Najděte levné letenky Belfast

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 2/11
út 9/11

Nejlevnější letenky na letiště Belfast

Najděte nejlevnější lety na letiště Belfast z města či letiště blízko vás
Praha
Dublin

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Belfast

Praha (PRG) – Dublin (DUB)

Lety Praha - Belfast jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Dublin. Průměrná cena je 2 718 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Belfast?

  • Nachází se v blízkosti destinace Belfast nějaké další letiště?

    Cestující, kteří plánují letět do destinace Belfast mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Belfast (20 km od centra města Belfast), letišti Letiště Hrabství Londonderry Eglinton (93 km od centra města Belfast), letišti Letiště Campbeltown Machrihanish (95 km od centra města Belfast), letišti Letiště Isle of Islay Glenegedale (122 km od centra města Belfast) nebo letišti Letiště Glasgow Prestwick (132 km od centra města Belfast), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

  • Je k dispozici levnější varianta letu do destinace Belfast?

    Letiště Letiště Hrabství Londonderry Eglinton nabízí průměrnou cenu 6 737 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Belfast. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Belfast?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Belfast
  • Které letecké společnosti létají do destinace Belfast?

    Pro let na trase Česká republika–Belfast si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako je British Airways. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Belfast