Pronájmy aut v Mexiku

Hledáte levný pronájem aut v Mexiku? Vyhledávejte právě zde!

Cancún, Quintana Roo, Mexiko
11 prosinec — 18 prosinec
Stejné místo odevzdání
Cancún, Quintana Roo, Mexiko
ne 11/12
poledne
ne 18/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Mexiko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Mexiko

Auta Malý vůz

236 Kč - 1 023 Kč

Všechny typy aut

358 Kč - 1 043 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Mexiko je 511 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Mexiko pronajmout, je února. Cena pouhých 236 Kč na den je o 54% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 12 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Mexiko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Mexiko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Mexiko je 547 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Mexiko pronajmout, je května. Cena pouhých 439 Kč na den je o 20% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 6 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Mexiko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Mexiko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Mexiko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Mexiko

Pronájem aut Mexiko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Mexiko a buďte připraveni na další cestu

Společnost Europcar většinou nabízí nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Mexiko. Uživatelé, kteří se rozhodnou auto pronajmout se společností Europcar, často narazí na ceny již od 571 Kč/den. Je pravděpodobné, že se společností Europcar jsou nabídky pronájmu aut levnější než místní průměr 604 Kč/den. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na typu auta a na městě, kde si je pronajímáte.

Mas By Mex je nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Mexiko, kterou si minulý měsíc vybralo 60 % of uživatelů stránek momondo. Mas By Mex má také 9 recenzí a hodnocení 4,2 z 10, je tedy mezi cestovateli oblíbenou volbou.

Sunnycars má v destinaci Mexiko více poboček, než jakákoliv jiná autopůjčovna. Má zde 158 poboček a je tedy pravděpodobné, že jednu z nich najdete na vašem příletovém letišti nebo v centru města. Cancún je jedním z nejnavštěvovanějších měst v destinaci Mexiko a neměli byste zde mít problém pronajmout si auto z jedné z 14 poboček společnosti Sunnycars, které najdete po celém městě.

V destinaci Mexiko se jezdí vpravo. Pokud destinace Mexiko cestujete z jiné země, kde se jezdí na druhé straně silnice, může vám nějakou dobu trvat, než si na to zvyknete, zejména pokud si zde během svého pobytu plánujete pronajmout auto.

Destinace Mexiko se v roce 2019 umístila na 54. místě ze 137 zemí po celém světě, s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Mexiko získala skóre kvality silnic 4,3, na škále od 1 do 7. Berte na vědomí, že silniční podmínky se v destinaci Mexiko mohou lišit, v závislosti na regionu, který se chystáte navštívit.

0,80 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Mexiko můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Mexiko mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. V destinaci Mexiko platí přísné zákony s ohledem na osoby, které řídí pod vlivem alkoholu a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu 18 let.

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Mexiko je Economy. 30 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Mexiko vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás Economy tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 486 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Mexiko 28,43 Kč za litr. Cena se může lišit v závislosti na navštíveném městě, ročním období a současné ekonomice dané země. Nejste-li si jisti pronájmem auta v destinaci Mexiko, zvažte návštěvu destinace Alžírsko. Cena benzínu zde minulý týden byla jednou z nejnižších na světě, za pouhých 7,63 Kč za litr. Hong Kong je další skvělou destinací, kde si při návštěvě můžete pronajmout auto, ale berte na vědomí, že cena benzínu zde může být vysoká, v průměru 68,17 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Mexiko

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Mexiko

Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Mexiko

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Mexiko

Objevte více pronájmů aut Severní Amerika

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Severní Amerika

Začněte plánovat cestu na Mexiko


Proč používat momondo?

momondo vyhledá a porovná nabídky z tisíců stránek s auty k pronájmu a poskytne vám nejlepší možný výběr aut k pronájmu v destinaci Mexiko a souvisejících podmínek. Vyhledávání je rychlé a zdarma, proto dává smysl použít k rezervaci stránky momondo.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Mexiko na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Mexiko se zrušením rezervace zdarma.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Mexiko, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Mexiko.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Mexiko s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.