Najděte levné lety na letiště Lisabon-Portela

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Lisabon-Portela

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Lisabon-Portela

Nejlepší cena jednosměrné letenky

978 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 311 Kč

Nejkratší doba letu

6hod 45min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Lisabon za posledních 72 hodin je 978 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Lisabon Letiště Lisabon-Portela).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Lisabon za posledních 72 hodin je 2 311 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Lisabon Letiště Lisabon-Portela).
Nejrychlejší let Česká republika–Lisabon trvá 6hod 45min (Praha Letiště Václav Havel–Lisabon Letiště Lisabon-Portela).
Do destinace Lisabon nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Ryanair, easyJet a Wizz Air.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Lisabon

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Lisabon a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Lisabon nejlevnější?

únor bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Lisabon. Většina letenek se pohybuje okolo 3 044 Kč. Pokud nejste do destinace Lisabon schopni cestovat v měsíci únor, pak lety v měsíci březen jsou také levné. Ceny v tomto měsíci se na stránkách momondo se pohybují okolo 4 378 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Lisabon nejlevnější?

Podle našich dat je pondělí nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Lisabon. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (pondělí), stála 5 481 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není neděle, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Lisabon s odletem v tento den (neděle) 6 271 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Lisabon nejlevnější?

Podle našich dat jsou lety Česká republika – Lisabon většinou nejlevnější, pokud je odlet odpoledne. Naši uživatelé našli lety do destinace Lisabon, které jsou odpoledne, už od 5 239 Kč. Pokuste se vyhnout nákupu letenek v poledne, protože stojí okolo 6 145 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Jak dlouho trvá let do destinace Lisabon?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Lisabon (Lisabon Letiště Lisabon-Portela), můžete očekávat délku letu v průměru 3hod 35min v prvním případě a v druhém případě.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Lisabon?

Nejlepší doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Lisabon ze země Česká republika je 60 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují okolo 5 594 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Lisabon

Najděte nejlevnější lety na letiště Lisabon z města či letiště blízko vás
Praha
Lisabon

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Lisabon

Praha (PRG) – Lisabon (LIS)

Lety Praha - Lisabon jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Lisabon Letiště Lisabon-Portela. Průměrná cena je 5 594 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LISABONúnorO 46 % levnějšíLet Praha - Lisabon stojí v měsíci únor v průměru jen 3 044 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LISABONdubenO 25% dražšíCena letů Praha - Lisabon je v měsíci duben přibližně 6 977 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LISABONčervenecO 335 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Lisabon více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Lisabon-Portela

Cestující, kteří plánují letět do destinace Lisabon mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Cascais Aerodrome (19 km od centra města Lisabon), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.


Nabídky letenek do destinace Lisabon na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Lisabon, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Lisabon

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Lisabon

Které letecké společnosti létají do destinace Lisabon?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Lisabon

Které letecké společnosti létají do destinace Lisabon?

TAP AIR PORTUGAL je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Lisabon vybere většina uživatelů stránek momondo. Czech Airlines, Lufthansa a Ryanair jsou pro let Česká republika–Lisabon také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Lisabon na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety SWISS do destinace Lisabon

Do destinace Lisabon lze v běžném týdnu najít 15 SWISS letů. Nejčastějším místem odletu bývá Letiště Ženeva a nejvýhodnější cena letu s SWISS nalezená na stránkách momondo je 3 110 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Letiště Václav Havel–Lisabon). Společnost SWISS získala hodnocení 8,2 na základě 171 recenzí uživatelů na stránkách momondo.

Lety KLM do destinace Lisabon

KLM lety do destinace Lisabon většinou provozuje 14krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Amsterdam Letiště Schiphol–Lisabon. KLM (hodnocení: 7,6, 178 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Lisabon. Nejvýhodnější let KLM do destinace Lisabon nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Letiště Václav Havel (zpáteční letenka za 4 012 Kč).


Oblíbené trasy do destinace Lisabon

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Lisabon za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Lisabon
Nejkratší doba letu3hod 35min
Nejlevnější cena2 000 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Lisabon


Lety do ostatních měst Portugalsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Lisabon? Podívejte se na letenky do dalších měst Portugalsko

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Lisabon. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace Lisabon s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Lisabon. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Lisabon, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Lisabon a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.