Nejnovější nabídky
Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut Edinburgh, Skotsko

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Edinburgh, Skotsko? Vyhledávejte právě zde!

Věk řidiče: 26-65
čt 20/6
čt 27/6

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Edinburgh, Skotsko

Najděte skvělé nabídky oblíbených druhů aut k pronájmu Edinburgh, Skotsko
Ekonomická třída468 Kč/den
Nižší střední třída517 Kč/den
Střední třída810 Kč/den
SUV vyšší střední třídy1 598 Kč/den
Mini418 Kč/den
Prémiový vůz1 379 Kč/den
Luxusní2 195 Kč/den
SUV nižší střední třídy557 Kč/den
SUV střední třídy975 Kč/den
Nejlepší sazby nalezené uživateli momondo za posledních 48 hodin

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Edinburgh

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Edinburgh

Která autopůjčovna je v destinaci Edinburgh nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Edinburgh lze obecně najít se společností GREEN MOTION . Při rezervaci se společností GREEN MOTION můžete najít auta k pronájmu už od 383 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Edinburgh je 667 Kč/den.

Která autopůjčovna má v destinaci Edinburgh nejvíce poboček?

Europcar má z  autopůjčoven v destinaci Edinburgh nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Jaké auto si většina lidí in Edinburgh pronajímá?

K pronájmu auta in Edinburgh volí většina našich uživatelů Peugeot 208 v průměru za 801 Kč/den. Druhou nejoblíbenější možností je pronájem vozu Nissan Qashqai, v průměru za 1 508 Kč/den. Naši uživatelé našli pronájem vozu Peugeot 208 in Edinburgh už za 446 Kč/den a Nissan Qashqai za pouhých 1 018 Kč/den.

Nabídky pronájmu aut Edinburgh, Skotsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Edinburgh

Malý vůzaut

431 Kč - 1 310 Kč

Všechny typy aut

643 Kč - 1 979 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Edinburgh, Velké Británie je 945 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Edinburgh, Velké Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 431 Kč na den je o 55% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 23 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Edinburgh. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Edinburgh se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci Edinburgh nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Edinburgh, Velké Británie je 1 248 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Edinburgh, Velké Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 413 Kč na den je o 67% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 2 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Edinburgh. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Edinburgh se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůzauto v destinaci Edinburgh nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůzauto v destinaci Edinburgh, Velké Británie je 1 498 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůzauto v destinaci Edinburgh, Velké Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 973 Kč na den je o 36% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůzauto je běžně o 19 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Edinburgh. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Edinburgh se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie velký vůzauto v destinaci Edinburgh nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Edinburgh, Velké Británie je 1 253 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Edinburgh, Velké Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 483 Kč na den je o 62% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 3 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Edinburgh. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Edinburgh se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Edinburgh nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Edinburgh, Velké Británie je 1 515 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Edinburgh, Velké Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 973 Kč na den je o 36% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 20 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Edinburgh. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Edinburgh se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu luxusníauto v destinaci Edinburgh, Velké Británie je 2 080 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si luxusníauto v destinaci Edinburgh, Velké Británie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 189 Kč na den je o 43% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu luxusníauto je běžně o 42 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Edinburgh. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Edinburgh se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie luxusníauto v destinaci Edinburgh nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

468 Kč/den

27 červen–10 červenec
Citroen C3
Volkswagen Golf
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

517 Kč/den

27 červen–10 červenec
Volkswagen Golf

Rejstřík autopůjčoven Edinburgh

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Edinburgh, Skotsko

Arnold Clark

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

8,0

Value

10,0

DRIVALIA

3 autopůjčovny

National

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

9,5

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

8,0

Avis

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

9,4

Komfort

9,0

Celkové hodnocení

8,9

Vyzvednutí/odevzdání

9,2

Value

8,7

Alamo

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,7

Komfort

8,6

Celkové hodnocení

8,4

Vyzvednutí/odevzdání

8,3

Value

7,7

Enterprise Rent-A-Car

8 autopůjčoven
Přehled

Čistota

9,2

Komfort

8,8

Celkové hodnocení

8,2

Vyzvednutí/odevzdání

8,0

Value

7,4

Budget

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,4

Komfort

7,9

Celkové hodnocení

7,6

Vyzvednutí/odevzdání

7,9

Value

7,3

Sixt

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,7

Komfort

8,2

Celkové hodnocení

7,3

Vyzvednutí/odevzdání

7,3

Value

6,6

Pronájem auta v destinaci Edinburgh v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Edinburgh.

