Najděte levné lety na letiště Orio al Serio

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Orio al Serio

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Orio al Serio

Nejlepší cena jednosměrné letenky

244 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

911 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 20min

Dopravce:

1 letecká společnost
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Bergamo za posledních 72 hodin je 244 Kč (Brno Letiště Tuřany–Bergamo Letiště Orio al Serio).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Bergamo za posledních 72 hodin je 911 Kč (Brno Letiště Tuřany–Bergamo Letiště Orio al Serio).
Nejrychlejší let Česká republika–Bergamo trvá 1hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Bergamo Letiště Orio al Serio).
Do destinace Bergamo nabízí lety 1 letecká společnost, včetně Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Bergamo

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Bergamo a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Bergamo nejlevnější?

Obecně lze říct, že květen je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Bergamo. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 756 Kč. březen je další skvělou volbou pro cestu do destinace Bergamo, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 822 Kč.

Který let do destinace Bergamo je naprosto nejlevnější?

429 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Bergamo v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Trapani, který je o 88 % levnější, než většina letů do destinace Bergamo. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Bergamo z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Bergamo nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Bergamo je úterý. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Bergamo letět v tento den (úterý) často najdou letenky už od 796 Kč. Nejdražším dnem pro lety do destinace Bergamo je neděle, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 1 637 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Bergamo nejlevnější?

Večer je nejlevnější denní dobou pro lety Česká republika – Bergamo. Pro tuto denní dobu můžete najít ceny už od 894 Kč. Letíte-li do destinace Bergamo večer, jedná se o ideální dobu, protože se vyhnete cestovní špičce. Poptávka po letech do destinace Bergamo ráno je větší, proto jsou ceny často dražší a pohybují se okolo 1 238 Kč za letenku.

Jak dlouho trvá let do destinace Bergamo?

Průměrná délka letu Česká republika–Bergamo závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Milán Letiště Malpensa je v průměru 1hod 25min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Milán Letiště Malpensa zabere v průměru 8hod 40min. V destinaci Bergamo je nejoblíbenějším letištěm Milán Letiště Malpensa.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Bergamo?

Ideální doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Bergamo je 60 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují v průměru okolo 1 356 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Bergamo

Najděte nejlevnější lety na letiště Bergamo z města či letiště blízko vás
Praha
Bergamo

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Bergamo

Praha (PRG) – Bergamo (BGY)

Lety Praha - Bergamo jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Bergamo Letiště Orio al Serio. Průměrná cena je 1 356 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BERGAMOkvětenO 44 % levnějšíLet Praha - Bergamo stojí v měsíci květen v průměru jen 756 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BERGAMOdubenO 68% dražšíCena letů Praha - Bergamo je v měsíci duben přibližně 2 267 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BERGAMOčervenecO 294 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Bergamo více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Orio al Serio

Cestující, kteří plánují letět do destinace Bergamo mohou případně najít levnější ceny na letišti Milán Letiště Linate (41 km od centra města Bergamo), letišti Milán Letiště Malpensa (74 km od centra města Bergamo), letišti Verona Letiště Valerio Catullo (100 km od centra města Bergamo) nebo letišti Letiště Parma (109 km od centra města Bergamo), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Bergamo letiště Bergamo Letiště Orio al Serio, kde se průměrná cena pohybuje okolo 1 941 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Bergamo na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Bergamo, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Bergamo

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Bergamo

Které letecké společnosti létají do destinace Bergamo?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Bergamo

Které letecké společnosti létají do destinace Bergamo?

Na trase Česká republika–Bergamo mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Ryanair, Wizz Air, Czech Airlines a easyJet. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Bergamo nabízet pravidelné lety.


Oblíbené trasy do destinace Bergamo

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Bergamo za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Milán
Nejkratší doba letu1hod 20min
Nejlevnější cena844 Kč
Lety Brno - Milán
Nejkratší doba letu1hod 29min
Nejlevnější cena1 200 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Bergamo


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Bergamo je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Bergamo.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Bergamo, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Bergamo mohli učinit informované rozhodnutí.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Bergamo, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Bergamo a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.