Najděte levné lety do Tel Aviv

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 11/12
ne 18/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Tel Aviv

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Tel Aviv

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 086 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 564 Kč

Nejkratší doba letu

8hod 15min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Tel Aviv za posledních 72 hodin je 1 086 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Tel Aviv za posledních 72 hodin je 2 564 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště).
Nejrychlejší let Česká republika–Tel Aviv trvá 8hod 15min (Praha Letiště Václav Havel–Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště).
Do destinace Tel Aviv nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně SWISS, Brussels Airlines a Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Tel Aviv

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Tel Aviv a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Tel Aviv nejlevnější?

Obecně lze říct, že leden je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Tel Aviv. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 4 781 Kč. Pokud nejste do destinace Tel Aviv schopni cestovat v měsíci leden, potom druhou nejlepší možností je prosinec. Ceny letů Česká republika – Tel Aviv se v měsíci prosinec pohybují okolo 5 243 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Tel Aviv nejlevnější?

Nejlevnější den pro váš let destinace Tel Aviv je středa, kdy lze najít ceny už od 6 347 Kč. To bývá často proto, že je v tento den týdne menší poptávka po letech. Na druhou stranu, neděle je nejdražším dnem pro odlet ze země Česká republika, protože je to nejvhodnější dne jak pro služební cesty, tak pro dovolené. Následkem toho se ceny pohybují okolo 7 893 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Tel Aviv nejlevnější?

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Tel Aviv ráno. Lety Česká republika – Tel Aviv v této denní době mohou stát pouhých 6 363 Kč. Poptávka po letech do destinace Tel Aviv odpoledne je větší, proto jsou ceny často dražší a pohybují se okolo 8 168 Kč za letenku.

Jak dlouho trvá let do destinace Tel Aviv?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Tel Aviv přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště zabere v průměru 3hod 35min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Tel Aviv?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Tel Aviv přibližně 60 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 6 986 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Tel Aviv

Najděte nejlevnější lety na letiště Tel Aviv z města či letiště blízko vás
Praha
Tel Aviv

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Tel Aviv

Praha (PRG) – Tel Aviv (TLV)

Lety Praha - Tel Aviv jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště. Průměrná cena je 6 986 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TEL AVIVledenO 32 % levnějšíLet Praha - Tel Aviv stojí v měsíci leden v průměru jen 4 781 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TEL AVIVříjenO 36% dražšíCena letů Praha - Tel Aviv je v měsíci říjen přibližně 9 493 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TEL AVIVříjenO 272 % uživatelů navštívilo městoV měsíci říjen vyhledává lety Praha - Tel Aviv více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nabídky letenek do destinace Tel Aviv na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Tel Aviv, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Tel Aviv

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Tel Aviv

Které letecké společnosti létají do destinace Tel Aviv?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Tel Aviv

Které letecké společnosti létají do destinace Tel Aviv?

EL AL je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Tel Aviv vybere většina uživatelů stránek momondo. Smartwings, Czech Airlines a Austrian Airlines jsou pro let Česká republika–Tel Aviv také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Tel Aviv na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety Smartwings do destinace Tel Aviv

Do destinace Tel Aviv lze v běžném týdnu najít 9 Smartwings letů. Nejčastějším místem odletu bývá Praha Letiště Václav Havel a nejvýhodnější cena letu s Smartwings nalezená na stránkách momondo je 2 976 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Letiště Václav Havel–Tel Aviv). Společnost Smartwings získala hodnocení 9,1 na základě 2 recenzí uživatelů na stránkách momondo.

Lety Arkia do destinace Tel Aviv

Nabídky letů Arkia do destinace Tel Aviv začínají od 5 086 Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenu, která byla v nedávné době nalezena na stránkách momondo, za zpáteční cestu z letiště Praha Letiště Václav Havel. Během běžného týdne jsou ceny letenek Arkia vyšší, ale závisí na tom, odkud letíte – Batumi je nejoblíbenějším odletovým místem společnosti Arkia do destinace Tel Aviv, běžně proto bývá k dispozici větší množství letů. Arkia má hodnocení 7,3/10 na základě 1 recenze.


Oblíbené trasy do destinace Tel Aviv

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Tel Aviv za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Tel Aviv
Nejkratší doba letu3hod 35min
Nejlevnější cena2 772 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Tel Aviv


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Tel Aviv. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Tel Aviv podle možnosti flexibilní rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Tel Aviv, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Cenová upozornění na lety do destinace Tel Aviv lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.