Nejoblíbenější autopůjčovna

GREEN MOTION

Oblíbené typy aut

Economy, Compact, Commercial Truck

Nejlevnější auto k pronájmu

628 Kč

Nejoblíbenější model

Class Commercial Truck
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Edinburgh na stránkách momondo je tento měsíc GREEN MOTION . Mezi další oblíbené autopůjčovny patří DRIVALIA a Arnold Clark.
Autopůjčovny v destinaci Edinburgh v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, Compact, Commercial Truck.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Edinburgh je 628 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 959 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Edinburgh je v posledních 7 dnech Class Commercial Truck. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Peugeot 208.

Pronajaté auto v destinaci Edinburgh – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Edinburgh a buďte připraveni na další cestu

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Edinburgh, Skotsko účtován poplatek?

U pronájmu auta v destinaci Edinburgh od oblíbené autopůjčovny, jako je Europcar, GREEN MOTION a Arnold Clark bude většinou k dispozici zrušení rezervace zdarma. Ačkoliv společnost momondo nemá žádnou kontrolu nad podmínkami zrušení pronájmu aut v destinaci Edinburgh, můžeme vám pomoct najít to nejlevnější auto k pronájmu pro vaši nadcházející cestu.

Jaký druh auta si pronajmout v destinaci Edinburgh v měsíci červenec?

Většina cestovatelů si při návštěvě destinace Edinburgh v měsíci červenec zvolí pronájem auta ve standardní třídě. V měsíci červenec je zde průměrná teplota 15 °C a srážky okolo 60 mm a auto ve standardní třídě si s těmito podmínkami hravě poradí. Jedná se o ideální auto k pronájmu na mokré silnice a teploty nad nulou. Pronájem vozu v kategorii Standard v destinaci Edinburgh vás přijde v průměru na 1 974 Kč/den.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Edinburgh, Skotsko?

Nejvyšší povolená rychlost pro jízdu městem Edinburgh je 50 km/h. Tato rychlost se také může vztahovat na okolní města a městské části. Povolená rychlost mimo obec v okolí města Edinburgh je 100 km/h a pro dálnice je to 115 km/h. Tyto limity se mohou měnit, sledujte tedy prosím silniční značení.

Které autopůjčovny nabízejí in Edinburgh pronájem vozu Nissan Qashqai?

Jaké je v destinaci Edinburgh, Velká Británie v měsíci červen počasí?

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Edinburgh v měsíci červen, můžete očekávat teplotu okolo 13 °C a srážky přibližně 50 mm. Tyto informace mohou být s ohledem na pronájem auta užitečné.

Je počasí ve městě Edinburgh podobné jako ve zbytku regionu Skotsko?

Plánujete-li si ve městě Edinburgh pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci červen se v regionu Skotsko většinou pohybuje okolo 13 °C a jsou možné srážky okolo 50,3 mm.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Edinburgh?

Ceny pro aut v destinaci Edinburgh jsou aktualizovány denně.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Edinburghvyhledává?

Od měsíce června 2024, si lze pro aut v destinaci Edinburgh vybírat z 102 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Edinburgh?

V různých zemí, včetně destinace Edinburgh, se minimální věk řidiče může lišit. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, je-li vám alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady autopůjčovny, u které pronájem zvažujete.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Edinburgh?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Edinburgh musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Edinburgh použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Edinburgh použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Edinburgh?

Poté, co vyhledáte pronájmy aut v destinaci Edinburgh, vám stránky momondo zobrazí příslušné výsledky a umožní vám najít ty nejlepší nabídky prostřednictvím filtrů. Díky nim můžete vyhledávání zúžit podle typu vozu, ceny, autopůjčovny a různých podmínek, které se na pronájem auta mohou vztahovat.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Edinburgh se zrušením rezervace zdarma?

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Edinburgh se zrušením rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Edinburgh auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Edinburgh.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Edinburgh, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci Edinburgh.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Edinburgh s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Edinburgh s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Edinburgh

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
čt 20/6
poledne
čt 27/6
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Edinburgh