Pronájem aut v Kanadě

Hledáte levný pronájem aut v Kanadě? Vyhledávejte právě zde!

Toronto, ON, Kanada
10 prosinec — 17 prosinec
Toronto, ON, Kanada
ne 10/12
poledne
ne 17/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Kanada

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Kanada

Která autopůjčovna má v destinaci Kanada nejvíce poboček?

Enterprise Rent-A-Car má v destinaci Kanada nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 558 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Kanada navštívit, zvažte Vancouver, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost Enterprise Rent-A-Car zde má 7 poboček, které najdete napříč celým územím.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Kanada nejoblíbenější?

42 % uživatelů stránek momondo si při své návštěvě destinace Kanada vybere Ekonomická třída, nejoblíbenější typ auta k pronájmu v této destinaci. Ačkoliv se ceny pronájmu aut v destinaci Kanada liší v závislosti na konkrétním městě a autopůjčovně, můžete očekávat, že vás Ekonomická třída v průměru přijde na 1 386 Kč na den.

Nabídky pronájmu aut Kanada nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Kanada

Malý vůz cars

1 281 Kč - 3 541 Kč

Všechny typy aut

938 Kč - 2 705 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Kanada je 1 475 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Kanada pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 281 Kč na den je o 14% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 7 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Kanada. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Kanada se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Kanada je 1 182 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Kanada pronajmout, je ledna. Cena pouhých 837 Kč na den je o 30% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 25 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Kanada. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Kanada se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Kanada je 1 371 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Kanada pronajmout, je května. Cena pouhých 1 040 Kč na den je o 25% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 13 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Kanada. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Kanada se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Kanada je 1 191 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Kanada pronajmout, je ledna. Cena pouhých 837 Kč na den je o 30% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 25 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Kanada. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Kanada se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Kanada je 1 211 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Kanada pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 281 Kč na den je o 5% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 24 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Kanada. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Kanada se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Kanada

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Kanada

Enterprise Rent-A-Car

558 autopůjčoven

Discount Car & Truck Rentals

294 autopůjčoven

Budget

246 autopůjčoven

Avis

181 autopůjčoven

Hertz

165 autopůjčoven

National

149 autopůjčoven

DISCOUNT.QUEBEC

130 autopůjčoven