Najděte levné lety na letiště Dubaj

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
út 4/10
út 11/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Dubaj

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Dubaj

Nejlepší cena jednosměrné letenky

2 716 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

5 817 Kč

Nejkratší doba letu

8hod 50min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Dubaj za posledních 72 hodin je 2 716 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dubaj).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Dubaj za posledních 72 hodin je 5 817 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dubaj).
Nejrychlejší let Česká republika–Dubaj trvá 8hod 50min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dubaj).
Do destinace Dubaj nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Czech Airlines, Smartwings a Pegasus Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Dubaj

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Dubaj a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Dubaj nejlevnější?

leden bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Dubaj. Většina letenek se pohybuje okolo 9 353 Kč. Pokud si destinaci Dubaj nepřejete navštívit v měsíci leden, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na květen, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 9 481 Kč.

Který let do destinace Dubaj je naprosto nejlevnější?

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Dubaj - Budapešť za 2 642 Kč. Je o 77 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Dubaj. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Dubaj z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
See prices from:

Který den je pro let do destinace Dubaj nejlevnější?

Podle našich dat je středa nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Dubaj. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (středa), stála 9 611 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není sobota, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Dubaj s odletem v tento den (sobota) 11 072 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Dubaj nejlevnější?

Ráno je pro lety Česká republika – Dubaj nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země ráno ceny už od 9 354 Kč. Pokuste se vyhnout nákupu letenek odpoledne, protože stojí okolo 14 999 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Jak dlouho trvá let do destinace Dubaj?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Dubaj přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dubaj zabere v průměru 6hod 10min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Letiště Dubaj zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Dubaj?

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Dubaj, pokud si let zarezervujete 60 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Dubaj přibližně za 11 460 Kč, pokud vyhledáváte 60 dny/dnů předem.

Nejlevnější letenky na letiště Dubaj

Najděte nejlevnější lety na letiště Dubaj z města či letiště blízko vás
Praha
Dubaj

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Dubaj

Praha (PRG) – Dubaj (DXB)

Lety Praha - Dubaj jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Dubaj. Průměrná cena je 11 460 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - DUBAJledenO 18 % levnějšíLet Praha - Dubaj stojí v měsíci leden v průměru jen 9 353 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - DUBAJsrpenO 25% dražšíCena letů Praha - Dubaj je v měsíci srpen přibližně 14 376 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - DUBAJbřezenO 441 % uživatelů navštívilo městoV měsíci březen vyhledává lety Praha - Dubaj více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Dubaj

Cestující, kteří plánují letět do destinace Dubaj mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Šardžá (28 km od centra města Dubaj), letišti Dubaj Letiště Al-Maktúma (35 km od centra města Dubaj), letišti Letiště Ras Al Khaimah (81 km od centra města Dubaj), letišti Abu Dhabi Mezinárodní letiště (106 km od centra města Dubaj) nebo letišti Letiště Al Ain (109 km od centra města Dubaj), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Dubaj letiště Dubaj Letiště Al-Maktúma, kde se průměrná cena pohybuje okolo 8 814 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Dubaj na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Dubaj, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Dubaj?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Dubaj

Které letecké společnosti létají do destinace Dubaj?

Na trase Česká republika–Dubaj mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Smartwings, Czech Airlines, Emirates a flydubai. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Dubaj nabízet pravidelné lety.

Lety SWISS do destinace Dubaj

SWISS nabízí přibližně 3 lety do destinace Dubaj týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Curych Letiště Zürich a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti SWISS přijde na 7 668 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Dubaj). Uživatelé společnosti SWISS udělili hodnocení 8,4/10 v rámci více než 140 recenzí na stránkách momondo.

Lety Turkish Airlines do destinace Dubaj

Turkish Airlines lety do destinace Dubaj většinou provozuje 13krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Letiště Istanbul–Dubaj. Turkish Airlines (hodnocení: 8,0, 147 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Dubaj. Nejvýhodnější let Turkish Airlines do destinace Dubaj nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Letiště Václav Havel (zpáteční letenka za 9 715 Kč).


Oblíbené trasy do destinace Dubaj

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Dubaj za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Dubaj
Nejkratší doba letu6hod 10min
Nejlevnější cena5 817 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Dubaj


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Dubaj je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Dubaj rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Lety do destinace Dubaj s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Dubaj vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Dubaj hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Dubaj a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.