Pronájmy aut Los Angeles, Kalifornie

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Los Angeles, Kalifornie? Vyhledávejte právě zde!

Los Angeles, CA, Spojené státy
30 březen — 6 duben
Stejné místo odevzdání
Los Angeles, CA, Spojené státy
čt 30/3
poledne
čt 6/4
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Nabídky pronájmu aut Los Angeles, Kalifornie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Los Angeles

Auta Malý vůz

956 Kč - 2 039 Kč

Všechny typy aut

1 126 Kč - 2 084 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 365 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je prosince. Cena pouhých 956 Kč na den je o 31% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 14 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 448 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je února. Cena pouhých 722 Kč na den je o 51% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 9 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 637 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je září. Cena pouhých 1 150 Kč na den je o 30% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 4 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 311 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je března. Cena pouhých 972 Kč na den je o 26% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 18 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Dodávka v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 357 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Dodávka v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 961 Kč na den je o 30% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Dodávka je běžně o 15 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Kabriolet v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 665 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Kabriolet v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 091 Kč na den je o 35% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Kabriolet je běžně o 5 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Los Angeles

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Los Angeles, Kalifornie

Sixt

5 autopůjčoven
Přehled

Čistota

8,1

Komfort

8,0

Celkové hodnocení

7,7

Vyzvednutí/odevzdání

7,5

Value

7,5

Enterprise

32 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,6

Komfort

7,6

Celkové hodnocení

7,2

Vyzvednutí/odevzdání

7,1

Value

7,2

Avis

14 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,9

Komfort

6,8

Celkové hodnocení

6,0

Vyzvednutí/odevzdání

6,1

Value

6,2

Thrifty

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,0

Komfort

6,9

Celkové hodnocení

6,1

Vyzvednutí/odevzdání

5,9

Value

6,5

Midway

9 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,0

Komfort

6,7

Celkové hodnocení

6,1

Vyzvednutí/odevzdání

5,7

Value

6,5

Hertz

27 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,7

Komfort

6,7

Celkové hodnocení

5,9

Vyzvednutí/odevzdání

5,7

Value

6,2

Dollar

5 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,9

Komfort

6,7

Celkové hodnocení

5,8

Vyzvednutí/odevzdání

5,7

Value

6,3

Budget

13 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,6

Komfort

6,7

Celkové hodnocení

5,8

Vyzvednutí/odevzdání

5,7

Value

5,8

Pronájem auta v destinaci Los Angeles v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Los Angeles.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Alamo

Oblíbené typy aut

SUV, Intermediate, Standard

Nejlevnější auto k pronájmu

943 Kč

Nejoblíbenější model

Chrysler Pacifica
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Los Angeles na stránkách momondo je tento měsíc Alamo. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří Thrifty a Budget.
Autopůjčovny v destinaci Los Angeles v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: SUV, Intermediate, Standard.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles je 943 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 1 428 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Los Angeles je v posledních 7 dnech Chrysler Pacifica. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Ford Mustang Convertible.

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Los Angeles vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Venice Beach26,2 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Los Angeles

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Los Angeles

Pronajaté auto v destinaci Los Angeles – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Los Angeles a buďte připraveni na další cestu

Za pronájem auta na víkend v destinaci Los Angeles duben je průměrná cena 755 Kč, ale levnější nabídky začínají už od 755 Kč. Pokud pronájem prodloužíte o sedm dní, cenové rozmezí se bude pohybovat od circa 1 316 Kč do 1 445 Kč.

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Los Angeles lze obecně najít se společností Thrifty. Při rezervaci se společností Thrifty můžete najít auta k pronájmu už od 676 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles je 1 162 Kč/den.


Kategorie aut, které jsou v destinaci Los Angeles oblíbené

Pronajměte si jednu z těchto oblíbených kategorií aut v destinaci Los Angeles

Pronájem aut ve čtvrtích města Los Angeles

Potřebujete auto k pronájmu v konkrétní oblasti města Los Angeles?

Objevte více pronájmů aut Kalifornie

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Kalifornie

Začněte plánovat cestu na Los Angeles


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Los Angeles použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Los Angeles prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.