Najděte levné letenky Praha

pá 19/10
pá 26/10
Any month
Porovnat s: momondo |

Jaký je nejlepší termín letu Praha?

Ideální čas na nákup letenek je 56 dní před odletem, v tuto dobu je nejvyšší pravděpodobnost, že ceny letenek budou nejnižší. Naopak nejvyšší ceny letenek jsou obvykle v den odletu.

Jestliže chcete na letenkách ušetřit, měli byste si naplánovat Váš let na úterý, nejdražším dnem v týdnu je pak sobota.

Přemýšlíte-li jaký denní čas je nejlepší, v podvečer jsou lety obvykle levnější než ráno. Čas příletu vždy závisí na Vaší destinaci, nemůžeme Vám tak bohužel říct, jestli získáte nebo ztratíte čas, ale odlet v podvečer Vám alespoň může ušetřit nějaké peníze.


Které aerolinky létají do destinace Praha?

Ačkoliv jsou nízkonákladové společnosti nejlevnější, nezapomínejte, že ceny obvykle nezahrnují zapsaná zavazadla, jídlo či nápoje. Podívejte se na cenový odhad dodatečných poplatků na stráce s výsledky Vašeho vyhledávání a udělejte si představu o tom, kolik penež navíc můžete zaplatit.


Letiště v okolí města Praha

Níže najdete všechna letiště v okolí města Praha a jejich vzdálenost od centra města
Praha Letiště Václava Havla
11 km od centra

Pár informací o Praha

Čas, měna a nezbytnosti — zjistěte místní čas a udělejte si představu o tom, kolik peněz utratíte za nezbytnosti v destinaci Praha
Místní čas
Měna
česká koruna
Pivo
Místní pivo (0,5 litru)
15 CZK
Jídlo
Levnější restaurace
131 CZK
Veřejná doprava
jednosměrný lístek
23 CZK

Začněte plánovat cestu do destinace Praha

*Ceny letenek do destinace Praha Letiště Václava Havla jsou založeny na cenách za letenky v ekonomické třídě, nalezených uživateli stránek momondo během vyhledávání za posledních 72 hodin. Tyto ceny již nemusí být k dispozici.