Pronájem aut v Mexiku

Hledáte levný pronájem aut v Mexiku? Vyhledávejte právě zde!

Cancún, Quintana Roo, Mexiko
8 prosinec — 15 prosinec
Cancún, Quintana Roo, Mexiko
pá 8/12
poledne
pá 15/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Mexiko

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Mexiko

Která autopůjčovna má v destinaci Mexiko nejvíce poboček?

Hertz má v destinaci Mexiko více poboček, než jakákoliv jiná autopůjčovna. Má zde 147 poboček a je tedy pravděpodobné, že jednu z nich najdete na vašem příletovém letišti nebo v centru města. Cancún je jedním z nejnavštěvovanějších měst v destinaci Mexiko a neměli byste zde mít problém pronajmout si auto z jedné z 12 poboček společnosti Hertz, které najdete po celém městě.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Mexiko nejoblíbenější?

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Mexiko je Střední třída. 67 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Mexiko vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás Střední třída tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 455 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Mexiko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Mexiko
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

317 Kč/den

16 únor–27 únor
Skoda Rapid Spaceback
Opel Astra
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

335 Kč/den

16 únor–27 únor
Opel Astra
Mercedes-Benz B-Class
nebo podobný – Standard
Až 5 pasažérů

347 Kč/den

16 únor–27 únor
Mercedes-Benz B-Class
Nissan Qashqai
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

372 Kč/den

16 únor–27 únor
Nissan Qashqai
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

377 Kč/den

16 únor–27 únor
Citroen C3
Peugeot 5008
nebo podobný – SUV standardní
Až 5 pasažérů

424 Kč/den

16 únor–27 únor
Peugeot 5008
Skoda Yeti
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

426 Kč/den

16 únor–27 únor
Skoda Yeti
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

568 Kč/den

16 únor–27 únor
Opel Corsa
Skoda Superb
nebo podobný – Vyšší střední třída
Až 5 pasažérů

980 Kč/den

16 únor–27 únor
Skoda Superb

Nabídky pronájmu aut Mexiko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Mexiko

Malý vůz cars

395 Kč - 1 115 Kč

Všechny typy aut

589 Kč - 2 690 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Mexiko je 646 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Mexiko pronajmout, je října. Cena pouhých 395 Kč na den je o 39% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 46 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Mexiko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Mexiko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůz car v destinaci Mexiko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Mexiko je 744 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Mexiko pronajmout, je února. Cena pouhých 468 Kč na den je o 38% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 38 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Mexiko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Mexiko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůz car v destinaci Mexiko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Mexiko je 1 598 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Mexiko pronajmout, je května. Cena pouhých 350 Kč na den je o 79% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 26 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Mexiko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Mexiko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie velký vůz car v destinaci Mexiko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Mexiko je 1 494 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Mexiko pronajmout, je června. Cena pouhých 594 Kč na den je o 61% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 21 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Mexiko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Mexiko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Mexiko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Mexiko je 1 694 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Mexiko pronajmout, je prosince. Cena pouhých 747 Kč na den je o 56% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 30 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Mexiko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Mexiko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

317 Kč/den

16 únor–27 únor
Skoda Rapid Spaceback
Opel Astra
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

335 Kč/den

16 únor–27 únor
Opel Astra
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

377 Kč/den

16 únor–27 únor
Opel Corsa

Rejstřík autopůjčoven Mexiko

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Mexiko

Hertz

147 autopůjčoven

keddy by Europcar

124 autopůjčoven

Sunnycars

123 autopůjčoven

Europcar

118 autopůjčoven

Thrifty

116 autopůjčoven

Avis

111 autopůjčoven

National

95 autopůjčoven

Dollar

94 autopůjčoven

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Mexiko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Mexiko

Pronájem aut Mexiko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Mexiko a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Mexiko?

V destinaci Mexiko se jezdí vpravo. Pokud destinace Mexiko cestujete z jiné země, kde se jezdí na druhé straně silnice, může vám nějakou dobu trvat, než si na to zvyknete, zejména pokud si zde během svého pobytu plánujete pronajmout auto.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Mexiko?

Destinace Mexiko se v roce 2019 umístila na 54. místě ze 137 zemí po celém světě, s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Mexiko získala skóre kvality silnic 4,3, na škále od 1 do 7. Berte na vědomí, že silniční podmínky se v destinaci Mexiko mohou lišit, v závislosti na regionu, který se chystáte navštívit.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Mexiko?

0,80 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Mexiko můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Mexiko mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. V destinaci Mexiko platí přísné zákony s ohledem na osoby, které řídí pod vlivem alkoholu a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu 18 let.

Kolik v destinaci Mexiko stojí benzín?

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Mexiko 31,56 Kč za litr. Cena se může lišit v závislosti na navštíveném městě, ročním období a současné ekonomice dané země. Nejste-li si jisti pronájmem auta v destinaci Mexiko, zvažte návštěvu destinace Kuvajt. Cena benzínu zde minulý týden byla jednou z nejnižších na světě, za pouhých 7,56 Kč za litr. Hong Kong je další skvělou destinací, kde si při návštěvě můžete pronajmout auto, ale berte na vědomí, že cena benzínu zde může být vysoká, v průměru 68,89 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Mexiko?

Ceny pro aut v destinaci Mexiko jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Mexikovyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Mexiko od měsíce prosince 2023 vybrat, je 2 153.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Mexiko?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Mexiko, liší. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Mexiko?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Mexiko musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Mexiko použít stránky momondo?

momondo vyhledá a porovná nabídky z tisíců stránek s auty k pronájmu a poskytne vám nejlepší možný výběr aut k pronájmu v destinaci Mexiko a souvisejících podmínek. Vyhledávání je rychlé a zdarma, proto dává smysl použít k rezervaci stránky momondo.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Mexiko?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Mexiko na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Mexiko se zrušením rezervace zdarma?

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Mexiko se zrušením rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Mexiko auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Mexiko, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Mexiko, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Mexiko.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Mexiko s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Mexiko s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Mexiko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.