Najděte levné lety na letiště Dubaj

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Dubaj

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Dubaj

Nejlepší cena jednosměrné letenky

3 022 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

7 666 Kč

Nejkratší doba letu

6hod 10min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Dubaj za posledních 72 hodin je 3 022 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dubaj).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Dubaj za posledních 72 hodin je 7 666 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dubaj).
Nejrychlejší let Česká republika–Dubaj trvá 6hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dubaj).
Do destinace Dubaj nabízí lety 5 leteckých společností, včetně Turkish Airlines, Smartwings a ISRAIR.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Dubaj

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Dubaj a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Dubaj nejlevnější?

květen bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Dubaj. Většina letenek se pohybuje okolo 8 222 Kč. Pokud si destinaci Dubaj nepřejete navštívit v měsíci květen, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na duben, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 9 288 Kč.

Který let do destinace Dubaj je naprosto nejlevnější?

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Dubaj - Kathmandu za 3 380 Kč. Je o 68 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Dubaj. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Dubaj z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Dubaj nejlevnější?

Podle našich dat je neděle nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Dubaj. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (neděle), stála 9 595 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není pátek, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Dubaj s odletem v tento den (pátek) 11 192 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Dubaj nejlevnější?

Ráno je pro lety Česká republika – Dubaj nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země ráno ceny už od 9 491 Kč. Pokuste se vyhnout nákupu letenek odpoledne, protože stojí okolo 15 014 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Jak dlouho trvá let do destinace Dubaj?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Dubaj přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dubaj zabere v průměru 5hod 55min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Letiště Dubaj zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Dubaj?

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Dubaj, pokud si let zarezervujete 60 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Dubaj přibližně za 10 485 Kč, pokud vyhledáváte 60 dny/dnů předem.

Nejlevnější letenky na letiště Dubaj

Najděte nejlevnější lety na letiště Dubaj z města či letiště blízko vás
Praha
Dubaj

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Dubaj

Praha (PRG) – Dubaj (DXB)

Lety Praha - Dubaj jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Dubaj. Průměrná cena je 10 485 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - DUBAJkvětenO 22 % levnějšíLet Praha - Dubaj stojí v měsíci květen v průměru jen 8 222 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - DUBAJprosinecO 23% dražšíCena letů Praha - Dubaj je v měsíci prosinec přibližně 12 933 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - DUBAJbřezenO 436 % uživatelů navštívilo městoV měsíci březen vyhledává lety Praha - Dubaj více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Dubaj

Cestující, kteří plánují letět do destinace Dubaj mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Šardžá (28 km od centra města Dubaj), letišti Dubaj Letiště Al-Maktúma (35 km od centra města Dubaj), letišti Letiště Ras Al Khaimah (81 km od centra města Dubaj), letišti Abu Dhabi Mezinárodní letiště (106 km od centra města Dubaj) nebo letišti Letiště Al Ain (109 km od centra města Dubaj), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Dubaj letiště Letiště Šardžá, kde se průměrná cena pohybuje okolo 8 138 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Dubaj na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Dubaj, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Dubaj

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Dubaj

Které letecké společnosti létají do destinace Dubaj?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Dubaj

Které letecké společnosti létají do destinace Dubaj?

Na trase Česká republika–Dubaj mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Czech Airlines, Smartwings, Emirates a flydubai. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Dubaj nabízet pravidelné lety.

Lety Smartwings do destinace Dubaj

Smartwings nabízí přibližně 5 letů do destinace Dubaj týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Praha Letiště Václav Havel a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Smartwings přijde na 4 562 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Dubaj). Uživatelé společnosti Smartwings udělili hodnocení 9,1/10 v rámci více než 2 recenzí na stránkách momondo.

Lety SWISS do destinace Dubaj

SWISS lety do destinace Dubaj většinou provozuje 7krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Curych Letiště Zürich–Dubaj. SWISS (hodnocení: 8,3, 172 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Dubaj. Nejvýhodnější let SWISS do destinace Dubaj nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Letiště Václav Havel (zpáteční letenka za 9 296 Kč).


Oblíbené trasy do destinace Dubaj

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Dubaj za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Dubaj
Nejkratší doba letu5hod 55min
Nejlevnější cena7 333 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Dubaj


Lety do ostatních měst Spojené arabské emiráty

Odezněla vaše láska pro destinaci Dubaj? Podívejte se na letenky do dalších měst Spojené arabské emiráty

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Dubaj je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Dubaj rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Lety do destinace Dubaj s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Dubaj vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Dubaj hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Dubaj a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.