Pronájmy aut Los Angeles, Kalifornie

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Los Angeles, Kalifornie? Vyhledávejte právě zde!

Los Angeles, CA, Spojené státy
25 srpen — 1 září
Stejné místo odevzdání
Los Angeles, CA, Spojené státy
čt 25/8
poledne
čt 1/9
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Los Angeles, Kalifornie

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Los Angeles, Kalifornie
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

78 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C3
Mercedes-Benz GLC
nebo podobný – SUV standardní
Až 5 pasažérů

109 Kč/den

16 září–18 září
Mercedes-Benz GLC
Skoda Superb
nebo podobný – Standard
Až 5 pasažérů

113 Kč/den

16 září–18 září
Skoda Superb
Mercedes-Benz E-Class
nebo podobný – Luxusní
Až 5 pasažérů

115 Kč/den

16 září–18 září
Mercedes-Benz E-Class
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

95 Kč/den

16 září–18 září
Kia Sportage
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

74 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C4

Nabídky pronájmu aut Los Angeles, Kalifornie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Los Angeles

Auta Malý vůz

614 Kč - 2 521 Kč

Všechny typy aut

792 Kč - 3 023 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 111 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je prosince. Cena pouhých 614 Kč na den je o 45% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 40 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Los Angeles nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 669 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je února. Cena pouhých 792 Kč na den je o 53% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 9 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Los Angeles nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 564 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 054 Kč na den je o 33% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 15 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 376 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je března. Cena pouhých 740 Kč na den je o 47% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 25 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Los Angeles nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Dodávka v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 224 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Dodávka v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 054 Kč na den je o 14% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Dodávka je běžně o 34 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Kabriolet v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 478 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Kabriolet v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 197 Kč na den je o 20% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Kabriolet je běžně o 20 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

78 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

74 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C4

Rejstřík autopůjčoven Los Angeles

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Los Angeles, Kalifornie
32 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,9

Komfort

6,8

Celkové hodnocení

6,5

Vyzvednutí/odevzdání

6,5

Value

6,6
4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

7,0

Komfort

6,9

Celkové hodnocení

6,2

Vyzvednutí/odevzdání

6,1

Value

6,1
9 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,5

Komfort

6,1

Celkové hodnocení

5,3

Vyzvednutí/odevzdání

4,9

Value

5,8
27 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,1

Komfort

6,1

Celkové hodnocení

5,0

Vyzvednutí/odevzdání

4,8

Value

5,4
14 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,3

Komfort

6,0

Celkové hodnocení

4,8

Vyzvednutí/odevzdání

5,0

Value

5,2
13 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,1

Komfort

6,2

Celkové hodnocení

4,8

Vyzvednutí/odevzdání

4,9

Value

4,9
3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

5,8

Komfort

5,6

Celkové hodnocení

4,4

Vyzvednutí/odevzdání

4,2

Value

5,1
2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

4,8

Komfort

4,9

Celkové hodnocení

4,1

Vyzvednutí/odevzdání

4,5

Value

4,9

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Los Angeles vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Venice Beach26,2 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Los Angeles

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Los Angeles

Pronajaté auto v destinaci Los Angeles – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Los Angeles a buďte připraveni na další cestu

Pronajímáte-li si auto, můžete očekávat, že většina autopůjčoven v destinaci Los Angeles neuplatňuje poplatek za zrušení rezervace. Berte prosím na vědomí, že společnost momondo tyto podmínky zrušení rezervace nenastavuje, ale můžeme vám pomoct nalézt skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Los Angeles.

V destinaci Los Angeles se v průběhu měsíce září teplota pohybuje okolo 20 °C – to jsou ideální podmínky k pronájmu kabrioletu. Srážky se v destinaci Los Angeles v měsíci září v průměru pohybují pouze okolo 12 mm, kabriolet vám tedy umožní si při průjezdu městem plně užívat turistických atrakcí. Nezapomeňte před cestou pro jistotu zkontrolovat předpověď počasí. Pronájem vozu v kategorii Kabriolet v destinaci Los Angeles vás přijde v průměru na 1 958 Kč/den.

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Los Angeles je 40 km/h. Tato rychlost se také vztahuje na přilehlá města a jiná městská centra. Nejvyšší povolená rychlost v předměstí města Los Angeles je 120 km/h a na dálnici je to 120 km/h. Pokud si plánujete pronajmout auto v destinaci Los Angeles, berte prosím na vědomí, že tyto limity jsou přísně hlídány.

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Los Angeles v měsíci srpen, můžete očekávat teplotu okolo 23 °C a srážky přibližně 1 mm. Tyto informace mohou být s ohledem na pronájem auta užitečné.

Plánujete-li si ve městě Los Angeles pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci srpen se v regionu Kalifornie většinou pohybuje okolo 22 °C a jsou možné srážky okolo 1,4 mm.


Kategorie aut, které jsou v destinaci Los Angeles oblíbené

Pronajměte si jednu z těchto oblíbených kategorií aut v destinaci Los Angeles

Objevte více pronájmů aut v destinaci Spojených států

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Spojených států

Začněte plánovat cestu na Los Angeles


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Los Angeles použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Los Angeles prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Ano, ať už se jedná o pronájem aut v destinaci Los Angeles nebo jinde, stránky momondo vám umožní filtrovat výsledky konkrétně podle možnosti zrušení rezervace zdarma.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Los Angeles, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Los Angeles s možností důkladnější dezinfekce.

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Los Angeles s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.