Islay Letiště Glenegedale (122 km od centra města Belfast) nebo letišti Letiště Glasgow Prestwick (132 km od centra města Belfast), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Letiště Letiště Belfast City nabízí průměrnou cenu 6 556 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Belfast. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Belfast

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Belfast

Které letecké společnosti létají do destinace Belfast?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Belfast

Které letecké společnosti létají do destinace Belfast?

Pro let na trase Česká republika–Belfast si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako je British Airways. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Belfast


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Belfast. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Belfast, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Belfast mohli učinit informované rozhodnutí.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Belfast. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.