Najděte levné lety do Liberia

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 27/3
po 3/4

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Liberia

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Liberia a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Liberia je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Liberia za 1 386 Kč/osobu, což je o 93 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Liberia. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Liberia z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Který den je pro let do destinace Liberia nejlevnější?

Podle našich dat je pátek nejméně drahým dnem pro let do destinace Liberia. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 21 443 Kč. Pokud je dnem vašeho odletu středa, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Liberia okolo 28 668 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Liberia nejlevnější?

Nejlepší denní doba pro lety do destinace Liberia je v poledne. Lety v této denní době lze zakoupit už za pouhých 24 941 Kč. Pokuste se vyhnout nákupu letenek odpoledne, protože stojí okolo 26 396 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Jak dlouho trvá let do destinace Liberia?

Délka letu Česká republika–Liberia se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště San José Mezinárodní letiště Juan Santamaria (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 14hod 10min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Liberia je let Brno Letiště Tuřany–San José Mezinárodní letiště Juan Santamaria, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Liberia

Najděte nejlevnější lety na letiště Liberia z města či letiště blízko vás
Praha
San José, San José Province

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Liberia

Praha (PRG) – San José, San José Province (SJO)

Lety Praha - Liberia jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště San José Mezinárodní letiště Juan Santamaria. Průměrná cena je 23 245 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Liberia

Jako další možné letiště pro let do destinace Liberia lze také zvážit Letiště Tamarindo, Letiště Nosara Beach, La Fortuna Letiště Fortuna, Letiště Tambor nebo San José Mezinárodní letiště Juan Santamaria.

Pro letiště Letiště Liberia můžete najít nabídky v průměru za 18 616 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Liberia

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Liberia

Které letecké společnosti létají do destinace Liberia?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Liberia

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Liberia, je KLM. Do této destinace provozuje každý týden 8 letů. Většina z nich odlétá z letiště Atlanta Hartsfield Jackson Mezinárodní letiště a nejvýhodnější nabídka od společnosti KLM je za 17 362 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Liberia, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti KLM udělili hodnocení 7,5, a to na základě 181 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Liberia


Lety do ostatních měst Kostarika

Liberia už vás neláká? Podívejte se na letenky do dalších měst Kostarika

Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Liberia.

Lety do destinace Liberia s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.