Pronájem aut Los Angeles, Kalifornie

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Los Angeles, Kalifornie? Vyhledávejte právě zde!

Los Angeles, CA, Spojené státy
5 prosinec — 12 prosinec
Los Angeles, CA, Spojené státy
út 5/12
poledne
út 12/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Los Angeles

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Los Angeles

Která autopůjčovna je v destinaci Los Angeles nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Los Angeles lze obecně najít se společností Fox. Při rezervaci se společností Fox můžete najít auta k pronájmu už od 628 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles je 944 Kč/den.

Která autopůjčovna má v destinaci Los Angeles nejvíce poboček?

Enterprise Rent-A-Car má z  autopůjčoven v destinaci Los Angeles nejvíce poboček. Najdete zde autopůjčoven.

Jaké auto si většina lidí in Los Angeles pronajímá?

Pronájem vozu Ford Mustang Convertibleza průměrnou cenu 2 111 Kč/den (a už od pouhých 1 635 Kč/den) je in Los Angeles nejoblíbenější volnou. Pronájem vozu Chrysler Pacifica za průměrnou cenu 1 465 Kč/den (1 220 Kč/den, najdete-li levnou nabídku)je in Los Angeles další populární volbou.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Los Angeles, Kalifornie

Najděte skvělé nabídky oblíbených druhů aut k pronájmu Los Angeles, Kalifornie
Ekonomická třída1 414 Kč/den
Nižší střední třída1 418 Kč/den
Střední třída1 333 Kč/den
Standard1 566 Kč/den
Vyšší střední třída1 374 Kč/den
Mini dodávka1 741 Kč/den
SUV vyšší střední třídy2 206 Kč/den
Kabriolet2 243 Kč/den
SUV střední třídy1 130 Kč/den
SUV standardní1 333 Kč/den
SUV nižší střední třídy1 672 Kč/den
Nejlepší sazby nalezené uživateli momondo za posledních 48 hodin

Nabídky pronájmu aut Los Angeles, Kalifornie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Los Angeles

Malý vůz cars

1 015 Kč - 2 064 Kč

Všechny typy aut

1 156 Kč - 1 962 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 303 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je prosince. Cena pouhých 1 015 Kč na den je o 23% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 18 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůz car v destinaci Los Angeles nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 460 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je února. Cena pouhých 1 003 Kč na den je o 32% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 8 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůz car v destinaci Los Angeles nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 633 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je října. Cena pouhých 1 196 Kč na den je o 27% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 4 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie velký vůz car v destinaci Los Angeles nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 347 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je března. Cena pouhých 1 191 Kč na den je o 12% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 15 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Los Angeles nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 522 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 973 Kč na den je o 37% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 4 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Los Angeles, Spojených států je 1 930 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Los Angeles, Spojených států pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 104 Kč na den je o 43% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 19 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Los Angeles. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Los Angeles se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

1 414 Kč/den

26 prosinec–14 leden
Opel Corsa
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

1 418 Kč/den

23 prosinec–7 leden
Citroen C4

Rejstřík autopůjčoven Los Angeles

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Los Angeles, Kalifornie

Enterprise Rent-A-Car

32 autopůjčoven
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

8,0

Celkové hodnocení

7,7

Vyzvednutí/odevzdání

7,6

Value

7,7

Sixt

5 autopůjčoven
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

7,9

Celkové hodnocení

7,5

Vyzvednutí/odevzdání

7,4

Value

7,3

Midway

9 autopůjčoven
Přehled

Čistota

7,1

Komfort

6,9

Celkové hodnocení

6,2

Vyzvednutí/odevzdání

5,8

Value

6,7

Avis

14 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,9

Komfort

6,8

Celkové hodnocení

5,9

Vyzvednutí/odevzdání

6,0

Value

6,1

Hertz

29 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,6

Komfort

6,5

Celkové hodnocení

5,7

Vyzvednutí/odevzdání

5,6

Value

6,0

Budget

13 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,6

Komfort

6,7

Celkové hodnocení

5,6

Vyzvednutí/odevzdání

5,6

Value

5,7

Thrifty

6 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,6

Komfort

6,5

Celkové hodnocení

5,6

Vyzvednutí/odevzdání

5,3

Value

6,0

Dollar

5 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,4

Komfort

6,2

Celkové hodnocení

5,0

Vyzvednutí/odevzdání

4,8

Value

5,5

Pronájem auta v destinaci Los Angeles v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Los Angeles.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Sixt

Oblíbené typy aut

Intermediate, SUV, Economy

Nejlevnější auto k pronájmu

760 Kč

Nejoblíbenější model

Ford Mustang Convertible
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Los Angeles na stránkách momondo je tento měsíc Sixt. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří Fox a Alamo.
Autopůjčovny v destinaci Los Angeles v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Intermediate, SUV, Economy.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Los Angeles je 760 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 972 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Los Angeles je v posledních 7 dnech Ford Mustang Convertible. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Chrysler Pacifica.

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Los Angeles vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Venice Beach26,2 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Los Angeles

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Los Angeles

Pronajaté auto v destinaci Los Angeles – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Los Angeles a buďte připraveni na další cestu

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Los Angeles, Kalifornie účtován poplatek?

Pronajímáte-li si auto, můžete očekávat, že většina autopůjčoven v destinaci Los Angeles neuplatňuje poplatek za zrušení rezervace. Berte prosím na vědomí, že společnost momondo tyto podmínky zrušení rezervace nenastavuje, ale můžeme vám pomoct nalézt skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Los Angeles.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Los Angeles, Kalifornie?

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Los Angeles je 40 km/h. Tato rychlost se také vztahuje na přilehlá města a jiná městská centra. Nejvyšší povolená rychlost v předměstí města Los Angeles je 120 km/h a na dálnici je to 120 km/h. Pokud si plánujete pronajmout auto v destinaci Los Angeles, berte prosím na vědomí, že tyto limity jsou přísně hlídány.

Které autopůjčovny nabízejí in Los Angeles pronájem vozu Kia Sportage?

Jaké je v destinaci Los Angeles, CA v měsíci listopad počasí?

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Los Angeles v měsíci listopad, můžete očekávat teplotu okolo 17 °C a srážky přibližně 32 mm. Tyto informace mohou být s ohledem na pronájem auta užitečné.

Je počasí ve městě Los Angeles podobné jako ve zbytku regionu Kalifornie?

Plánujete-li si ve městě Los Angeles pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci listopad se v regionu Kalifornie většinou pohybuje okolo 15 °C a jsou možné srážky okolo 39,1 mm.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Los Angeles?

Ceny pro aut v destinaci Los Angeles se denně aktualizují.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Los Angelesvyhledává?

Od měsíce listopadu 2023, si lze pro aut v destinaci Los Angeles vybírat z 201 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Los Angeles?

Požadavky na věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Los Angeles, liší. V řadě zemí EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Pokud jste nedosáhli 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Los Angeles?

K pronájmu auta v destinaci Los Angeles musí mít všichni řidiči kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout také důkaz o zpáteční cestě a informace o ubytování v době pobytu. Doporučujeme, abyste si informace zkontrolovali u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Los Angeles použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Los Angeles použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Los Angeles?

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Los Angeles prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Los Angeles se zrušením rezervace zdarma?

Ano, ať už se jedná o pronájem aut v destinaci Los Angeles nebo jinde, stránky momondo vám umožní filtrovat výsledky konkrétně podle možnosti zrušení rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Los Angeles auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Los Angeles, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Los Angeles, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Los Angeles s možností důkladnější dezinfekce.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Los Angeles s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Los Angeles s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Los Angeles

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.