Najděte levné lety do Chicaga

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
čt 2/2
čt 9/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Chicaga

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Chicaga

Nejlepší cena jednosměrné letenky

6 196 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

11 780 Kč

Nejkratší doba letu

13hod 55min

Dopravce:

13 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Chicago za posledních 72 hodin je 6 196 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště O'Hare Chicago).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Chicago za posledních 72 hodin je 11 780 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště O'Hare Chicago).
Nejrychlejší let Česká republika–Chicago trvá 13hod 55min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště O'Hare Chicago).
Do destinace Chicago nabízí lety 13 leteckých společností, včetně American Airlines, British Airways a Air Canada.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Chicago

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Chicago a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Chicago nejlevnější?

únor je další skvělou volbou pro cestu do destinace Chicago, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 11 626 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Chicago nejlevnější?

Podle našich dat je sobota nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Chicago. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (sobota), stála 12 056 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Pokud je dnem vašeho odletu neděle, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Chicago okolo 13 923 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Chicago nejlevnější?

Podle našich dat je ráno nejlevnějším časem během dne pro lety do destinace Chicago ráno. Uživatelé stránek momondo našli lety, Česká republika – Chicago, s odletem ráno, za pouhých 12 288 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou měnit v závislosti na vámi zvolené letecké společnosti a na roční době. Pokuste se vyhnout nákupu letenek večer, protože stojí okolo 13 454 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Jak dlouho trvá let do destinace Chicago?

Délka letu na trase Česká republika–Chicago zabere v průměru 11hod 15min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště O'Hare Chicago (nejoblíbenější letiště v destinaci Chicago) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Letiště O'Hare Chicago, potom je délka letu přibližně .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Chicago?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Chicago přibližně 35 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 13 267 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Chicago

Najděte nejlevnější lety na letiště Chicago z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště O'Hare Chicago

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Chicago

Praha (PRG) – Letiště O'Hare Chicago (ORD)

Lety Praha - Chicago jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště O'Hare Chicago. Průměrná cena je 13 140 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CHICAGOlistopadO 15 % levnějšíLet Praha - Chicago stojí v měsíci listopad v průměru jen 11 298 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CHICAGOsrpenO 30% dražšíCena letů Praha - Chicago je v měsíci srpen přibližně 17 275 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CHICAGOčervenecO 496 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Chicago více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Chicaga

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Chicago není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Chicago, zvažte možnost letu na letiště Letiště O'Hare Chicago (26 km od centra města Chicago) nebo Letiště Chicago Greater Rockford (126 km od centra města Chicago).

Ano, poletíte-li na letiště Chicago Mezinárodní letiště Midway v destinaci Chicago, což je nejbližší dostupné letiště od čtvrti Lincoln Park (vzdálené 16,9 km).


Nabídky letenek do destinace Chicago na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Chicago, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Chicago

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Chicago

Které letecké společnosti létají do destinace Chicago?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Chicago

Které letecké společnosti létají do destinace Chicago?

Pro let na trase Česká republika–Chicago si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Lufthansa, LOT, British Airways nebo SWISS. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety LOT do destinace Chicago

LOT nabízí přibližně 7 letů do destinace Chicago týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Atlanta Hartsfield Jackson Mezinárodní letiště a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti LOT přijde na 10 271 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Chicago). Uživatelé společnosti LOT udělili hodnocení 7,2/10 v rámci více než 210 recenzí na stránkách momondo.

Lety Lufthansa do destinace Chicago

Lufthansa (7,1/10, 497 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Chicago také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Letiště Václav Havel začínají už od 10 744 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Chicago nabízí v průměru 19 Lufthansa letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Letiště nedaleko Chicago

Níže naleznete všechna letiště ve městě Chicago spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Chicago

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Chicago za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Chicago
Nejkratší doba letu11hod 15min
Nejlevnější cena11 145 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Chicago


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano, Všechny lety do destinace Chicago lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Chicago vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Chicago, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Chicago a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.