Pronájmy aut Praha, Hlavní město Praha

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Praha, Hlavní město Praha? Vyhledávejte právě zde!

Praha, Hlavní město Praha, Česká republika
19 srpen — 26 srpen
Stejné místo odevzdání
Praha, Hlavní město Praha, Česká republika
pá 19/8
poledne
pá 26/8
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Praha, Hlavní město Praha

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Praha, Hlavní město Praha
Mercedes-Benz GLC
nebo podobný – SUV standardní
Až 5 pasažérů

56 Kč/den

3 září–11 září
Mercedes-Benz GLC
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

27 Kč/den

3 září–11 září
Skoda Octavia
Skoda Superb
nebo podobný – Standard
Až 5 pasažérů

71 Kč/den

10 září–12 září
Skoda Superb
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

23 Kč/den

3 září–11 září
Citroen C3
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

35 Kč/den

3 září–11 září
Kia Cee'd SW
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

52 Kč/den

3 září–11 září
Kia Sportage
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

33 Kč/den

1 září–30 září
Citroen C4
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

44 Kč/den

3 září–11 září
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

34 Kč/den

1 září–30 září
Citroen C3

Nabídky pronájmu aut Praha, Hlavní město Praha nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Praha

Auta Malý vůz

234 Kč - 2 511 Kč

Všechny typy aut

379 Kč - 18 528 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Praha, České republiky je 897 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Praha, České republiky pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 234 Kč na den je o 74% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 70 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Praha. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Praha se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Praha nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Praha, České republiky je 2 046 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Praha, České republiky pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 525 Kč na den je o 75% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 31 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Praha. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Praha se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Praha nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Praha, České republiky je 5 663 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Praha, České republiky pronajmout, je října. Cena pouhých 1 681 Kč na den je o 71% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 49 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Praha. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Praha se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Praha, České republiky je 1 798 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Praha, České republiky pronajmout, je března. Cena pouhých 854 Kč na den je o 53% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 39 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Praha. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Praha se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Praha nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Dodávka v destinaci Praha, České republiky je 1 886 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Dodávka v destinaci Praha, České republiky pronajmout, je března. Cena pouhých 2 028 Kč na den je o 0% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Dodávka je běžně o 36 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Praha. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Praha se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

23 Kč/den

3 září–11 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

30 Kč/den

1 září–30 září
Citroen C4

Rejstřík autopůjčoven Praha

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Praha, Hlavní město Praha
3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

10,0

Komfort

10,0

Celkové hodnocení

10,0

Vyzvednutí/odevzdání

10,0

Value

10,0
2 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,4

Komfort

4,9

Celkové hodnocení

6,4

Vyzvednutí/odevzdání

4,9

Value

6,4
4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

2,0

Komfort

2,0

Celkové hodnocení

2,0

Vyzvednutí/odevzdání

2,0

Value

2,0
6 autopůjčoven
5 autopůjčoven
3 autopůjčovny
3 autopůjčovny
3 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Praha v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Praha.

Nejoblíbenější autopůjčovna

Rent Plus

Oblíbené typy aut

Economy, Intermediate, Compact

Nejlevnější auto k pronájmu

932 Kč

Nejoblíbenější model

Skoda Fabia Combi
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Praha na stránkách momondo je tento měsíc Rent Plus. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří CarWiz a Global Rent A Car.
Autopůjčovny v destinaci Praha v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, Intermediate, Compact.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Praha je 932 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 1 669 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Praha je v posledních 7 dnech Skoda Fabia Combi. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Volkswagen Golf.

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Praha vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Riegrovy sady12,9 km

Nedaleké turistické atrakce:

Riegrovy sady92,9 km

Nedaleké turistické atrakce:

Riegrovy sady109,5 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Praha

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Praha

Pronajaté auto v destinaci Praha – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Praha a buďte připraveni na další cestu

801 Kč je cena víkendového pronájmu auta v destinaci Praha září, levné nabídky začínají už od 780 Kč. Nejnižší cena za týdenní pronájem byla 696 Kč, další nabídky se pohybovaly okolo 696 Kč.

Nejlevnější autopůjčovna v destinaci Praha je Rent Plus, průměrná denní sazba v jejích 2 pobočkách v destinaci Praha je 988 Kč. Nejlevnější nabídka autopůjčovny Rent Plus v destinaci Praha, kterou uživatelé stránek momondo našli, je 696 Kč.

Pronajímáte-li si auto, můžete očekávat, že většina autopůjčoven v destinaci Praha neuplatňuje poplatek za zrušení rezervace. Berte prosím na vědomí, že společnost momondo tyto podmínky zrušení rezervace nenastavuje, ale můžeme vám pomoct nalézt skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Praha.

Většina cestovatelů si při návštěvě destinace Praha v měsíci září zvolí pronájem auta ve standardní třídě. V měsíci září je zde průměrná teplota 8 °C a srážky okolo 30 mm a auto ve standardní třídě si s těmito podmínkami hravě poradí. Jedná se o ideální auto k pronájmu na mokré silnice a teploty nad nulou. Pronájem vozu v kategorii Standard v destinaci Praha vás přijde v průměru na 3 422 Kč/den.

Autopůjčovna Rent Plus má v destinaci Praha, Česká republika nejvíce poboček. V jejích 2 pobočkách můžete v destinaci Praha, Česká republika očekávat denní sazbu 988 Kč.

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Praha je 50 km/h. Tato rychlost se také vztahuje na přilehlá města a jiná městská centra. Nejvyšší povolená rychlost v předměstí města Praha je 90 km/h a na dálnici je to 130 km/h. Pokud si plánujete pronajmout auto v destinaci Praha, berte prosím na vědomí, že tyto limity jsou přísně hlídány.

Během měsíce srpen se průměrná teplota v destinaci Praha pohybuje okolo 17 °C a lze očekávat srážky okolo 60 mm. Tyto informace mohou být pro cestovatele, kteří si plánují v destinaci Praha pronajmout auto, užitečné.

Plánujete-li si ve městě Praha pronajmout auto a cestovat po okolí, je dobré vědět, že teplota v měsíci srpen se v regionu Hlavní město Praha většinou pohybuje okolo 17 °C a jsou možné srážky okolo 60 mm.


Auta k pronájmu na oblíbených letištích v blízkosti destinace Praha

Pronajměte si auto na jednom z těchto oblíbených letišť v blízkosti destinace Praha

Kategorie aut, které jsou v destinaci Praha oblíbené

Pronajměte si jednu z těchto oblíbených kategorií aut v destinaci Praha

Začněte plánovat cestu na Praha


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Praha použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vám nabídne širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat. Vyhledáváme totiž na tisících stránek autopůjčoven, abyste si mohli vybrat to nejlepší auto pro vaši cestu.

Stránky momondo vám umožní najít tu nejlepší nabídku pronájmu auta v destinaci Praha prostřednictvím užitečných filtrů, díky kterým výsledky vyhledávání zúžit. Tyto filtry mimo jiné zahrnují: cenu, typ vozu, autopůjčovnu a konkrétní podmínky, které vám budou vyhovovat.

Ano, ať už se jedná o pronájem aut v destinaci Praha nebo jinde, stránky momondo vám umožní filtrovat výsledky konkrétně podle možnosti zrušení rezervace zdarma.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Praha, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, stránky momondo vám zobrazí nabídky, které zahrnují důkladnější dezinfekci aut k pronájmu v destinaci Praha.

Rozhodně ano. Nabídky aut k pronájmu v destinaci Praha můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.