Najděte levné lety na letiště Wonderboom

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 5/12
po 12/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Pretoria

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Pretoria a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Pretoria?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Pretoria přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Letiště Johannesburg zabere v průměru 14hod. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Letiště Johannesburg zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Nejlevnější letenky na letiště Pretoria

Najděte nejlevnější lety na letiště Pretoria z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Johannesburg

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Pretoria

Praha (PRG) – Letiště Johannesburg (JNB)

Lety Praha - Pretoria jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Johannesburg. Průměrná cena je 16 198 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Wonderboom

Cestující, kteří plánují letět do destinace Pretoria mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Johannesburg Lanseria (34 km od centra města Pretoria), letišti Letiště Johannesburg (43 km od centra města Pretoria) nebo letišti Sun City Resort Letiště Pilansberg (111 km od centra města Pretoria), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.


Které letecké společnosti létají do destinace Pretoria?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Pretoria

Které letecké společnosti létají do destinace Pretoria?

Na trase Česká republika–Pretoria mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Turkish Airlines, SWISS, ITA Airways a Lufthansa. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Pretoria nabízet pravidelné lety.


Začněte plánovat cestu do destinace Pretoria


Lety do ostatních měst Jihoafrická republika

Odezněla vaše láska pro destinaci Pretoria? Podívejte se na letenky do dalších měst Jihoafrická republika

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Pretoria. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Pretoria podle možnosti flexibilní rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Pretoria. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Pretoria. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.