Najděte levné lety do Liberia

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Liberia

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Liberia a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Liberia je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Liberia za 1 476 Kč/osobu, což je o 94 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Liberia. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Liberia z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Liberia?

Délka letu Česká republika–Liberia se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště San José Mezinárodní letiště Juan Santamaria (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 15hod 30min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Liberia je let Brno Letiště Tuřany–San José Mezinárodní letiště Juan Santamaria, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Liberia

Najděte nejlevnější lety na letiště Liberia z města či letiště blízko vás
Praha
San José, San José Province

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Liberia

Praha (PRG) – San José, San José Province (SJO)

Lety Praha - Liberia jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště San José Mezinárodní letiště Juan Santamaria. Průměrná cena je 23 383 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Liberia

Jako další možné letiště pro let do destinace Liberia lze také zvážit letiště Letiště Tamarindo, Letiště Nosara Beach, La Fortuna Letiště Fortuna, Letiště Tambor nebo San José Mezinárodní letiště Juan Santamaria.

Pro letiště Letiště Liberia můžete najít nabídky v průměru za 23 831 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Liberia

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Liberia

Které letecké společnosti létají do destinace Liberia?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Liberia

Které letecké společnosti létají do destinace Liberia?

Na základě našich dat jsou KLM, Air France, United Airlines a Air Canada nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Liberia. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety KLM do destinace Liberia

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Liberia, je KLM. Do této destinace provozuje každý týden 7 letů. Většina z nich odlétá z letiště Atlanta Hartsfield Jackson Mezinárodní letiště a nejvýhodnější nabídka od společnosti KLM je za 16 784 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Liberia, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti KLM udělili hodnocení 7,5, a to na základě 175 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Liberia


Lety do ostatních měst Kostarika

Odezněla vaše láska pro destinaci Liberia? Podívejte se na letenky do dalších měst Kostarika

Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Liberia.

Lety do destinace Liberia s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Liberia. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Liberia, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Liberia a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.