Najděte levné lety do Mexika od 9 871 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 10/12
ne 17/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Mexika

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Mexika

Nejlepší cena jednosměrné letenky

9 871 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

16 647 Kč

Nejkratší doba letu

14hod 10min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Mexiko za posledních 72 hodin je 9 871 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Cancún).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Mexiko za posledních 72 hodin je 16 647 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Cancún).
Nejrychlejší let Česká republika–Mexiko trvá 14hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Cancún).
Do destinace Mexiko nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně American Airlines, British Airways a Air Canada.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Mexiko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Mexiko a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Mexiko?

Pro uživatele momondo je v zemi Mexiko nejoblíbenějším městem Cancún. Toto město naši uživatelé navštíví o 73 % častěji než jiná města, kterými se Mexiko chlubí. Mezi další města, která naši uživatelé velmi často navštěvují, patří Mexico City a Mérida.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Mexiko?

Délka letu Česká republika–Mexiko se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mexico City Juarez Mezinárodní letiště (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 20hod 21min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Mexiko je let Brno Letiště Tuřany–Mexico City Juarez Mezinárodní letiště, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Které letecké společnosti létají do destinace Mexiko?

Lety do destinace Mexiko nabízí celkem 11 společnosti/společností a Turkish Airlines je tou nejoblíbenější. Odhaduje se, že 29 % těch, kdo letí do destinace Mexiko, si ke své cestě vybere společnost Turkish Airlines. Pokud se vám nedaří letenky od společnosti Turkish Airlines najít, dalšími oblíbenými leteckými společnostmi jsou Lufthansa a British Airways.

Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Mexiko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této zemi

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Mexiko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Mexiko – Česká republika nejlevnější
Cancún
Cancún

Užitečné informace týkající se letů do destinace Mexiko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Mexiko

Který let do destinace Mexiko je nejlevnější?

Chcete-li letenku do destinace Mexiko za méně peněz, zkuste letecké společnosti jako Aeromexico, TAP AIR PORTUGAL, a British Airways, nabízející ceny 2 046 Kč, 9 128 Kč a 9 515 Kč.

Které je nejoblíbenější příletové letiště v destinaci Mexiko?

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Mexiko nejvýhodnější?

Na základě dat o cenách letů je neděli nejlepším dnem v týdnu, kdy letět do destinace Mexiko. pátek je další dostupnou variantou. Chcete-li na letence do destinace Mexiko ušetřit, středu je den, kterému se vyhnout. V tento den totiž bývají ceny letenek nejvyšší.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Mexiko?

Ceny pro letů do destinace Mexiko se denně aktualizují.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Mexikomísta vyhledává?

Od měsíce prosince 2023, si lze pro letů do destinace Mexiko vybírat z 16 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Mexiko?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Mexiko zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Mexiko?

Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Mexiko se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Mexiko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Mexiko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Mexiko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Mexiko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaCancún17hod 10min15 458 Kč
PrahaMexico City15hod 30min18 172 Kč
PrahaGuadalajara24hod 50min20 663 Kč
PrahaVeracruz29hod 58min22 323 Kč
PrahaAcapulco33hod 48min36 188 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Mexiko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Mexiko?

    V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Mexiko. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Mexiko?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Mexiko využít stránky momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Mexiko.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Mexiko s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Mexiko lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Mexiko?

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Mexiko díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

S rezervací letu do destinace Mexiko chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Mexiko. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Mexiko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.